Kategoria

Podkład dający wrażenie naturalnie matowej, świeżej skóry. Posiada kremową, pudrową formułę, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości nie pozostawiając przy tym wrażenia "maski". Zapobiega świeceniu się skóry. Zawiera prowitaminę B5, która zmiękcza i regeneruje naskórek. Testowany dermatologicznie.

fluidy
mieszana
matujące
w tubce

Dla mnie NIE

Już na samym początku miałam problem z dobraniem odpowiedniego odcienia, podkład kupowałam w grudniu, więc moja cera była szczególnie jasna. Jestem typem kolorystycznym zimą, więc nie chciałam nienaturalnego efektu opalonej, żółtej bądź pomarańczowej twarzy.
Podkład ma gęstą - dla mnie za gęstą konsystencję i daje mocne, pudrowe wykończenie, nie mam problemów z cerą więc ten efekt był mi niepotrzebny, a tylko sprawiał, że cera wyglądała dość ciężko. Ale krycie ma bardzo dobre.
Znaczenie lepiej wyglądał zmieszany z kremem nawilżającym, ale tutaj znów dość szybko powodował świecenie twarzy.
Ja do tego podkładu już nie wrócę, ale myślę, że osoby oczekujące mocnego krycia, pudrowego wykończenia będą zadowolone.

Bardzo dobrze matujący podkład

Od lat jestem wierna temu podkładowi. Mam mieszaną cerę z wieloma niedoskonałościami, więc znalezienie idealnego podkładu było niezwykle trudne, a ten spełnił większość moich oczekiwań.
Jest mocno gęsty - ma postać musu, ale mimo tego łatwo się rozsmarowuje. Bardzo dobrze matowi skórę i przede wszystkim kryje niedoskonałości, efekt pozostaje na skórze przynajmniej kilka godzin. Nie tworzy efektu maski, nie zatyka porów. Zdarzało się, że wysuszał mi skórę, ale poradziłam sobie nakładając go na krem nawilżający, lub mieszając z bardziej kremowym podkładem.
Niestety po wycofaniu wielu produktów marki Manhattan z Polski zniknął z drogerii, a cena w serwisach aukcyjnych drastycznie wzrosła...

Byłby super gdyby nie moja mieszana cera.

Jeden z moich pierwszych podkładów.
Lubiłam go bardzo, jednak za bardzo podkreślał moje suche skórki :(
Bardzo lekki, przyjemnie matujący, pięknie zakrywał niedoskonałości.
No i ta cena!
Niestety z powodu, który wymieniłam powyżej oddałam mamie. I tak mama maluje się nim do tej pory bo bardzo przypadł jej do gustu. Jest laikiem jeśli chodzi o robienie makijażu, także tym bardziej jej podpasywał, bo jest na tyle matujący, że nie stosuje na niego nic ekstra (żadnego pudru,korektora itp).
Myślę, że u osób z normalną, bez problematyczną cerą sprawdzi się super.
Szczerze polecam.

jest moc!

Ten podkład przykryje wszystko, ale należy używać go z umiarem , bo jest naprawdę gęsty. Ma postać gęstego musu i pod koniec opakowania trzeba użyć sporej siły, aby go wycisnąć z tubki.

Doskonale kryje, wygładza pory i długotrwale matuje, przy czym może wysuszać cerę, bo jest dość ciężki. Skóra pod nim, zwłaszcza policzki, musi być dobrze nawilżona, w przeciwnym razie wygląda zbyt sucho na twarzy.

Podkład ma niesamowicie przyjemny zapach i estetyczne czarne opakowanie.
Problemem może być dostępność, od kilku lat nie spotkałam go stacjonarnie.
Na szczęście można zamówić go internetowo, często w cenie ok. 20 zł.

Najlepszy

Zdecydowanie najlepszy podkład, jakiego używałam do tej pory. Ładnie się rozsmarowuje, nie tworzy efektu maski a pudrowa konsystencja sprawia, że nie muszę wykańczać makijażu pudrem sypkim. Jedyna wada to podkreślanie suchych skórek, za co odejmuję punkty

+ dobra cena
+wydajny
+pudrowa konsystencja
+doskonale matuje i tuszuje niedoskonałości

-podkreśla suche skórki
-na lato trochę za ciężki

Za gęsty.

Produkt ma pudrową i jak sucha 6pasta konsystencję. U mnie się nie sprawdził, bo chyba nie umiejętnie go aplikowałam. Ani nie wyglądał dobrze nałożony palcem, ani gąbeczka. Troszkę wyglądałam jak z plastelina na twarzy. Zapach ma dość dziwny.

Nie dla mnie

Kupowałam ten produkt w młodości bo koleżanki tak się zachwycały ale jednak nie był dla mnie. Opakowanie owszem ładne. Wydajny był nie powiem że nie. Krycie noo powiem że mega kryje, gdyż jest to konsystencja takiego musu, taki bardzo gęsty ale ... no właśnie. Daje masakryczny efekt maski. Wygląda się straszliwie nie naturalnie. Strasznie zapycha pory, jest nietrwały, w ciągu dnia trzeba musiałam kilka razy się poprawiać gdyż miałam aż plamy w linii T i pod nosem. No masakra. Bardzo kiepski produkt.

Manhattan - puder

Super konsystencja, delikatny mus fajnie się rozprowadza. Przy niewielkiej ilości można uzyskać naturalny efekt, brak efektu maski. Szkoda że marka Manhattan została wycofana z większości drogerii.

Uwielbiam

Ten produkt jest świetny jednak od kiedy zniknął z rosmanna nie miałam okazji go zakupić. Jest super do cery tłustej i mieszanej. Ma piękny zapach, jest wydajny, ma przyjemna konsystencję w formie musu. Na dobrą cenę. Jeśli jeszcze go znajdę w jakiejś drogerii to na pewno kupię

Nie dla mnie

Kupiłam go przypadkowo bo potrzebowałam żeby przycisk nic inny podklad, ktory był za jasny. Mam odcien Warm Sand. Kolor jest dosc ciemny. Podkład ma bardzo zbita sucha konsystencję, jest bardzo wydajny, meczylam go przez prawie 2 lata. Krycie ma bardzo dobre ale wykończenie nie bardzo mi sie podoba, daje efekt nie naturalny, efekt maski, szybko sie sciera z twarzy, wymaga poprawek w ciągu dnia. Strasznie zapycha, po 3, 4 dniach pojawiały się różnego rodzaju nieproszeni goście na mojej twarzy. Ogólnie jestem na NIE. Zapytanie to główny powód dyskwalifikacji. Jest zbyt ciężki dla mojej skory.

Ideał który znikł z rossmana

Bardzo bardzo lubiłam ten podkład. Ma konsystencje musu ładnie się wtapial w cerę nie tworząc efektu maski. Fajne kolory. Trwałość jak na podkład drogeryjny niczego sobie. Naprawdę dobry podkład ale nigdzie nie moge go już spotkać a szkoda.

Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Super! Jak dla mnie bomba, mega krycie. Byłam bardzo zadowolona używając tego podkładu. Spełnił moje oczekiwania w 100%, zakrywa to co ma zakryć i nie nadaje efektu sztucznej maski. Łatwa aplikacja i przyjemny zapach