KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Vichy Dercos, Shampooing Energisant à l`Aminexil (Szampon wzmacniający z Aminexilem) (stara wersja)

3,8 na 5109 opinii

Kupi ponownie: 56% osób
    justynhha
    6 lutego 2011 o 18:57
    JESTEM NA TAK:)
    ten szmpon przeznaczony jest dla osób które mają problem z wypadaniem i złą kondycją włosów . SZampon ten : + jest wydajny +tani jak na taki szampon +pomaga + po nim włosy są delikatne i już nie są suche +ładny zapach Trzymam ten produkt na włosach przez 3 minuty po to by jak każdy szampon leczniczy mógł odżywić. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

2 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 1 / 5
    Zdecydowane "nie"
    Uzylam go pierwszy raz dwa lata temu. Spowodowal u mnie powstanie lupiezu tlustego. Az ciezko bylo mi uwierzyc, ze taki szampon moze wywolac takie spustoszenie. Po jakims czasie wiec znow kupilam Vichy i stalo sie dokladnie to samo. Podrazniona skora glowy, lupiez tlusty i przetluszczajace sie wlosy. Od tamtej pory co jakis czas lupiez powraca i przetluszczaja mi sie wlosy caly czas. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 2

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    almostheaven
    29 maja 2011 o 19:11
    bardzo dobry szampon
    Szamponu używam już od dłuższego czasu, z przerwami (między innymi wymiennie szampon winogronowy z Vichy). Dercos spisuje się bardzo dobrze, nie obciąża włosów, sprawia wrażenie, że jest ich więcej. Włosy są zdrowsze, ładnie się układają, a przede wszystkim szampon ten ogranicza ich wypadanie. Rezultaty widoczne już po 3 tygodnia od rozpoczęcia stosowania. Kolejnym plusem jest bardzo ładny zapach, poza tym szamponik jest bardzo wydajny i przyjemny w zastosowaniu (uczucie chłodzenia skóry głowy). Polecam :) Używam tego produktu od: od bardzo dawna (kilka lat) Ilość zużytych opakowań: ponad 6

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Astra89
    26 marca 2014 o 23:08
    Bardzo dobry produkt
    Szampon już przy pierwszym użyciu zasłużył na moją bardzo dobrą opinię. Na plus: włosy przestały wypadać, tak jak po umyciu włosów wanna była cała obsypana włosami, tak teraz w porywach zbieram dosłownie tylko kilka włosów. Nie plącze włosów i przyjemnie pachnie. Minusy: cena, ok. 36zł-to dość sporo, ale szampon jest wart swojej ceny. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

NNaTT
    3 marca 2014 o 12:27
    Pomaga!
    Używałam go dość dawno temu, gdy miałam problem z wypadaniem włosów. Poradził sobie idealnie! Zauważyłam naprawdę dużą poprawę. Minusem jest tylko cena i to, że niestety plątał mi włosy. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Iskra82
    19 marca 2013 o 12:30
    dobry, ale...
    Generalnie zauważyłam, że włosy po tym szamponie stały się dużo mocniejsze, lepiej się układały, mniej łamały, bardziej lśniły. Jednakże nie przestały wypadać, nad czym ubolewam, bo w przeciwnym wypadku zaczęłabym już stale kupować ten szampon. Zawiera SLS, Methylparaben, co nie dodaje mu plusów :((( ... Używam tego produktu od: przez niecałe 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno

atenaairam
    19 grudnia 2012 o 22:14
    NAJLEPSZY!
    Cudowny szampon , ładnie pachnie, dobrze myje, jest bardzo wydajny, włoski po nim są miękkie i puszyste. A przede wszystkim naprawdę działa. Zapobiega wypadaniu przy dłuższym i oczywiście regularnym stosowaniu. Dla mnie najlepszy i najwspanialszy! Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 3-200 ml 1-400 ml w trakcie

PARNICZEK
    27 listopada 2012 o 8:39
    Bardzo dobry szampon
    Strasznie wypadały mi włosy. Poszłam do apteki kupiłam ten szampon po ok. miesiącu praktycznie nie wypada nic. Dodatkowo wcieram w głowe odzywkę jantar, używam maski Bovax\'a do wypadających i łykam Vitapil. Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 duże

megipus
    11 września 2012 o 10:08
    1 / 5
    Pomyłka
    I oczywiście dałam się nabrać ;( kupiłam szampon w aptece za 53 zł/400ml była jakaś promocja. Przy pierwszym myciu myślałam, że to jakiś żart bo nigdy nie miałam takiego kołtuna na głowie, tragedia pół godziny rozsczesywałam no ale wieadomo to nie jest odżywka. Włosów zaczęło mi wypadać jeszcze więcej, jest całe sitko zapełnione. Myję nim włosy od ponad miesiąca ale poczekam jeszcze z miesiąc może czymś mnie zaskoczy a jak nie to juz kupiłam seboradin(19zl) i może to będzie strzał w dziesiątkę. Póki co nie polecam bo szkoda kasy. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/400ml
    Używa produktu od:miesiąc

kaczmareczka
    21 sierpnia 2012 o 21:04
    dobry produkt
    Dobry szampon, ładnie pachnie, dobrze myje, jest wydajny i w przeciwieńtwie do innych szamponów leczniczych, które używałam włosy są po nim miękkie i puszyste, łatwo się rozczesują bez konieczności stosowania odżywki. Zapobiega wypadaniu przy dłuższym stosowaniu. Wrócę do niego na pewno na jesieni. Jedynym minusem jest cena, ale cyklicznie pojawiają się duże opakowania z pompką, które można kupić w atrakcyjnej cenie.

sysunia222
    10 sierpnia 2012 o 21:56
    3 / 5
    Dobry... ale...
    Ten szampon polecił mi lekarz na moje potworne problemy z wypadaniem włosów. Ciężko jest mi jednoznacznie ocenić czy to on mi pomógł czy też inne zabiegi stosowane w tym samym czasie. Po długotrwałym używaniu zauważyłam że tworzą mi się na skórze głowy takie strupki, jakby duże mega płaty łupieżu i odstawiłam go po prawie dwóch zużytych butelkach. Strupki zniknęły i włosy jako tako w normie jeśli chodzi o wypadanie. Tak więc ocena będzie subiektywna dla każdego inna. Na plus: -zapach -konsystencja -wydajność (wystarcza niewielka ilość do umycia średniej długości włosów około pół łyżeczki) -jakieś tam działanie jest antywypadające na pewno Minusy: -cena -włosy są trochę cięzkie po szamponie, łatwiej mi się przetłuszczały -strupki Używam tego produktu od: ponad pół roku Ilość zużytych opakowań: niecałe dwie butelki

raczkowa81
    17 marca 2012 o 14:46
    Świetny!
    Problem z wypadaniem włosów miałam ogromy. Próbowałam naprawdę wielu specyfików - tańszych, droższych, ampułek, szamponów, odzywek, maseczek. Nie pomagało absolutnie nic. Włosy nie dość, że wypadały nadal, to jeszcze bardzo się od tych eksperymentów przesuszyły! Koleżanka poleciła mi właśnie Vichy Dercos. Pomyślałam, ostatni raz zaryzykuję. Jakież było moje zdziwnie, gdy praktycznie po trzecim użyciu zauwazyłam poprawę. Teraz problem zniknął. Włosy wypadają minimalnie - myślę, że tak jak każdemu - to naturalny proces. Nie mam już włosów na ubraniach, w wannie, na szczotce. Ten szampon naprawdę działa! Teraz myję nim włosy już tylko profilaktycznie raz na półtora tygodnia. Konsystencja przyjemna, dosyć gęsta. Szampon bardzo dobrze się aplikuje. Nie spływa z włosów, bardzo dobrze się pieni. Zapach jest troszkę męski, ale mój nos się szybko do niego przyzwyczaił. Szampon jest bardzo wydajny!!! Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania, drugie czeka w kolejce

miisiaa
    27 lutego 2012 o 21:05
    Dobry
    Szampon wydajny o przyjemnym zapachu. Sprawia że włosy są "żywsze", wzmocnione, ładnie lśniące. Niestety nie zauważyłam aby moje włosy przestały po nim wypadać, lub chociaż odrobinę mniej ich wypadało. Mimo braku obiecanych efektów szampon polecam. Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

empress83
    11 stycznia 2012 o 0:02
    4 / 5
    Świetny do delikatnych osłabionych włosów
    Szampon kupiłam kilka lat temu pierwszy raz i systematycznie do niego wracam jak pojawia się osłabienie kondycji moich włosów i wypadanie. Szampon przyjemnie pachnie, świetnie się pieni. Jest naprawdę wydajny bo już mała ilość ładnie myje włosy. Włosy świetnie się spłuują po nim, są jakby lepiej nawilżone(?) Dodaje nieco objętości, nie obciąża ale również nie przesusza, a włosy ładnie się układają. Co do głównej funkcji czyli wzmocnienie- rzeczywiście włosy mniej wypadają przy systematycznym używaniu, dobrze wzmacnia. osobiście jestem bardzo zadowolona, i jest zawsze obecny w mojej łazience. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: wiele.....

MiniMiau
    14 sierpnia 2011 o 17:48
    4 / 5
    Dobry, ale nie najlepszy :)
    Aktualnie nie mam większych problemów z wypadaniem włosów, ale widzę że zaczęły wypadać troszkę więcej niz ostatnio... Kupiłam ten szampon w promocji, bo bardzo korzystnej cenie.Inaczej bym go nie kupiła, ponieważ mam swój KWC:)) Plusy: - szampon ograniczył wypadanie włosów i widać to po tygodniu stosowania - ładnie pachnie - nie plącze włosów - dobrze się pieni - wygładza włosy - dobrze się układają Minusy: - cena - lubię jak szampon dodaje blasku włosom, vichy dercos niestety tego nie daje, ale przeciez to nie jest jego zadanie. Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

badb
    17 lipca 2011 o 18:26
    3 / 5
    nie zachwycił mnie
    Szampon bardzo ładnie pachnie, stosunkowo dobrze się pieni, dobrze myje. Nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się po nim szybko (choć kilka pierwszych dni włosy musiały się przyzwyczaić). Mało wydajny. Niestety włosy nadal wypadają. Nie zauważyłam również by ograniczył wypadanie - może różnica jest, ale tak minimalna, że aż niedostrzegalna. Podsumowując: jest jak każdy dobry szampon po który z chęcią sięgamy (działania leczniczego nie zauważyłam). Jednak w tym przypadku dochodzi cena... Może za krótko używałam, ale nie jestem pewna czy będę chciała się przekonać. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

Catherine1980
    7 kwietnia 2011 o 14:04
    widocznie wzmacnia
    Szampon przy dłuższym okresie stosowania (2,3 mce) znacznie poprawia włosy. Nie dosyc że wzmacnia to włosy mniej wypadają. Uzywany przez moja rodzinę nawet przy poważnych problemach typu łysienie plackowate - na pewno nie zadziałał sam szampon ponieważ kuracja obejmowała leczenie szpitalne, witaminy, ampułki oraz ten szampon. Ja jestem bardzo zadowolona Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 7 dużych butelek

natala_de
    9 lutego 2011 o 13:23
    Jest super !
    Z całej serii VICHY Shampoo używam Dercos (czerwony). Wydajny, lubię zapach, skuteczny. Jedyny minus to brak odżywki do włosów (jest spray wzmacniający). Ja lubię nałozyć odżywkę po umyciu włosów, ponieważ są bardziej miękkie i nawilzone. Bez odżywki włosy sa rozczochrane i suchawe pomimo wszystko. ;-( Używam tego produktu od: kilku lat (na zmiane z innymi) Ilość zużytych opakowań: sporo