Lirene Dermoprogram, Samoopalacz do twarzy i ciała w żelu

Lirene Dermoprogram, Samoopalacz do twarzy i ciała w żelu

Specjalny składnik koloryzujący nadaje skórze w krótkim czasie naturalnie wyglądającą opaleniznę bez działania słońca. Innowacyjna żelowa formuła sprawia, że preparat dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych miejsc, dzięki czemu działa szybciej i intensywniej. Po zastosowaniu skóra staje się gładka i odpowiednio nawilżona. Naturalna opalenizna powstaje już po trzech godzinach.

Genialny kosmetyk

Trochę mnie dziwią te negatywne recenzje, to znakomity samoopalacz dla osób z tłustą cerą (a ja mam baaardzo tłustą) nie zapycha porów, nie jest tłusty. Zresztą po chwili wogóle nie ma po nim śladu - trzeba się spieszyć ze smarowaniem, bo wchłania się błyskawicznie.
Kolorek fajny jak dla mnie - złotawy, u mnie wychodzi naturalny (posiadaczka średniej karnacji) tylko efekt jest silny już po jednym zastosowaniu więc trzeba nakładać cieniutko. Wogóle jest niesamowicie wydajny.
Nie robi też smug (co jest wyjątkiem wśród samoopalaczy, przynajmniej w moich rękach:) i schodzi też równomiernie.
Jedyny problem z nim to to, że od pół roku nie mogę go nigdzie kupić:(

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie dla mnie

Mam cerę mieszaną i niestety kremy czy emulsje samoopalające często ją po prostu przetłuszczają:( Myślałam, że z żelem będzie inaczej, dlatego go kupiłam. I rzeczywiście - nie przetłuścił mi skóry, ale niestety pojawił się inny problem, którego wcześniej nie spotkałam. Pojawiły mi się plamy po nałożeniu jego! Może to przez to, że jest przezroczysty i nie widzę, gdzie go nałożyłam więcej, a gdzie mniej. Może przez to, że się strasznie długo wchłania i w końcu część wycieram ubraniem, a część nie. W każdym razie, jak po żadnym, miałam po nim nierówną opaleniznę:( Ładną i dość intensywną (tam gdzie akurat się udało), ale niestety nierówną. I strasznie się osadza na wewnętrznej stronie nadgarstków.
Może to ja nie umiem go używać, ale skoro używałam już wielu samoopalaczy i z żadnym nie miałam problemów przy nakładaniu, to chyba nie chodzi tylko o mnie (?!)
Aha i daję 3 gwiazdki, bo opalenizna była rzeczywiście ładna i intensywna, i nie spowodował u mnie żadnych chrostek, więc mimo wszystko coś w sobie ma.

Używam tego produktu od: próbowałam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: chyba nawet nie pół

raczej nie

Po stosowaniu 3 razy w tygodniu tego kosmetyku, nic się nie zmieniło,także koloryt mojej cery. w końcowym efekcie musiałam skorzystać z solarium. poza tym, ze sie lepi i skóra jest po nim świecąca nic nie zauważyłam. Może jest przeznaczony dla ludzi z jasną karnacją, ale na pewno nie z ciemną. Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

OK

Jestem posiadaczka cery tlustej.Forma zelu spradza sie tu wysmienicie.Po rozsmarowaniu zel wsiaka w skore bardzo szybko.Nie uzywam tego codziennie raczej raz w tygodniu wiec nie zauwazylam nierownomiernego jego schodzenia.A, raz zdazylo mi sie zrobic zaciek na brodzie ale tylko dlatego ze polozylam sie na plecach i zaczelam czytac ksiazke.Raczej trudno w innym wypadku zrobic zacieki.Ladnie opala-naturalnym kolorem.Polecam.

Używam tego produktu od:3 m-cy

dla bladolicych

Produkt ładnie orientalnie pachnie, nie czuc specjalnie samoopalaczowego smrodku, wchłania sie umiarkwanie szybko, twarz najpierw jest wilgotna (bo żel jest półpłynny) ale potem wszystko wsiąka. Nie zapycha. WADA: nie opala! No moze minimalnie, ale na pewno słabiej od kremu brazujacego Johnsona czy Dove, a w końcu to samoopalacz, który powinien byc silniejszy. Dlatego też uważam ze produkt byłby swietnym rozwiązaniem dla bladolicych kobiet. Sama mam jasna skórę, ale efekt jest tak minmalny, więc mysle ze jak ktos ma biała twarz to ten samoopalacz się sprawdzi.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

kiepski

Uważam, że ten produkt nie powinien wogóle się zaliczać produktów samoopalających.Gdy go kupiłam miałam nadzieję, że kolor mojej cery zmieni się ale okazało się iż jestem w błędzie, ponieważ wogóle nie pobrązowił mojej skóry. Niewiem czy to ja mam taką skóre czy co ale nie zauważyłam praktycznie zmiany kolorytu(może minimalnie...ale czego innego oczekuje od samoopalacza).Chciałam napisać, że ów produkt ma również plusy, a zatem:
-szybko się wchłania
-przepięknie pachnie
-również + za opakowanie
Chciałam również napisaś by te dziewczyny, które mają jasna karnację (ale taką całkiem bladą) zastanowiły się nad kupnem produktu, bo może dla nich być to strzał w dziesiątkę:) Powodzenia

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

dla cery tłustej

stosuję wyłącznie na twarz, dekolt, i szyję. żel szybko się wchłania. to dla mnie plus, bo mam cerę tłustą i taki balsam w formie mleczka zmienił by się po kwadransie na mojej tłustej buzio w masło ;) . dla pewności, ze nie będzie smug po aplikacji przecieram delikatnie zagłebienia przy nosie i uszach, okolice żuchwy i linię włosów... samoopalacz po 3 godz. barwi moją skórę na zółto-brązowy odcień (dla mnie idelany, bo mam żółta cerę...) po 3 godz. zmywam i juz:). zauwazyłam tez, że o ile na pocztku nie pachnie, to po 2 godz. zaczyna zamieniac sie zapachem w typowy samoopalacz. nie wysusza buzi! słowem polecam, szczególnie dla cer tłustych i mieszanych.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:trochę