Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

Chusteczki nawilżane dla dzieci, wersja Sensitiv, dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, z rumiankiem, nieperfumowane, pH obojętne dla skóry, bez zawartości barwników oraz alkoholu. Miękkie i duże z perforowaną fakturą. Łagodny balsam z wyciągiem z rumianku delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę dziecka.

dla mnie są dobre

Ja skusiłam się na ich cenę np. 4 opakowania za 12,99 zł, dla mnie sa ok, nie są za suche i za mokre takie w sam raz. Tyle że ja ich używam jako chusteczek do higieny intymnej i kosmetyczne np do odświeżania twarzy. Wolę kupić te dla dzieci bo są wydajniejsze i mniej perfumowane niż te dla kobiet. Zapach ujdzie, ja sie do niego przyzwyczaiłam. Są w dwóch wersjach różowe i błękitne chyba z zapachu wolę różowe i moim zdaniem są bardziej mokre od tych w błękitnym opakowaniu. Takie chusteczki dla niemowląt są najlepsze pod namiot i wszelkie inne spartańskie warunki, świetnie odświeżają, a nawet od biedy zmyją makijaż jak nie ma się wacików bądź płatków bawełnianych.

zdecydowanie nie!!!

chusteczki zdecydowanie za suche nie spełniaja swojego przeznaczenia nie są miekkie wywołały lekkie podrażnienie.jedyny plus i powód dla którego sie na nie skusiłam to niska cena

zbyt suche

Chusteczki są zbyt suche, dlatego jak już wskazały dziewczyny są słabo wydajne. cena przystępna, ale co z tego, za tą cenę można kupić kindii cleanic, których używam od roku i są super nawilżone.

nie polecam tych chusteczek. chociaż dla nich in plus, że przynajmniej nie powodują odparzeń, jak huggies.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka

takie sobie

kupiłam te chusteczki z uwagi na cenę. Jak dla nas są zbyt suche. Aby wytrzeć pupcie z kupki musiałam użyć ok 10 sztuk, co niestety nie kalkuluje się. Wolę kupić droższe znanej marki i zużyć na przebrabie pieluszki 2-4 sztuki zamiast 10. Podkreślam są za mało anwilżżone jak dla nas. Cena jest bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: używałam kilka dni

kiepskie

te chusteczki są jak loteria albo trafią się złe i suche, albo paczka trafi się OK. Poza tym słabo wycierają skórę dziecka, a przez to podrażniają ją. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Suche...

Nie polecam tych chusteczek, ja z nich nie byłam zadowolona, są bardzo suche trudno nimi cokolwiek zmyć, doczyścić, a na samym dnie były zbyt mokre... Fatalne. Nie są najdelikatniejsze dla skóry twarzy. Jestem na nie

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Beznadziejne

Te chusteczki są tragiczne. Dziwią mnie dobre oceny tego produktu. Kupiłam je dla mojej córeczki i niestety nie radzą sobie z oczyszczaniem pupki. Są bardzo suche, myślałam, że może mnie trafiły się takie mało nasączone i zwabiona promocją 2 paczek za 8 zł znowu dałam się naciągnąć. Aby móc używać chusteczek musiałam dolać przegotowanej wody, ale nie o to przecież chodzi. Chusteczki mają oczyszczać i pielęgnować skórę dziecka. Już nigdy nie dam się nabrać. Nie wezmę ich nawet za darmo. Wypróbowałam już większość chusteczek innych firm i żadne nie były takie tandetne jak te.

Ilość zużytych opakowań: niestety 3

dosc dobry, ale sa lepsze

Na plus:
-nie uczulaja
-delikatny zapach

Na minus:
-sa slabo nawilzone
-nie daje sie wyciagnoac 1, tylko od razu kilka

dla mnie nie spelniaja swojej funkcji, bo wole bardziej wilgotne-huggisy.

Używam tego produktu od:krotko

Nie polecam

Kupilam te chusteczki w dwupaku.Chusteczki mało nasączone,zapach taki sobie, są cienkie..Nic rewelacyjnego.Nie polecam.Może cena nie jest wysoka,ale za te pieniądze o 100 razy lepsze są chusteczki Dada bardzo dobrze nawilżone w 3 różnych zapachach(classic podobny zapach do pampers tradycyjnych,naturalny oraz lawendowy),dodatkowo z wytłoczonymi zwierzatkami na każdej chusteczce

Używam tego produktu od:kilku mies.

zdecydowanie KWC

Produkt jest genialny. Ślicznie i delikatnie pachnie, nie uczula, nie zapycha, jest mięciutki i cudznie ... zmywa makijaż. Z oczu też. Miałam te chusteczki w wersji nasączanej mleczkiem oraz oliwką. Serdecznie polecam, bo są też szalenuie ekonomiczne.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Bardzo fajne

Wcześniej nosiłam w torebce chusteczki do rąk, do higieny intymnej i jeszcze czasem do demakijażu - teraz mam jedne do wszystkiego. :D Są bardzo delikatne, miękkie, odpowiednio nawilżone, nie wysychają szybko i ładnie pachną. Dobrze oczyszczają, skóra nie lepi się i nie jest wysuszona. Opakowanie jest estetyczne i funkcjonalne, cena rewelacyjna. Jedyna niedogodność to brak możliwości spłukiwania w toalecie.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Fajne

bardzo lubie chusteczki z serii babydream (oprócz nagietkowych)
jednak wolę z lekkim zapachem niż bezzapachowe..
BYły one jednymi z pierwszych jakich uzywałam do pupy dziecka - ze względu na skład i brak środków perfumowanych.

sa podobne do innych chusteczek tej serii wiec i recenzja podobna:

Plusy
- lagodne, nie podrazniaja, dobrze oczyszczja nie tylko pupe i inne czesci ciala dziecka, nie lepi sie po nich skóra, nie drą się, rownomiernie nasaczone, dobra relacja ceny do ilosci i jakosci

Minusy
- faktycznie mogłyby być bardziej miękkie i trochę mocniej nasączone...

..ale do pupy i twarzy dziecka ja i tak uzywam przede wszystkim wody...

Używam tego produktu od: sierpień 2008