Eva Natura, Profilaktyka Zmarszczek Mimicznych 25+, Tonik

Eva Natura, Profilaktyka Zmarszczek Mimicznych 25+, Tonik

Delikatnie tonizuje, odświeża, pielęgnuje oraz intensywnie nawilża wrażliwą skórę. Zawiera wielonienasycone kwasy tłuszczowe, których źródłem jest len - dzięki czemu odżywiają skórę utrzymując ją we właściwej kondycji.

Działają naprawczo przy pierwszych objawach starzenia i zapobiegają utrwalaniu zmarszczek mimicznych, a także chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Działanie ekstraktu z malwy dodatkowo uzupełnia mieszanina polisacharydów i oligopeptydów pochodzenia roślinnego tworząc na skórze ochronny film molekularny (o warstwie jednocząsteczkowej). Pozwala on zatrzymać w warstwie naskórka więcej wilgoci oraz wspomaga tworzenie się elastyny, dzięki czemu skóra jest dobrze nawilżona, wygładzona, elastyczna i jędrna.

Zdrowa, zadbana skóra bez oznak przedwczesnego starzenia - dzięki kompleksowemu działaniu lnu, kwasów omega i protein malwy.

świetny produkt!

Kupiłam tonik przy dużym zamówieniu ze sklepu online polleny evy za 3 zł. Mam skórę mieszaną w kierunku przetłuszczającej się, delikatną, potrzebującą nawilżenia.

Tonik jest bardzo delikatny, ma neutralny zapach, wygodne opakowanie.

Jest bardzo tani, polski, dość dobrze dostępny.

Robi to, co tonik robic powinien- nawilża skórę, przywraca kwaśne ph, nie podrażnia i nie uczula.

ma fantastyczny skład- wysoko algi, arginina etc.

Nie zapycha.

Polecam gorącą do każdego typu skóry.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetny

Nie oczekują od toników cudów, właściwości reperująco - nawilżających. Dla mnie dobry tonik odświeża buzię, koi, nie podrażnia i może lekko ją nawilża. Dokładnie to wszystko robi ten produkt.

Byłam z niego naprawdę zadowolona - odciągał napiętą skórę po myciu, świetnie ją odświeżał i lekko nawilżał. Jest to jeden z lepszych toników używanych przeze mnie ostatnio i polecam go każdemu. Do mojej mieszanej buzi był świetny.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

poniżej 25lat- ok

Osobiście nie kupuje tego toniku, a podbieram go mojej mamie. Dla mojej 19letniej cery jest najlepszy ze wszystkich toników jakich próbowałam- a było ich wiele. Nie oczekuję cudów od toników, ich zadaniem jest oczyszczać i odswieżac, produkt spełnia te zadania wysmienicie. Jednocześnie nie podrażnia, nie wysusza i nie ściąga nieprzyjemnie skóry, czego doswiadczałam używając innych toników. Nie podrażnia oczu. Polecam go do cery wrażliwej.

Doskonały

To już drugi produkt z tej serii, który uważam za rewelacyjny. Producent spełnia swoje obietnice - tonik łagodzi, odświeża i nawilża. Nie pozostawia klejącej warstwy, stanowi kropkę nad i w demakIjażu. Opakowanie funkcjonalne, niebrzydkie. Sensowny skład i rozsądna cena. Bardzo go lubię, będę kupować dalej.

Używam tego produktu od:nie pamiętam kiedy

Świetny i tani

Świetny tonik za bardzo małe pieniądze. Dobrze nawilża, oczyszcza, ładnie pachnie, jest delikatny i nie podrażnia. Ponieważ nie mogę go dostać w swoim mieście, kupuję na stronie Polleny Evy, gdzie jest jeszcze tańszy.

Godny polecenia

Naprawdę lubię Pollenę Evę, ma dużo bardzo dobrych i przy tym tanich kosmetyków. Ten tonik nie jest wyjątkiem. :) Jest delikatny, dobrze oczyszcza i odświeża cerę, przyczepiłabym się jedynie do niezbyt dużego nawilżenia i lekkiego napinania skóry. Pachnie przyjemnie, wydajność jest przeciętna, podobają mi się te "dziubki" charakterystyczne zresztą dla wszystkich ujść buteleczek toników Evy - pozwalają dobrze dozować kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

świetny

Rewelacyjny koniczynowy skłonił mnie do wypróbowania innych toników Evy - i tak jak i z koniczynowego, z tego jestem bardzo zadowolona. Skład jak marzenie, nie będę się na ten temat rozpisywać, działanie również świetne - oczyszczenie bez ściągnięcia skóry, odświeżenie, delikatne nawilżenie. Spokojnie można przecierać oczy, nawet gdy coś dostanie się pod powiekę - absolutnie nie powoduje pieczenia. I ten zapach ... Fiołkowo - lawendowy, bardzo umilający poranną toaletę :) Oczywiście działanie przeciwzmarszczkowe można włożyć miedzy bajki, w końcu to tylko tonik (i własnie za te bajki odejmuję gwiazdkę - intensywnego nawilżenia brak absolutny), ale fakt faktem - produkt solidny dla mało wymagającej, młodej (na pewno PRZED 25 rokiem życia) cery.
Nadaje się świetnie w szczególności dla tłusciochów często reagujących alergicznie na wszelkie inne toniki.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze