Ziaja, TinTin, Żel oczyszczający antybakteryjny (nowa wersja)

Ziaja, TinTin, Żel oczyszczający antybakteryjny (nowa wersja)

Łagodny antybakteryjny żel do mycia twarzy i całego ciała z wyciągami z lukrecji i tymianku oraz prowitaminą B5 (D-Panthenolem). Nie zawiera mydła. Ma doskonałe właściwości myjące. Dokładnie oczyszcza skórę oraz zamyka rozszerzone pory. Zmniejsza przetłuszczanie i jednocześnie nie dopuszcza do przesuszenia i podrażnienia skóry. Regularnie stosowany zapobiega rozwojowi bakterii oraz pozwala utrzymać czystą i zdrową cerę.

W porządku :)

Bardzo fajny do codzienniej pielęgnacji cery, która nie sprawia większych problemów. Przy mojej mieszanej cerze sprawdzał w tych "lepszych czasach" buzi.

Plusy
- ziołowy skład i zapach
- działanie
- delikatny - nie podrażnia i nie uczula
- tani

Minusy
- nie domywa makijażu
- nie radzi sobie z większymi problemami

Używam tego produktu od: kilku miesięsy

Fajny za niską cenę

Kupilam zel jako zamiennik zelu ziaja antybakteryjnego nuno. Zelu uwazalam rano przy codziennej pielegnacji cery jako zwylu antybakteryjny "kop" poranny.

Plusy

Za plus uwazam w tym zelu ladny zapach. Kolejno moge doliczyc dzialanie, ale tylko pod kontem antybakteryjnym poniewaz nie posiadam cery tradzikowej. Zel jak zel:)

Minusy

Nie odnotowuje:)

Ogolnie polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

fantastyczny, wycofany;(

Seria tin tin towarzyszy mi od 12 lat (!!!). Uzywałam w miedzyczasie mnóstwa innych żeli oraz toników, ale koniec końcow zawsze wracałam do tin tin z podkulonym ogonem.

To świetny żel dla skóry tłustej, wrażliwej, delikatnej. Nie ma w składzie SLS, nie wysusza, jednocześnie dobrze myje i pozostawia skórę nawilżoną leciutko.

Nie powoduje wyprysków, za to przyspiesza ich gojenie i faktycznie zapobiega powstawaniu nowych.

Skóra po uzyciu żelu jest piękna przy dłuższym stosowaniu- ma taki zdrowy glow, nie jest ściągnięta i widać, że ten kosmetyk jej służy.

Ten żel zapewnia skórze niesamowitą równowagę- uzywałam wielu paręnaście razy droższych kosmetyków, ale żaden nie działa jak ten.

Opakowanie jest ziajowe, zapach jest delikatny roślinny, cena śmiesznie niska, wydajność dobra.

Szkoda, że ziaja wycofała tę serię. Gdyby tonik był droższy i np Yves Rocher, pewnie byłby bardziej popularny....

Ilość zużytych opakowań: to już idzie przynajmniej w dziesiątkach

Spoko żel

Stosowałam ten żel dawno,uważam,że jest fajny ale zapach jego nie przypadł mi do gustu.

Zalety:
-dostępność
-cena
-konsystencja
-skuteczność
-wydajność

Wady:
-zapach

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Naprawdę dobry

Po raz kolejny nie zawiodłam się na Ziaji :-)
Plusy:
+ zapach delikatny, nienachalny
+ nie wysusza
+ dobrze oczyszcza, jednak nie radzi sobie z mocniejszym makijażem - muszę wtedy myć buźkę dwa razy i jest ok
+ działa w jakiś uzdrowicielski sposób na moją cerę - podczas stosowania go zauważyłam, że wyskakuje mi mniej syfków różnego rodzaju
+ cena
+ wydajny, wystarcza mi na około 3 miesiące

Minusy:
- słaba dostepność - niestety nie już dostępny w żadnej drogerii (wcześniej był w Naturze) można go dostać tylko w aptece

Używam tego produktu od: około 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Dobry

Tej serii (tonik i żel) używałam dawno. Nie wysusza, nie podrażnia, dobrze oczyszcza, ale skóra jaka była taka była. Dobrze, że miałam parę syfków na krzyż :D

Używam tego produktu od: dawno

Średni

Produkt ani mi nie zaszkodził ani nie pomógł.
Rzeczywiście skóra jest po nim oczyszczona i nie podrażniona. To na plus :)
Matuje ale tylko na chwilę i mam wrażenie że nie odblokowuje porów. Przy mojej tłustej cerze niestety się nie sprawdził :(
Plusem jest niska cena i łatwa dostęność.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Najlepszy!

Najlepszy żel do mycia twarzy jaki miałam. Po wieloletnich poszukiwaniach znalazłam mój nr 1, jednak ostatnio w drogerii w której zawsze go kupowałam dowiedziałam się że ziaja całkowicie rezygnuje z serii Tin Tin...

Doskonale oczyszczał, zmywał makijaż, pozostawiał uczucie czystości i świeżości, nie ściągał, był mega wydajny, i ten skład... Najlepszy po prostu, ale co zrobić jak już go nie będą produkowac?

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Najlepszy żel ever

Moj absolutny numer 1, oczyszcza nie podrwżnia likwiduje pory ( wiadomo cudów nie czyni ale w połączeniu z peelingiem rewelacja ).
Kupiłam go ze względu na pozynywne opinie na wizazu i z polecenia mojej siostry która używała go jak była nastolatką, to jest niby nowa wersja ale zapach zkład i działanie jak najbardziej takie samo.
Używałam go za każdym razem gdy myłam twarz i pomogło, wystarczy kropelka wielkości ziarnka grochu rzeby dokładnie umyć twarz.
Naprawde świetny żel, denerwuje mnie tylko zapach taki jakiś bardzo intensywny, troche natrętny ale dla tego efektu można troche sie pomęczyć, Bardzo cieszy mnie fakt że żel zawiera prowitaminę B 5, która pomaga na trądzik i wągry.
Ogólnie rewelacja !!!!

Plusy+
+ łatwa dostepność produktu ( praktycznie w każdej osiedlowej drogerii.
+ cena ( ja zapłaciłam 7,90 za 200 ml. )
+ Działanie ( normalnie reelacja !!!!)
+ przyjemny w urzyciu ( nie licząc zapachu;( )

Minusy-
- to chyba tylko ten zapach mnie zdenerwował :(

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Mój ideał

W końcu znalazłam mój żel idealny.
Mam skórę mieszaną ze skłonnością do trądziku. Szukałam czegoś, co by mi ładnie oczyszczało twarz i nie podrażniało jej. I znalazłam mój ideał :)

Żel jest delikatny dla skóry, ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję.

Jego jedynym minusem jest dostępność. Do tej pory kupowałam go w małej osiedlowej drogerii. Niestety ostatnio dowiedziałam się, że żel został wycofany z produkcji. Mam jednak cichą nadzieję, że to nieprawda ;)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Taki sobie

Nic złego nie zrobił mojej skórze, ale za wiele dobrego też nie...

+ wygodne opakowanie
+ fajna konsystencja
+ nie podrażnia
+ po użyciu czuć, że skóra jest oczyszczona
+ neutralny zapach

- nie widzę wpływu na ilość paskudztw na twarzy :(
- w ogóle nie chce się pienić

Dobry.

Jak dla mnie jest cakiem fajny.

+na pewno piękny zapach
+gęsta fromuła
+dobrze oczyszcza
+cena
+idealny do cery mieszanej

-/+ mam wciąż lekkie zaskórniki

- nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: od 2 lat z przerwami