Nail Tek, Hydration Therapy II for Soft, Peeling Nails (Odżywka do paznokci cienkich i miękkich)

Hydration Therapy II - podkładowo-ochronna odżywka do paznokci. Regeneruje cienkie, miękkie lub rozdwajające się paznokcie. Zapewnia efektywną i szybką poprawę stanu paznokci.

regenerujące, ochronne
odżywki do paznokci
w buteleczce
żel / płyn

dziala!

Mialam straszne problemy z lamiacymi sie, rozdwojonymi, slabymi paznokciami przez baardzo dlugi czas. Odzywki eveline troche je wzmocnila, ale na rozdwajanie nie zrobila nic.

Ta odzywka poradzila sobie z tym dobrze, bez przesuszania skorek (jak eveline). Teraz mam ladne, zdrowe paznokcie. Powoli udaje mi sie nawet zapuszczac dluzsze.
Wszystko to pomimo nie stosowania odzywki zgodnie z zaleceniami producenta - maluje nia raz na tydzien a nie codziennie.

Nie wiem jak wypada ta odzywka na tle innych tej firmy, ale zdecydowanie jak tą wykonczę, siegnę po ich produkty i póki co żadne inne. Lepiej kupić odżywkę za 45 zł (bardzo wydajna!), która działa niż takie za 13zł, które nie usuwają przyczyn naszych trosk :-)

Dodatkowy plus? Ladnie wyglądają paznokcie po jej nałożeniu.

Minus? Zapewne przy sumiennym używaniu przesusza skórki.

Wątpliwość? Od pewnego czas mam dziwne białe plamy/kreski na paznokciach - nie wydaje się to być kwestią diety.

wyprowadził paznokcie na prost

Przed użyciem Nail teka moje paznokcie były straszne, rozdwajały się i to płatami były bardzo miękie nie udawało mi się ich zapościc.. po przeczytaniu opini i formu o nail tekuu zdecydowałam się na zestaw Hydration II i Renew i muszę przyznać, że po 3 miesiącach stosowania moje paznokcie zmieniły się nie do poznania.. Są stosunkowo długie, tradsze, ale także elastyczne a także co warto podkreślić końcówki bardzo ładnie mi wybielały. Nie kupię ponownie ponieważ odżyka spełniła swoje zadanie i przerzucam się na Maintaince I :)

Używam tego produktu od:3 m-ce

nie za taką cenę...

Kosmetyk raczej nie wart swojej ceny. Zdecydowanie lepsza jest biała odżywka podkładowa Nail Teka, po której nie miałam żadnych problemów z paznokciami.
Odnoszę wrażenie, że odżywka Hydration II jest zdecydowanie za mocna, po podrośnięciu paznokcia pozostaje wyraźna pręga w miejscu, gdzie kończył się odrośniety paznokieć, jakby odżywka wżerała się w paznokcie.
Wydaje mi się, że po tej odżywce żółkną mi paznokcie...
Daję dwie gwiazdki, bo nie chcę pochopnie zepsuć opinii kosmetykowi, ale jeszcze go poobserwuję, bo moim zdaniem coś jest nie tak.Używam tego produktu od:kilku miesięcy

To zdecydowanie moj KWC!!!!!:)

Nie zamienię jej na żadną inna!!!!:)

Dziewczyny jeśli macie paznokcie takie jak ja kiedyś:
-rozdwajające lub nawet roztrajające
-kruche
-miękkie
to koniecznie spróbujcie tą odżywkę!
Stosowałam ją tak jak było napisane na ulotce:przez 4 tyg. Przez tydzień co dziennie nakładałam nową warstwę a po tyg zmywałam.Po miesiącu nałożyłam jako podkład pod lakier.I lakier trzymał się aż......TYDZIEŃ(jedynie końcówki się wytarły) Szok...
Chciałabym jeszcze podkreślić że od 2,5 miesiąca jak jej używam nie złamał mi się jeszcze ani jeden paznokietek.Jedynie raz jeden sie na końcu ukruszył.Ale przecież też trzeba im dać czas żeby odrosły zdrowe:)

Nie działa na:
-nierówną powierzchnię paznokcia tzw bruzdy
(ale przecież ona nie jest od tego)

Myślę że poprzednia recenzentka po prostu chciała "za dobrze" i na zdrowe paznokcie nadal nakładała II.A przecież tam wyraźnie jest napisane że jak już się paznokcie doprowadzi do porządku wówczas się używa jedynki,bo jak wiemy nadgorliwość też nie służy.

Używam tego produktu od: 2,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:1/3 buteleczki

porażka

Do tej pory uzywałam intensive therapy II - i byłam zachwycona - wyprowadziły moje paznokcie na prosta ;) Po dłuzszej przerwie postanowiłam wrocic do odzywki, ale tym razem wybrałam wersje hydration - i to był bład. Jest bardzo wydajna, wiec uzywałam ja długo i cierpliwie, ale w koncu musiałam przyznac : moje paznokcie wygladaja coraz gorzej! Zrobiły sie bardziej miekkie, ze skłonnoscia do żółkniecia i rozdwajania! Odstawiłam lakiery, by wykluczyc ich działanie, niestety - z powrotem musiałam skrócic pazurki :( Z czystej ciekawosci kupowałam po kolei różne cuda, az wreszcie, pokorna, wróciłąm do źródeł, czyli Nail Teku ;) Mam nadzieje, ze znowu mi pomoże...A "nawilzające" badziewie wyladowało w koszu...

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:3/4

warto

Miałam bardzo twarde i kruche paznokcie. Dlatego zaczęłam od zestawu NailTek III, później używałam samego podkładu z tej serii. Ale po jakimś czasie paznokcie zaczęły się trochę rozdwajać i zrobiły zbyt miękkie. Przerzuciłam się na Hydration II, bo bałam się, że zwykły NailTek II zbyt mocno utwardzi mi paznokcie. I to był strzał w 10. Paznokcie przestały się rozdwajać, są nie za twarde, nie za miękkie. Wszyscy się nimi zachwycają. Rosną jak na drożdżach. Lakier dobrze się trzyma. Jedyną wadą tej odżywki jest, że nie chroni paznokci przed żółknięciem. Dlatego pewnie przerzucę się później na zwykły podkład NailTek I.
Bardzo wydajna.

kolejna rewelacja od Nail Tek

Kupiłam ją zaraz po wykończeniu II, postanowiłam nie przechodzić jeszcze na I, ale przejść na wersję Hydration. Moja paznokcie przed stosowaniem Nail tek trudno było nazwać paznokciami, były to cienkie, rozdwajające się papierki ;) potrafiły rozdwajać się zanim wyszły poza opuszkę palca, rozdzielać się na 4 warstwy, "zaawansowane rozdwajanie".
Teraz podczas stosowania Nail Tek mogę pochwalić się długimi paznokciami które czasem ludzie biorą za tipsy. Czasem zdarza mi się złamać jeden, bo nie przywykłam do długich paznokci i podczas prac domowych złamałam już 2 paznokcie, ale szybko odrastają.
Są mocne, twarde, nawilżone, nie rozdwajają się ani trochę. Kiedyś miałam wrażenie że podczas zjazdu w szkole kiedy nie miałam czasu przez 3 dni stosować odżywki ze zaczęły się rozdwajać, ale to nie paznokcie bo im nic nie było, to tylko odżywka po całym tygodniu dokładania po warstwie się rozdwoiła, a nie paznokcie. :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni