KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 52% osób
    Mikmal
    3 lutego 2019 o 16:42
    5 / 5
    Jak dla mnie zdecydowanie produkt spełniający swoje obietnice w 100%, dodatkowo skóra po użyciu pozostaje w nienaruszonej kondycji...
    Pierwszy raz do czynienia z tym kosmetykiem miałam u mojej kosmetolog, która własnie tym produktem robiła mi demakijaż. Na początku zdziwiłam się, że dosłownie taką taniochą chce mnie potraktować... Ja tutaj przychodzę na poważny zabieg i liczę na kompleksowe podejście a tutaj ziaja wjeżdża na salony... Hm... No tak... Jednak wstrzymałam się od aluzji i oddałam się w ręce profesjonalisty. I tak własnie kobietka w mgnieniu oka zmyła cały mój makijaż, tusz zszedł momentalnie. Byłam lekko zdziwiona i kątem oka śledziłam czy faktycznie nie mieszała z czymś innym produktu... Jednak nic takiego nie miało miejsca. Jednak od początku. Jest to plastikowa przeźroczysta buteleczka z zawartością 120ml produktu o dwufazowej konsystencji. Na górze oleista postać, zaś na dole micele myjące. Po wstrząśnięciu przed użyciem wszystko staje się jednością. Łączy się i działa ze wzmocnioną siłą. Kosmetyk świetnie sobie radzi ze zmywaniem wodoodpornego makijażu. Dodatkowo jestem posiadaczką niezwykle wrażliwych oczu i nie ma co tutaj wiele mówić nikt inny jak płyn micelarny z biodermy nie jest tak delikatny dla moich oczu, no teraz może i z ziaja... Idealnie zmywa makijaż z oczu nie pozostawia tłustego filmu na oczach
    Zalety:
    • *bardzo delikatny, bezpieczny dla oka i skóry,
    • *nie pozostawia tłustego filmu na oczach
    • *świetnie zmywa nawet najtrwalsze makijaże,
    • *nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry
    • *przeźroczyste opakowanie, świetne rozwiązanie widać na jakim etapie zużycia jesteśmy
    • *stworzony we współpracy z okulistami-bezpieczny
    • *dwufazowa formuła po wstrząśnięciu szybko staje się jednolitą konsystencją
    • *polska marka
    • *nie powoduje podrażnień, ani uczuleń
    • *krótki, bezpieczny skład
    • *łatwo dostępny
    • *sprawdzony od wielu wielu lat
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

37 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aldi0507
    2 marca 2023 o 16:02
    2 / 5
    Nie dla delikatnej skóry
    Maluję się często e-linerem i niestety do zmywania oczu nie jest dobry, ciężko się zmywa, zostawia tłustą maź i podrażnia oczy, trzeba dużo zużyć produkty by zmył wszystko i zdecydowanie nie jest dla delikatnej skóry. Przy nakładaniu trzeba dobrze wstrząsnąć, bo szybko się rozwarstwia. Jedyne co mi się spodobało to wielkość opakowania, bo do podróży zajmuje mało miejsca i nie ma zapachu.
    Zalety:
    • małe opakowanie
    • bez zapachu
    Wady:
    • ciężko zmywa
    • niewydajny
    • nie dla delikatnej skóry oczu
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

34 osób uznało tą opinię za pomocną
    jagdatesting
    11 października 2020 o 23:21
    2 / 5
    Nie działa i nie zmywa makijażu
    Nie rozpuszcza makijażu, nawet nie opornego. Słabo myje, bardziej rozmazuje. Szczypie w oczy i podrażnia skórę. Zmywając usta czułam jego okropny smak. Mimo fajnej ceny to to jest do niczego.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

33 osób uznało tą opinię za pomocną
    ewciaax
    1 maja 2024 o 21:57
    3 / 5
    Nie kupię ponownie
    Przetestowałam dwufazowy płyn do demakijażu oczu od Ziaji i muszę przyznać, że był dla mnie raczej średni. Liczyłam na to, że skutecznie usunie makijaż, zwłaszcza wodoodporny tusz do rzęs, ale niestety tak się nie stało. Pomimo wstrząsania butelką i używania odpowiedniej ilości produktu, miałam problem z dokładnym zmyciem makijażu. Płyn wydawał się nieco tłusty, co powodowało, że musiałam kilkakrotnie przecierać oczy, a to nie jest coś, co lubię robić. Po użyciu produktu, na mojej skórze pozostawała warstwa oleista, która wymagała dodatkowego oczyszczenia. To spory minus, bo przecież chcę, żeby demakijaż był szybki i skuteczny. Miałam nadzieję, że płyn będzie delikatny i nie spowoduje podrażnień, co częściowo się potwierdziło – nie czułam pieczenia ani dyskomfortu. Jednak sam fakt, że musiałam używać go kilka razy, by zmyć makijaż, sprawiał, że skóra wokół oczu była bardziej obciążona. Podsumowując, płyn okazał się średni, głównie ze względu na jego nieskuteczność w usuwaniu makijażu. Ostatecznie musiałam używać innego produktu, aby uzyskać zadowalający efekt. Nie jestem pewna, czy sięgnę po niego ponownie.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Pysiulka90
    1 maja 2024 o 20:03
    3 / 5
    Ziaja dwufazowy
    Ogólnie lubię matkę Ziaja. Ale Bardziej produkty dla dzieci. Dla dorosłych ciężko dopasować pod siebie. Jeśli chodzi o ten płyn dwufazowy to niestety ale dla mnie bujda na resorach. Strasznie tłusty,co powinno pomóc w zmywaniu makijażu,a tu niestety nie miła niespodzianka. Żeby zmyć cokolwiek trzeba zużyć go dużo. Dla mnie to jest jednoznaczne z podrażnieniem skóry i pieczeniem oczu. Lekki makijaż zmyje. Ale jak ktoś używa eylinerow czy mocno kryjących podkładów to zapomnijcie.
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie