Wibo, Extra Volume Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Wibo, Extra Volume Mascara (Tusz pogrubiający i wydłużający)

Zgłaszająca osoba: Doris1981

Niedroga, o odpowiedniej konsystencji i zadowalającej jakości maskara, która pogrubia i wydłuża rzęsy. Maskara znajduje się w estetycznym, solidnym opakowaniu. Formula long lasting według producenta zapewnia długotrwały efekt i intensywnie czarny kolor rzęs.

Cena: 5-6zł/ 8ml

Może byc...

Tusz przede wszystkim jest tani. Dośc ładnie wydłuża rzęsy, nie skaleja ich, jednak efekt jak dla mnie nie jest jakiś super. Na codzień się nadaje, ale do mocniejszego makijażu już nie, przy smoky eyes rzęsy pomalowane tym tuszem są za mało wyraziste.

Ilość zużytych opakowań: e

naturalny efekt wydłużonych rzęs za grosze!

Opisywany produkt jest chyba jednym z pierwszych moich tuszy... a zaczęłam się malować całkiem niedawno ;) wiadomo, na samym początku bardzo mnie zadowalał, jednak teraz z perspektywy czasu mogę go ocenić bardziej obiektywnie. Co mogę o nim powiedzieć? Dla niewymagających, za tą cenę, to jest naprawdę rewelacyjny kosmetyk ;-) Co ważne - nie skleja rzęs, ma odpowiednią konsystencję. Z czasem traci intensywność czarnego koloru, jednak swoje właściwości zachowuje - przede wszystkim pięknie wydłuża rzęsy. Nie jest to oczywiście jakiś kosmiczny efekt, jednak rzęsy są długie i co najważniejsze - wyglądają BARDZO naturalnie. Malując się nim słyszałam nawet kilka razy coś w stylu "ale ty masz naturalnie długie rzęsy! zazdroszczę Ci, bo nie musisz ich malować". Oczywiście z biegiem czasu tusz przestał mi wystarczać - jestem fanką mega długich i mocno podkręconych rzęs - a u niego niestety podkręcenia nie zauważyłam żadnego, ewentualnie jest to dość krótkotrwały efekt. Natomiast jeżeli ktoś używa zalotki i szuka naturalnego efektu lekko wydłużonych rzęs prawie za darmo - to ten tusz Wibo jest dla niego! :)

całkiem niezły

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten tusz.
Naprawdę super efekt jak za tą cenę.
Kupiłam go w promocji ( około 7 zł)

Plusy

-głęboka czerń
-lekko wydłuża
-pogrubia
-nie osypuje się
-utrzymuję się naprawdę długo
-fajne opakowanie
-rewelacyjna cena

Minusy
-mało wydłuża
-naturalny efekt [ wolę efekt sztucznych rzęs ]

Na co dzień OK. :)
Polecam.

dobry

Tusz jest ok. Nie skleja rzęs, nie kruszy się. Rzęsy są ładnie pogrubione i wydłużone, ale bez większego zachwytu. Tzn. nadaje się do codziennego użytku, np. do szkoły, ale na jakieś występy na scenie, które mam często, się nie nadaje, ponieważ jest za mało wyrazisty. Mogę go polecić, na pewno warto spróbować! :)

W miarę.

Za taką cenę jest ok. Ładnie pogrubia i rozdziela rzęsy, ale niezbyt wydłuża, przynajmniej u mnie.
Może kiedyś jeszcze go użyję, najpierw muszę skończyć jedną tubkę.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1(w trakcie)

raczej nie dla mnie

jak na swoją cenę to nawet nwet . ale nie dla mnie . mam dośc krótkie i proste rzęsy . za taką cenę nie było się czegoś wielkiego spodziewać , ale kupiłam bo już nie wiedziałam co . szczoteczkę ma spoko , trochę wydłuża , troszkę pogrubia , skleja ;/ plus to niska cena i ładne opakowanie . nie spełnił moich oczekiwań.

Używam tego produktu od:kilku tyg.

dobry, jak na tą cenę

Tusz jak tusz, od Wibo nie można wiele wymagać, choć oczywiście zdarzają im się bardzo dobre w użytkowaniu produkty :)

Tusz ma dobrą konsystencję, szczoteczka jedna ze starszych modeli, ale oczywiście nie oznacza to, iż nie spełnia swojej roli. Rzęsy ładnie rozdzielone, czasem posklejane, ale wystarczy je rozczesać grzebykiem gdy są mokre i będzie OK.
Tusz dla niewymagających, ceniących wytrwałość i naturalny efekt :)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: jedno:)

świetny i tani tusz do rzęs :)

Jak dla mnie bardzo dobry tusz,lepszy niż niektóre droższe tusze markowych firm.

+nie skleja rzęs
+pogrubia i wydłuża rzęsy
+łatwo się zmywa
+bardzo tani :)

Minusów nie ma żadnych.
Jak za te pieniądze naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od:roku

najlepszy na świecie

Kupiłam go z braku kasy i byłam nim bardzo pozytywnie zaskoczona. Efekt naprawdę bardzo dobry.

Plusy:
-ładny, czarny kolor
-faktyczne pogrubienie i wydłużenie
-trwałość
-dobra konsystencja
-świetna szczoteczka
-nie osypuje się
-nie podrażnia oczu(jestem alergikiem)
-cena

Minusy:
Chyba żadnych nie zauwazyłm, może poza opakowaniem,które jest co prawda estetyczne...ale no mogłoby być ładniejsze :P

Oczywiście każdy ma inne zdanie i inne potrzeby(moja mama stwierdziła,że jest kiepski :P)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale dużo

za tą cenę świetny

Plusy:
+ nie osypuje się
+ szybko wysycha co wprawia mnie w euforię bo w końcu nie mam czarnych obwódek wokół oczu po pomalowaniu tuszem :P
+ zauważalnie wydłuża rzęsy

Minusy:
- ciężko go zmyć O.o
- chyba trochę za dużo nabiera się go na szczoteczkę
- skleja rzęsy... ale to chyba kwestia wprawy w malowaniu rzęs, bo czasami pomaluję tak że się skleją a czasami tak że się nie skleją
- nie zauważyłam jakiegoś super efektu jeśli chodzi o pogrubianie.

Ogólnie rzecz biorąc polecam, ale tylko dla właścicielek już długich i gęstych rzęs które chcą je tylko podkreślić czy przyciemnić. Przy krótkich rzęsach tak dobrze się nie sprawdza. Wiem bo sprawdzałam na siostrze :D

Nie wiem czy kupię ponownie bo chcę wypróbować inne tusze.

edit:
Po dwóch miesiącach użytkowania tusz zaczyna wysychać. W sumie to może i plus bo teraz rzęsy nie sklejają się i efekt jest bardziej naturalny.
Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsza w trakcie

Zakupiłam w Rossmanie w cenie 7.49zł

Już drugi raz wybrałam ten tusz. Cechuje się bardzo dobrą trwałością. Nie kruszy się pod wieczór, nie odbija i nie brudzi.
Idealny do naturalnego makijażu. Jednak jeśli przysiądziemy, i poświęcimy malowaniu nim rzęs więcej czasu, efekt będzie zdumiewający.

Daje 5 gwiazdek ze względu na trwałość (choć nie jest to tusz wodoodporny)i ogólny rezultat po malowaniu. Nie lubię poprawiać makijażu w ciągu dnia, preferuję makijaż trwały. Zwykle stosuję rano czarny eyeliner wodoodporny, do tego ten tusz i makijaż na cały dzień mam z głowy.

Dodatkowym plusem jest to że nie zasycha w opakowaniu tak szybko jak np tusze Avon. Praktycznie do końca jest świeży i gęsty.

Niedługo może spróbuję Wibo, Lovely, Volume Definition Mascara (Maskara pogrubiająca)

raczej nie polecam

tusz kupiłam zachęcona opiniami wizażanek i... rozczarowałam się...
jedyny plus to cena...
reszta to same minusy: wcale nie wydłuża i nie pogrubia, obsypuje się, ciężko go zmyć (a używam dobrych płynów do demakijażu, żeby był widoczny to trzeba go nakładać kilka razy, skleja rzęsy...
zdecydowanie nie polecam Używam tego produktu od: 2-3tygodnie