Soraya, Przyspieszacz opalania z ekstraktem z orzecha włoskiego ultranawilżający (stara wersja)

Delikatna emulsja przyspieszająca opalanie polecana do stosowania na plaży i w solarium. Specjalnie opracowana formuła skraca czas potrzebny do uzyskania naturalnej, brązowej opalenizny oraz intensywnie nawilża skórę.
Preparat nie zawiera filtrów UVA/UVB. Nie chroni przed poparzeniami słonecznymi.

Nic go nie przebije

Prawdziwy przyspieszacz opalania, bez filtrów. Nie rozumiem przyspieszaczów do opalania z filtrem(?).
Używam go najczęściej w solarium.

Plusy:
-nawilża
-ładnie pachnie
-przyspiesza
-cena
-wydajność

Minusy:
-brak !

Ilość zużytych opakowań: niecałe trzy

Bardzo dobry produkt

Bardzo lubię ten produkt. Spełnia swoje podstawowe zadanie, przyśpiesza proces opalania i sprawia, że opalenizna jest w ładnym złocistym odcieniu. Nie śmierdzi jak większość produktów tego typu, zapach w ogóle jest słabo wyczuwalny. Ma gęstą konsystencje, dlatego wystarczy niewielka ilość, żeby się nasmarować. Dzięki temu jest wydajny. Wchłania się dość szybko, dodatkowo mam wrażenie, że nawilża skórę.

Używam tego produktu od: dwa lata

totalna porażka!

nałożyłam przed wizytą w solarium-dostałam okropnej wysypki i strasznie swędziała mnie skóra. Latem dałam mu kolejną szansę i nałożyłam przed opalaniem-dokładnie to samo. Wiem teraz że ten produkt strasznie mnie uczula i nigdy po niego nie sięgnę.

całkiem całkiem

jako że mam już swój nr 1 wśród przyśpieszaczy do opalania ten jest naprawdę niczego sobie.
Plusy:
-przyśpiesza opalanie
-łądnie pachnie
-nie pozostawia tłustego filmu na skórze

Minusem jest jednak toporna konsystencja i troszkę ciężko się wchłania przy grubszej warstwie. Ale ogólnie nie najgorszy

Używam tego produktu od: tydzień

Jest OK

+ Przyśpiesza opalanie
+ Nie podrażnia skóry
+ Nawilża
+ Ładny zapach

- Małe stopniowe efekty

Osobiście polecam ten kosmetyk dla osób, które idą na solarium, by uzyskać lepsze efekty.

Ilość zużytych opakowań: małe

Jest dobry.

Od zawsze moim "przyspieszaczem" opalania była Oliwka dla dzieci, albo olej - stawiałam na domowe sposoby. Poszłam po południu się opalać, a rano goliłam nogi i kiedy posmarowałam się tym przyspieszaczem zaczęło mnie mega piec, swędzieć i nogi się zaczerwieniły. Po 5minutach wszystko przeszło. Wieczorem zauważyłam że godzina na słońcu w zupełności wystarczyła żeby moja opalenizna z czerwonego zeszła w złocisty (jestem najjaśniejszym fototypem - rude włosy, zielone oczy, biała skóra;) ). zadowolona utrwaliłam wszystko balsamem utrwalającym opaleniznę z tej samej serii.
Oceniam ten produkt jako bardzo dobry bo zawsze, choć półgodzinne opalanie kończyło się poparzeniem, a tu na następny dzień uzyskałam złoty kolorek, a skóra mięciutka i pięknie odżywiona. POLECAM przyspieszacz ujędrniający o zapachu kakaowym z witaminą E :)

+ ładnie pachnie
+ wydajny - to napewno!
+ działa !

- działa za mocno na podrażnioną skórę

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Nie dla mnie

W sumie to mój pierwszy kosmetyk tego typu, więc nie mam porównania. No ale wiem już na pewno, że muszę szukać dalej, bo jego używanie powoduje u mnie więcej szkód niż korzyści.
Minusy:
- gęsta, "tępa" konsystencja - trudno go rozprowadzić, zostawia białą warstwę, której wmasowanie w skórę zajmuje dłuższą chwilę
- powoduje pękanie naczynek na łydkach, udach, wewnętrznej części ramion - po kilku minutach na słońcu na mojej skórze pojawiają się czerwone pajączki :( potem bledną, ale mimo wszystko jest to spory stres patrzeć na to, co się dzieje ze skórą
- opalanie nie jest równomierne - nie powiem, że tworzą się plamy, ale mam wrażenie, że miejscami pojawiają się ciemniejsze "placki", mimo że kosmetyk starałam się rozprowadzić równomiernie

Opakowaniu nie ma nic do zarzucenia, zapach jest słaby i neutralny.

Efekt przyspieszenia opalania jakiś tam jest, ale dla mnie wady są nie do pominięcia. Zastosowałam kilka razy i więcej nie zamierzam. I tylko ponad 17 zł żal... :/

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Całkiem dobry

Przyspieszacz opalania stosowałam z filtrem 20 i bardzo ładnie się opaliłam. Nie należę do osób , które umieją siedziec na słońcu i się "smarzyć" dzięki temu przyspieszaczowi wystarczyly 2 dni do uzyskania ładnej opalenizny. Resztę urlopy mogłam spędzić w cieniu pod parasolem:)
\\nZalety:
\\n+ poręczne opakowanie
\\n+ fajna konsystencja, szybko się wchłania i nie klei się
\\n+ ładnie pachnie
\\n+ przyspiesza opalanie i przeciwdziała zaczerwienienią skóry
\\nWady:
\\n-Brak filtrów
\\n-Mało wydajny ( tubka starczyła mi i Mojemu na 5 aplikacji całego ciała)
\\n
\\nPodsumowująć warto go kupić,żeby skrócić czas opalania. Nie wiem jak z trwałością opalania to się okaże za jakis czas.

Naprawde działa

Ten produkt naprawde mnie zaskoczył, na szczęście milo ; )
Kupiłam go , ponieważ chciałam sprawdzić ,niestety wszytskie dotychczasowe przyspieszacze absolutnie nic nie dawały . Jednak ten jest niesamowity. Mam jasną karnacje dlatego trudno jest mi sie opalić na ladny brązowy kolor. Jednak Przyspieszacz Soraya pozwala mi cieszyć się ladną równomierna opalenizną . Nie muszę leżeć godzinami na slońcu .Wystarczy że posmaruję się nim przed wyjściem na słońce a po 10 min już widac zarumieninie . Po jakiejśc godzinie już zaprzestaje opalaniu poniewaz nie hccę się popażyć. Kiedyś przesadziłam i niestety dostalam udaru.Dlatego teztrzeba uważać ponieważ ten produkt na prawde przespiesza i tak bardzo .
+Wydajny
+Na prawde działa
+opalenizna jest równomierna
+ łatwy w zastosowaniu

- Zapach nie powala ; ]

To moja opinia, ale jak kto lubi .Mimo wszystko bardzo polecam ; ))

bardzo dobry

jest to mój pierwszy przyspieszacz opalania. chciałam złapać brązowy kolorek szybko i rzeczywiście się udało. opalałam się przez 3 dni jakoś po 2,3h w maju więc słońce nie było super mocne. skóra po pierwszym dniu była lekko zaczerwieniona, ale już na drugi miałam fajny brązowy kolor. radzę uważać wrażliwcom, bo nie ma żadnych filtrów i słonko może trochę poparzyć. ale spełnia swoją funkcje- przyspiesza i nadaje ładny kolor. jest całkiem wydajny, zapach- kiepski ale da się wytrzymać. no i fajnie nawilża. łatwo dostępny. polecam

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Trzeba uważać

Długo zastanawiałam się nad recenzją tego kosmetyku. Przeznaczony jest do stosowania przed opalaniem a nie zawiera żadnych filtrów - rozumiem że filtry zwalniają proces opalania więc nie mogły się znaleźć ale... mam pewnie zastrzeżenie - no ale najpierw wady i zalety:

+ skóra szybciej nabiera złotej barwy chociaż nie jest to jakiś spektakularny efekt - u mnie na sprawdział się na wiosne kiedy skóra była jeszcze bardzo bardzo jasna
+ nawilża

- zapach niezbyt przyjemny ale nie śmierdzi
- gęsty i klejący po nałożeniu
- zmieniał u mnie kolor opalenizny, była ciemniejsza ale bardziej matowa, bez złotych refleksów co bardzo mi się nie podobało

No i najważniejszy minus - brak ochrony w postaci filtrów ! Stosując taki preparat nie nałożyły pod niego czy na kremu z filtrem a zatem pozbawiamy naszą skóre jakiejkolwiek ochrony. Może nie jest to tak szkodliwe jak nakładanie oliwki dla dzieci zamiast olejku do opalania ale myślę że wprowadza złe nawyki dlatego więcej go nie kupię (używałam jak jeszcze niezbyt martwiłam się o stan mojej skory).

Używam tego produktu od: uzywałam kilka lat temu przez 1 sezon

Dobry

Ponieważ w polsce mamy dosyc krótkie lato to zwykle staram się łapać każdą słoneczną chwile i opalam się w ogródku.

Mam średnią karnacje, która dosyc łatwo się opala.
Jednak z tym kosmetykiem łatwiej jest mi uzyskac upragniony efekt.
Już po niecałej godzinie opalania widze pierwsze, efekty złocistej opalenizny.

Konsystencja tego balsamu jest gęsta i treściwa,
dosyć ciężko rozprowadza się na skórze, tu zdecydowanie minus.

Zapach jest kwestą gustu, wg mnie znośny ale nie przepadam za nim.

Balsam ładnie nawilża skóre, pozostawia ją gładką i nie klei się. To bardzo mnie się podoba, bałam się patrząc na jego konsystencje, że tu się nie sprawdzi a tu prosze, duży plus :)

Również w solarium sprawdza się, omijam to miejsce szerokim łukiem ale na ślub musiałam dosyć szybko uzyskać ładną opalenizne i tu dzięki niemu efekty pojawiły się szybciej.

Za tą cene proponuje wypróbować, wg mnie jest skuteczny. Byłam negatywnie nastawiona gdy wylądował w moim koszyku ale efekty są naprawde dobre! Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: trzy