Essence, Glossy Lipbalm (Balsam - błyszczyk do ust o zapachu owoców)

Essence, Glossy Lipbalm (Balsam - błyszczyk do ust o zapachu owoców)

Balsam zawiera bardzo delikatne drobinki odbijające światło, więc zachowuje się jak błyszczyk. Ślicznie się mieni w świetle słonecznym i dobrze nawilża usta.
Balsam/błyszczyk ma lekką konsystencję, nie lepi się a przy tym długo utrzymuje. Polecany dla wszystkich zwolenniczek kosmetyków, które łączą pielęgnację z subtelnym podkreślaniem urody.
Tubka jest niewielka i poręczna – zmieści się nawet w kieszeni,a zamknięcie jest na tyle szczelne, że błyszczyk nie wylewa się z opakowania.
Pięć odcieni.

Uroczy

Używałam ten błyszczyk w kolorze Berry Cupcake 06. Ładnie błyszczący się żel w lekkim różowym odcieniu. Słodki zapach i smak. Opakowanie wygląda bardzo słodko i uroczo więc fajnie mieć coś takiego w torebce. Bardzo Krótko trzyma się na ustach ale cena jest tak niska, że w zasadzie co za różnica? Jak ktoś lubi takie słodkie błyszczyki to polecam.

Bardzo przyjemny gadżet

Mam w kolorze Cherry Brownie (ten na zdjęciu przy opisie).
Produkt jest opisany jako "glossy balm" - nie jest to więc chyba z założenia błyszczyk jako taki.
Lubię go przede wszystkim dlatego, że jest smaczny (tak, tak, lubię zjadać wszelkie balsamy do ust). Ponadto oczywiście ładnie pachnie (słodko, ani to jednak wiśnia ani czekolada a bardziej balonowa guma do żucia), ma ładny kolor, daje ustom piękny mokry połysk (nie zawiera żadnych nachalnych drobin), jest tani i łatwo dostępny.
Minusem jest jednak to, że jest to raczej gadżet niż błyszczyk, któremu można zaufać na dłużej - znika z ust w tempie ekspresowym, tj. po około 30-40 minutach (nawet jak zmusiłam się do nie zjadania go). Lubię go jednak i nie wymagam od niego za dużo. Trzymam go sobie więc w szufladzie w pracy i używam od czasu do czasu dla czystej przyjemności. Czy nawilża? Nieszczególnie, na pewno nie wyleczy suchych ust, nie nawilża, ale też nie wysusza, za to pozostawia usta przyjemnie miękkie.
Jest przyjemny, więc polecam!

(+) tani
(+) porządne opakowanie
(+) słodki zapach
(+) słodki smak
(+) daje delikatny kolor
(+) daje mokry połysk
(+) nie klei się za bardzo
(+) nie wysusza
(+) po jego zniknięciu usta są miękkie

(-) właściwie w ogóle się nie trzyma na ustach
(-) niby łatwo dostępny w szafach Essence, ale często jest wykupiony, a te tubki które stoją w szafach wydają się być przeterminowane? (produkt wygląda na rozwarstwiony)

Używam tego produktu od: około pół roku albo i więcej
Ilość zużytych opakowań: to jedno i jeszcze gdzieś drugie

lubię to!

Balsam jest uniwersalnym kosmetykiem, który mam zawsze w torebce. Teraz już drugie opakowanie…;-)
+gęsta, kremowa konsystencja
+piękny, owocowy zapach
+efekt nabłyszczenia jest długotrwały i utrzymuje się po jedzeniu/piciu
+bardzo niska cena
+wygodna aplikacja w formie tubki
+nie zmienia właściwości w długim okresie użytkowania
+dostępny w wielu sklepach

Używam tego produktu od: ponad roku

Rzadki, ale słodziak.

Miałam wersję o zapachu mango.

Błyszczyk był dość tani, więc nie spodziewałam się niczego szczególnego.

Ładnie pachniał i smakował!, wyglądał na ustach też niczego sobie. Taki naturalny, jasny, pomarańczoworóżowy kolorek. Niestety był dość rzadki i ciężko go było nałożyć ze względu na taki a nie inny aplikator.

Nie mogłam mu wybaczyć wysuszania i tego, że rolował skórki, które potem "jeździły" mi po ustach.

Jestem zadowolona

Kupiłam go w Hebe, cena 4,5 pln.

Dopiero zaczynam zabawę z błyszczykami, do chwili obecnej podkreślałam usta tylko bezbarwną pomadką.
Po tak trafnym strzale, obawiam się, że podobnie jak maskar błyszczyków zaliczę kilkanaście :)

Do rzeczy:
*nie skleja ust
*baardzo naturalny efekt/mam mango/
*usta są o dziwo! nawilżone, delikatnie podkreślone
*jest pyyyszniutki :)
*wytrzymuje na ustach ok 2h.
*aplikator nie do końca mnie zadowala, ale za tą cenę nie będę marudziła...

Czy jestem zadowolona z zakupu?
TAK, TAK , TAK!!!

Super gadżet

Kupiłam go za śmieszną cenę regularną - 65 centów w Rossmannie w Niemczech. Mój odcień to Mint --DROP. Natłuszcza, nabłyszcza, daje efekt mokrych ust. Jedyny komentarz jaki tu napiszę - przy najbliższej wizycie kupię wszystkie możliwe odcienie.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Fajniutki

Mam kilka z tej serii, i ogólnie jestem z nich zadowolona.
Mają może troszkę za dużo brokatu niektóre, jednak pięknie pachną jak i smakują :)
Długo utrzymuje się na ustach, jest dość \'lepiaszczy\', jednak dobrze nawilża usta.
Jest dość wydajny :)

DOBRY :)

Bardzo dobry błyszczyszczyk firmy Essence, o nazwie Glossy lipbalm.
Jaki zapach?
- wiśniowy (cherry kiss)
PLUSY:
+cudny zapach oraz smak,
+bardzo dobrze błyszczy,
+z drobinkami błyszczącymi,
MINUSY:
-lepi się,
Cena: około 5 zł
Zakupione w Naturze

Smrodziak

Skusiły mnie opakowania sugerujące słodki owocowy zapach i posmak, oraz niska cena.
Tylko niska cena okazała się być prawdą. Zapach jest mdły i drażniący.
Na ustach wygląda nieźle, ale komfort noszenia jest nieszczególny. Lepi się, tworzy grubą warstwę, może spływać. Nie mam pojecia, jak go zużyć.

Przypadł mi do gustu :)

Nie pamiętam dokładnie jaką mam wersję, ale na pewno zawiera smak truskawki. Błyszczyk ładnie wygląda na ustach, pięknie pachnie, smakuje może trochę zbyt słodko, ale jakoś bardzo to nie przeszkadza. Nie skleja ust, lecz gdy już nie mam go na ustach, czuję że są strasznie suche - jeszcze bardziej niż przed nałożeniem... Tubka trochę utrudnia jego nałożenie. No i przede wszystkim nie jest testowany na zwierzętach, jak i inne produkty Essence! Wydajny niezmiernie, jak na razie jedną trzecią opakowania udało mi się zużyć. Nakładam go kilka razy dziennie, bo po prostu bardzo lubię :)

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

fajny

Posiadałam wersję Sweet Strawberry i byłam bardzo zadowolona.

+ cena w stosunku do jakości
+ malutka tubka, wszędzie się zmieści
+ nawilżał wargi
+ fajny zapach i smak
+ delikatny kolor (nie przepadam za mocno kryjącymi błyszczykami, nie licząc milkshake\'ów)
+ naprawdę przepiękny połysk!

Na minus muszę przypisać to, że bardzo szybkio znikał z ust, ale za tę cenę wybaczam :D

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię, ponieważ jest taki wybór błyszczyków i balsamów, że rzadko wracam do jakiegokolwiek (nie licząc mojego KWC - Juicy Tubes od Lancome). Ale jeśli będzie jakaś super promocja, to może skuszę się zimą na toffi albo latem na pink dragonfruit :)

Cudeńko

To mój ulubiony błyszczyk!
Mam wiśniowy, ładnie pachnie, a jeszcze lepiej smakuje! Do tego nadaje wyraźny ale delikatny kolor i ślicznie się mieni na ustach. Nie utrzymuje się może superdługo, ale ponowna aplikacja w ciągu dnia to sama przyjemność ;) Po nałożeniu czuć warstwę kosmetyku na ustach, niektórzy mogą tego nie lubić, ale mnie to nie przeszkadza. Do tego śmieszna cena! Nie trzeba się martwić, nawet jeśli szybko i dużo się go zjada ;p (o co łatwo, bo jest słodki :))

Używam tego produktu od: długo