Wibo, Your Fantasy (Lakier do paznokci)

Wibo, Your Fantasy (Lakier do paznokci)

Kolekcja lakierów Your Fantasty w szerokiej gamie kolorystycznej. Lakiery długo utrzymują się na płytce paznokcia, zachowując świeży połysk koloru. Wygładzają nierówności i rysy na płytce paznokcia.

Całkiem całkiem

Plusy:
Kolory- spory wybór
W miarę długo się utrzymuje na paznokciu cena

Minusy
Potrzeba minimum 2 warstw
Szybko robi się gęsty
Jasne odcienie są trochę trupie

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

OK

Mam go kilka lat i nie mogę skończyć, bo jest go dość dużo.

PLUSY:
- konsystencja,
- trwałość,
- kolor (ja mam taki fioletowy z drobinkami),
- cena.

MINUSY:
- zdecydowanie zakrętka.

Cena adekwatna do jakości.

Nie kupuję drogich lakierów, bo zwyczajnie szkoda mi na nie pieniędzy. Czasem wśród tanich lakierów zdarza mi się znaleźć prawdziwe perełki! Ten niestety nie spełnił moich oczekiwań.
Miałam kolor kremowy - taki lekko mleczny, delikatny, dość uniwersalny. Zauważyłam tu dużo pozywytnych recenzji - może kolory różnią się między sobą działaniem?
Pierwszym, co zaczęło mi przeszkadzać podczas aplikacji, było opakowanie - buteleczka pojemna, ale pędzelek źle się trzyma. Jest też cienki, co nie ułatwia aplikacji. Ze względu na kształt, lakier jest trudniejszy do przechowywania - wystawał mi z pudełeczka i nie mogłam zamknąć szuflady. Musiałam schować go w inne miejsce, bo lakiery przecież powinno się chronić przed słońcem.
Lakier robił okropne smugi i baardzo słabo krył. Potrzebowałam 3-4 warstw, żeby paznokcie jakoś wyglądały. Nie przeszkadzałoby mi to aż tak bardzo, gdyby chociaż normalnie wysychał... Nawet, gdy robiłam duże odstępy czasu między warstwami, wystarczyłoby, żebym po jakimś czasie się czegoś dotknęła i po malowaniu.
Plusem jest duży wybór kolorów, niska cena, pojemność.
Zauważyłam też, że coraz ciężej je dostać. Ja płakać z tego powodu nie będę.

W skrócie:

-robi smugi
-wolno schnie
-niewygodny pędzelek
-nieporęczne opakowanie

Ja się już nie skuszę, nie będę ryzykować.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Jedno (z trudem)

Polecam.

Robię tę recenzję z ciężkim sercem, ponieważ muszę rozstać się z moim pięknym odcieniem bieli z różem :(. Niestety na każdego przyjdzie kolej i lakier zwyczajnie zgęstniał. Oceniam nr.335. Kiedyś miałam czarny i również byłam zadowolona.

Konsystencja: idealna, podczas malowania łatwo się aplikuje, nie kapie, nie ścieka. Długo pozostaje odpowiednia (u mnie ponad rok od planowanej daty do zużycia!)

Pędzelek: do moich szerokich paznokci sprawdzał się dobrze, choć dla dziewczyn z wąskimi sprawdzi się jeszcze lepiej. Długi, wygodny, równomiernie rozprowadza lakier.

Trwałość: jak inne lakiery- utrzymuje się tak do 3 dni, nie schodzi płatami. Za taką cenę nie będę niczego więcej wymagać a i tak dostaję dużo.

Opakowanie: bardzo mi się podoba. Długa i smukła nakrętka- super sprawa, bardzo fajnie wygląca na półce :) Słoiczek mieści 11ml. czyli sporo.

Dostępność: drogerie Rossmann, choć nie wiem czy nadal są w sprzedaży (oby były :))

Plusy:
- długo nadaje się do użytku
- łatwo się aplikuje
- ładne kolory
-cena
- duża pojemność
- wydajny
- oryginalne opakowanie
- pędzelek ułatwia malowanie

Minusy: nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki 11ml.

Za tę cenę? - biorę wszystkie

Muszę przyznać, że używam lakierów do paznokci w cenie do 10 zł, Nie wyobrażam sobie, żebym miała wydać już 16 albo co gorsza 20 zł. Dlatego też najczęściej kupuję lakiery do paznokci z Rossmanna. Ten jest jednym z bardziej lubianych przeze mnie. W dodatku jego cena jest rewelacyjna.

+ cena,
+ konsystencja - jest dość gęsty, nie spływa z paznokcia,
+ krycie - dwie warstwy wystarczą z pewnością, żeby kolor ładnie się prezentował na paznokciach,
+ trwałość - kilka dni do tygodnia - dla mnie wystarczająca i tak nie wyobrażam sobie mieć ten sam lakier dłużej niż te 6-7 dni; trwałość można zwiększyć nakładając top coat,
+ kolory - gama kolorystyczna nie powala na kolana, kolory ponadto są dość oczywiste, ale mimo to nie mogę narzekać.

Minusów nie dostrzegam, może jednak właśnie ta dość uboga gama kolorystyczna byłaby minusem? Z pewnością daleko mu do drogich lakierów, które intrygują nietypowymi odcieniami, ale mimo wszystko jest to dobry lakier na co dzień.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5 buteleczek

Jestem zadowolona :)

Zalety:
- niska cena,
- szybko schnie,
- fajna konsystencja,
- dobrze kryje,
- duży wybór kolorów,
- dość trwały,
- łatwo się zmywa,
- nie gęstnieje,
- fajny pędzelek.
Wad jako takich nie ma. Jak za taką cenę - idealny!

Jest ok !

Kupiłam jeden na próbę w Rossmann\'ie na próbę i jest zadowolona :)

Plusy:
- cena
- dostępność
- wybór kolorów
- wydajność
- pędzelek
- konsystencja
- szybko schnie
- długo utrzymuje się na paznokciach
- dobre krycie

Minusów jako takich nie widzę. W niektórych odcieniach potrzeba 2 warstwy (dla mnie to nie problem)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: wiele ;)

ŚWIETNE :)

Lakierów wibo używam już od jakiegoś czasu,ponieważ mają świetną gamę kolorystyczną. w swojej kolekcji posiadam lakiery o numerkach :
35,ten na zdjęciach jest to chyba 241,296 oraz 135.
Lakiery te mają świetną konsystencję taką lejącą taką jak lubię. Nie bąbelkują czego bardzo nie lubię wśród lakierów. Kryją bardzo dobrze,czerwienie bądź róże kryją praktycznie po 1 warstwie,ale ja zawsze kładę 2. Do tego cena jest bardzo atrakcyjna :D

Używam tego produktu od: Około rok lub dłużej
Ilość zużytych opakowań: Sporo,nie liczyłam :D

Jak za tą cenę całkiem niezły

Dość długo utrzymuje się na paznokciach, u mnie około tydzień..

Szybko schnie.

Niestety potrzebne są 3-4 warstwy dla pełnego krycia.

Trochę za rzadka konsystencja.

Fajny i wygodny pędzelek.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 stadndardowych

Dobry.

Wiele lat temu (nawet nie pamiętam ie to) mój wybór padł na kolor bordowy- taki jak ten wylewający się na zdjęciu.

Długo się trzymał na paznokciach. Szybko zasychał. Ładny kolor.

Pędzelek, z tego co pamiętam, był ok, ale źle trzymało mi się go w dłoni.

Używam tego produktu od: 5-6 lat

spływa po paznkociu

Dostałam już jakiś czas temu ten lakier w rosssie jako gratis do zakupów. Cieszyłam się, ponieważ trafił mi się śliczny kolor - jasny róż.
Niestety radość nie trwała długo, ustała wraz z pierwszą aplikacją.

Zalety:
-dostępność -w każdym Rossmannie
-wydajność
-cena
-pojemność
-kolory
-nie przebarwia płytki paznokcia
-dobrze się zmywa

WADY
-po aplikacji spływa w dół paznokcia, za rzadka konsystencja co skutkuje dyskwalifikacją
-brzydko i nieestetycznie wygląda po aplikacji

Każde moje podejście kończyło się tak samo, na pewno go nie kupię.

nic specjalnego

Kupiłam już jakiś czas temu w Rossmanie.
Nie kosztował wiele, więc nie spodziewałam się cudów. I cudów nie było.
Dwie warstwy jako-tako kryły paznokieć, ale co z tego, jak na drugi dzień... jeszcze tego samego dnia zaczął odpryskiwać.

Szybko zgęstniał tak, że w chwili obecnej jedna warstwa nie chce wyschnąć. Dwie po ponad godzinie nadal się rozmazywały.

Zdecydowanym plusem jest wygodna zakrętka, która ułatwia malowanie paznokcia, ale z drugiej strony trudno jest odkręcić buteleczkę.

Gdy lakier jest na wykończeniu, ciężko jest go z niej wydobyć.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, prawie całe