Ilirija, Subrina Recept Intensiv, Lotion Against Hair Loss (Lotion przeciw wypadaniu włosów)

Subrina Recept Intensiv Lotion przeciwko wypadaniu włosów. Wyciąg z chmielu zmniejsza ich wypadanie i przyspiesza ich wzrost. Pozostawia włosy zdrowe i wypielęgnowane.
Lotion stosuje się po umyciu włosów.

Zawiodłam się

Bardzo lubię różne wcierki do włosów, niestety akurat ta nieprzypadła mi do gustu.
Pewnie dlatego, że bardzo podrażniła mi skalp i dostałam strasznego uczulenia, a na głowie pojawił się łupież.
Po kilku użyciach odłożyłam to badziewie i problemy znikły.
Także nie polecam i ja nigdy więcej nie kupię. Tym bardziej, że po innych płynach do wcierania nie miewam takich problemów.

Używam tego produktu od: użyłam pare razy, a później wyrzuciłam
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dobry

bardzo dobry po użyciu zaledwie trzech razy zauważyłam różnicę. Włosy stały się mocniejsze i zdrowsze a co najważniejsze nie wypadają już jak wcześniej

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:0,5

bez rezultatów

Używałam regularnie po każdym myciu przez ok. miesiąc i efektów nie zauważyłam. Włosy jak wypadały tak wypadają nadal.
Lotion ten ma charakterystyczny zapach, chyba jako jedyny nie przeszkadzał mi w tym produkcie. Końcówka niby pomocna przy aplikacji, ale ja i tak nie do końca sobie radziłam z nakładaniem: płyn spływał mi po twarzy i karku (uwaga na oczy!!! piecze niesamowicie), chyba lepszy byłby spray.
Wydawało mi się, że trochę wzmaga przetłuszczanie włosów, poza tym płyn ten jest na alkoholu, siłą rzeczy cześć spływała mi również po włosach, które nie były tym uszczęśliwione (podsuszone, matowe).

Ogólnie rzecz biorąc: trzeba pamiętać, że przyczyny wypadania włosów są bardzo różne, ten produkt mi akurat nie pomógł, a i przyjemność stosowania jest bardzo niska.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Pierwszy raz kupiłam go rok temu i odtąd jest już ze mną na zawsze ;)
Błyskawicznie razem z szamponem z tej samej serii pomógł mi się uporać z bardzo wypadającymi włosami.Co jakiś czas stosuje go teraz profilaktycznie.
Bardzo wygodny aplikator.
Zapach okropny-jakaś woda kolońska z lat siedemdziesiątych ;) ,dlatego używam go na noc,a rano myję głowę.
Za ten zapach odejmuję jedna gwiazdkę.Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Może pomóc

Kupiłam ten produkt jakiś rok temu, gdy borykałam się z wypadającymi włosami. Kupiłam ten produkt w aptece internetowej za ok. 11zł.

Po ok. 2 tygodniach systematycznego używania zauważyłam niesamowitą poprawę (z ponad 120włosów do ok. 30 przy myciu - rozczesywania nie licze, gdyż wtedy leci mi zawsze bardzo dużo włosów :/ ). Byłam zdziwiona, że tak szybko zadziałał u mnie ten lotion. Później jednak jakoś go odstawiłam i wróciłam do niego ok. 2 miesiące temu - gdyż problem wypadających włosów się nasilał. Tym razem jednak nie zauważyłam tak spektakularnych efektów jak poprzednio, ale mimo to nadal go używam w nadzieji na szybką poprawę :)

Jako duży plus mogę podać wygodną w użyciu końcówkę do nakładania lotionu na skórę głowy. Niektórym może trochę przeszkadzać dziwny zapach, ale ulatnia się błyskawicznie.

Używam tego produktu od: roku (ale z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 1,5