Herba Studio, Best, Krem do cery trądzikowej

Herba Studio, Best, Krem do cery trądzikowej

Beztłuszczowy krem zawierający wosk z kwiatów pomarańczy, wyciągi z kwiatów ziół, fitoskwalan, estry kwasów owocowych, alantoinę, D-panthenol oraz witaminę E zmniejsza wydzielanie tłuszczu i przywraca właściwy skład osłonie lipidowej, skutecznie nawilża, nadaje skórze lekko kwaśny odczyn, sprzyja procesowi regeneracji naskórka.

Niestety, nie dla mnie

Jak w tytule. Kupiłam ten produkt zachęcona innymi kosmetykami tej firmy (wiem, wiem czasem nawet kosmetyki z tej samej linii różnią się jakością a co dopiero firmy, no , ale..). Krem ma zachęcający skład i super cenę, ale niestety trudno wypatrywać jakiegokolwiek dobroczynnego wpływu na trądzik. Zaczęłam stosować go w przerwie w stosowaniu Effaclar Duo. Buzie była ok więc optymistycznie pomyślałam, że może w końcu będę miała spokój. Kupiłam krem, żeby skóra sobie odpoczęła. Niestety, po jakiś 2 tygodniach stosowania nastąpiła inwazja-dosłownie! Nawet na czole gdzie wróg do tej pory raczej nie atakował.

Krem ma oczywiście pewne zalety:

+lekki
+tani
+przyjemny zapach
+nie przetłuszcza cery

ale to za mało biorąc pod uwagę to, ze miał to być krem przeciwtrądzikowym. Nie dosyć, że nie pomógł to jeszcze zaszkodził. Przyłączam się też do poprzedniczek zwracających uwagę na "oszukane" opakowanie. W rzeczywistości kremu jest znacznie miej niż się wydaje.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Jestem na tak! :)

Krem dostałam, wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu. Postanowiłam zużyć bo podchodziłam do niego ze średnim entuzjazmem... Spotkało mnie miłe zaskoczenie :)

+cena
+wydajność
+konsystencja
+zapach (taki mydlany ciężko powiedzieć)
+lekki
+konsystencja
+szybko się wchłania!!
+zostawia na buzi bardzo przyjemne uczucie takiej świezości, czystości

-nie likwiduje trądziku, ale nie powoduje nowego ;)

Polecam!!

nie podoba mi się

Mojej cerze trądzikowej nie pomógł. Nie zrobił nic, miałam wrażenie, że wręcz pogorszył stan skóry. Kremy zmieniam często, ale ten wyjątkowo nie przypadł mi do gustu i miałam nadzieję, żeby się jak najszybciej skończył. Cerę mam wymagającą, ale znam dobre kremy. Jemu mówię NIE.

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Cudowny!

+ nawilża
+ szybko się wchłania
+ nie matuje ale też nie zostawia tłustej wartwy
+ super skład, naturalne składniki na samym początku
+ skóra jest mięciutka i gładka nie tylko po użyciu, efekt utrzymuje się cały czas
+ redukuje trądzik! odkąd go używam, nie wyskakują mi żadne pryszcze (jedna gula podskórna przed @ :D)
+ ładny zapach, który umila stosowanie:)

- dostępność
- cena: nie 5,49zł, a 7,89zł na d.o.z.ie :/

Jeden z nielicznych kremów, który nawilża, nie zapycha, a dodatkowo ma działanie przeciwtrądzikowe,
a dodatkowo fenomenalny skład :D

Jak najbardziej nadaje się pod makijaż, szczególnie z podkładami w musie - zapomnijcie wtedy o suchych skórkach! :) Zresztą, mając ten krem, w ogóle nie mam z nimi problemu:D

POLECAM

Wielkie rozczarowanie

No niestety muszę mu popsuć recenzje, ponieważ nie robi absolutnie nic ze skórą trądzikową. Nie zmniejsza krostek, nie zapobiega powstawaniu nowych, nie przyspiesza gojenia, nie matuje - no dosłownie NIC. Taki sobie zwyczajny kremik, do tego bardzo trudno dostępny. Dodam, że stosowałam go regularnie 2 razy dziennie razem z innymi produktami tej serii (żel, tonik, maseczka), które również mnie zawiodły. Jedyny plus to niska cena.

Osobiście jestem zadowolona z tego kremu.Mam cerę mieszaną ze skłonnością do niedoskonałości.
+nawilża
+skóra po nim jest przyjemnie mięciutka
+nie zapycha
+nie uczulił mnie (a mam wrażliwą cerę)
+skóra mniej się przetłuszcza
+niska cena
+dobra konsystencja(nie za ciężka)

-nie zauważyłam żeby redukował krostki,ale na pewno nie pogarsza stanu skóry

Na mnie nie działa...

Jak dla mnie kremik jest za "cienki", ma za lekką konsystencję. Mógłby być stosowany latem, ale tylko przez osoby, które nie muszą nakładać na twarz podkładu. Ja niestety należę do tej drugiej grupy i kremik w ogóle się nie sprawdzał. Nie nawilżał, wysuszał wręcz twarz, a podkład po nim niesamowicie podkreślał suche skórki na twarzy. Trądziku nie wyleczył mi nawet w małej ilości... :(

Po trzech zużytych opakowaniach zaczęłam stosować jedynie na dekolt i szyję, bo te obszary mojego ciała są najbardziej alergiczne. Żaden kosmetyk oprócz tego się nie sprawdził. Każdy podrażniał i powodował kolejny "wysyp" krostek. I tu duży PLUS dla Herby, bo delikatnie nawilża mi chociaż tą strefę. :) Może na twarzy się nie sprawdził, gdyż jest ona poddana większemu działaniu czynników zewnętrznych jak wiatr, mróz, deszcz i słońce. Dekolt z kolei mam zawsze zakryty.

Jednym z plusów jest także niewysoka cena, ale (!) w zamian jest mało wydajny, opakowanie tylko w połowie jest wypełnione produktem. Niech Was nie zmyli wypełnienie po brzegi. Z wierzchu szybko go ubywa, a nieco niżej kryje się niespodzianka... plastikowe zaokrąglone dno. :P Jedno opakowanie starcza na 1,5 tygodnia przy stosowaniu rano i wieczorem tylko na twarz.

Jest też z kolei trudno dostępny, gdyż tylko w sklepie internetowym. Jednak cena za przesyłkę w tym sklepie jest bardzo niewysoka. :)

Podsumowując, mogę stwierdzić, że nie zaszkodził (ciut wysuszył jedynie), ale nie działał. Szukam więc dalej, a nie jest to łatwe zadanie dla wieloletniego "trądzikowca".

Po prostu cudowny :)

Kremik zaczęłam stosować na noc gdy moje pory na twarzy zaczęły się zapychać od nadmiaru kosmetyków a pewnie i potu oraz sebum.
Nic tańszego nie znalazłam w aptece na ten problem i podejrzewam ,że nie znajdę ;)

Konsystencja jest tak leciutka a skład tak przyjazny że wpadłam w zachwyt :)
bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania,
nie jest to krem matujący, ale ma działanie które sprawia, że skóra nie przetłuszcza się szybciej.

Dodatkowo nawilża i sprawia, że skóra jest przyjemnie miękka i gładka.
Nie zatyka porów i nie nasila powstawania zmian trądzikowych, natomiast zawarte w nim składniki przyspieszają gojenie się wyprysków !
Nie obciąża skóry.
Zaskórniki gdzieś znikły ! :jupi:

Pod makijaż moim zdaniem się nie nadaje ale na noc jest doskonały :)
Niby kupiłam go przypadkiem, nawet nie wierzyłam że będzie taki dobry, bo jest bardzo tani a POLECAM WSZYSTKIM którzy mają problemy z cerą !

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Szkoda, że nie matuje...

Krem z przyjaznym składem, w gruncie rzeczy jak na swoją półkę cenową bardzo dobry. Ładnie pachnie (mydłem - lubię ten zapach), w połączeniu z tonikiem z tej samej serii ogranicza powstawanie niespodzianek, ma lekki filtr (silikon w składzie), szybko się wchłania. Ma konsystencję musu. Starczył mi na ponad dwa miesiące, stosowałam go tylko na dzień (na noc Ziaja Med). W zasadzie - krem ideał. Szkoda tylko, że świeciłam się po nim, jak po kremie nawilżającym...
PS. Dobry pod minerały.

Ilość zużytych opakowań: jedno (stosowany na dzień)

Świetny

Ten krem jest świetny i żałuję, że tak późno go odkryłam.

+ niska cena
+ konsystencja lekka, łatwo się wchłania do matu
+ dobrze matuje
+ nawilża słabo, ale NIE WYSUSZA
+ ma niezły, ziołowy zapach
+ nie zapycha
+ stan mojej skóry po tym kremie trochę się poprawił

Używam już trzecie opakowanie z rzędu, nawet teraz sobie nie potrafię przypomnieć, czego ja wcześniej używałam...

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

cudeńko

Świetny krem za grosze :)

+ niska cena
+ przyjemny ziołowy zapach
+ natychmiastowe wchłanianie
+ buzia po nałożeniu kremu staje się gładziutka, miękka, przyjemna w dotyku
+ zdecydowanie działa regulująco na cerę tłustą ze skłonnością do niespodzianek - zwęża pory, ogranicza przetłuszczanie, zmniejsza ilość zaskórników
+ nie zapycha
+ idealny na dzień pod makijaż

- dziwna konsystencja, ale wybaczam - rozumiem że skupili się na działaniu ;)
- bardzo ciężko dostępny, nawet przez zamawianie z DOZ
- mało wydajny (ale niska cena rekompensuje to)
- nie nawilża specjalnie, dlatego używam go tylko na dzień, a na noc kremy bardziej treściwe

Zdecydowanie polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: całe 3

Lekki, ziołowy kremik

Po tylu zachwytach nad tym kremem musiałam go przetestować.
Ma konsystencję musu, jakby napompowanego, jest lekki i bardzo mało wydajny, normalnie znika w oczach. Do tego ma mniejszą pojemność niż inne kremy, ale za to niską cenę. Zapach mydlany, kojarzy mi się z aromatem prania ręcznego.
Co do samego działania to nie podzielam entuzjazmu innych Wizażanek. Szybko się wchłania, nie powoduje błyszczenia skóry, nawilża niewystarczająco. Niestety nie zauważyłam zbawiennego wpływu na trądzik, a na tym zależało mi najbardziej. Być może używałam go za krótko, pewnie trzebaby zużyć ze 3-4 opakowania, żeby zadziałał. Niewykluczone, że jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo skład ma zachęcający.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie