Joanna, Z Apteczki Babuni, Serum wygładzająco- regenerujące do końcówek włosów (stara wersja)

Serum dzięki zawartości ekstraktów z mleka i miodu skutecznie wygładza zniszczone końcówki włosów.
Rezultaty:
- zregenerowane i mocniejsze końcówki włosów
- bardziej lśniące i milsze w dotyku włosy

Bardzo krótkotrwałe efekty

Początkowo serum bardzo mi się podobało, szczególnie jego lekka konsystencja i przepiękny zapach. Zużyłam kilka opakowań, łudząc się że przyniesie jakiekolwiek rezultaty. Niestety, poza krótkotrwałym wygładzeniem innych efektów nie zauważyłam.

+nie przetłuszcza włosów
+ szybko się wchłania
+ ładnie pachnie
+ jest niedrogie i łatwodostępne

- w niedługim czasie od aplikacji nie widać żadnych efektów
- trzeba często ponawiać aplikację, więc może okazać się mało wydajne
- nie chroni końcówek włosów przed rozdwajeniem, może jedynie chwilowo je "zlepia"
- nie nawilża włosów
- nie nadaje połysku

Polecam raczej osobom, które nie maja problemów z włosami, a poszukują czegoś, co szybko wygładzi odstające kosmyki itp. Moją zmorą są rozdwajające się końcówki (chociaż na długości moje włosy są zupełnie zdrowe), więc preferuję cięższe i bardziej treściwe sera. Serum Joanna będzie dobre dla oósb o włosach bezproblemowych, a moje niestety do takich nie należą.

Używam tego produktu od: rok

Zero efektów, mizerna wydajność, psuje fryzurę wygładzoną prostownicą.

Serum kupiłam w kerfim za 6,49zł.

Stosowałam je max 2 tygodnie i się skończuło -> wydajność śmieszna, nawet płacąc te 6,49 (co jest mało) nie kalkuluje się w żaden sposób.
Biorąc po uwagę rezultaty - a raczej ich brak - to serum jest totalnym niewypałem.

O niebo lepszy jest już jedwab z biosilka, lub jakikolwiek inny olejek do włosów.

STAN MOICH WŁOSÓW i KOŃCÓWEK:
Włosy cienkie, długie, jest ich dużo, są rozjaśniane (blond), za łopatki, mam rozdowojone końcówki co jest rezultatem ich prostowania, dlatego wcieram zwłaszcza w końcówki masę przeróżnych produktów, które poprawią ich stan, ujarzmią i poprawią ich kondycję.

KONSYSTENCJAi KOLOR:
mleczno-biała, rzadka, lejąca, nieklejąca, nie pozostawia tłustej warstwy po apllikacji na włosach ani, na dłoniach.

DZIAŁANIE:
Nie zauważyłam nawet najmniejszej poprawy stanu końcówek mimo, że wgniatałam serum 2 x dziennie o wielkości orzecha włoskiego.

Serum nałożone gdzieniegdzie w większej ilości sklejało moje włosy i tworzyły się strąki, które jednak szybko i łatwo rozczerywałam.
Po wyschnięciu (serum wysycha jak woda) nie czuć, aby cokolwiek było aplikowane wczesniej na końcówki.

Jeśli nakładałam serum na wygładzone prostownicą włosy powodowało ono, że końcówki stawały się bardzo niesforne,niezdyscyplinowane i każdy włos odstawał w inną stronę - efekt był taki, że włosy na całej długości były ładnie wyprostowane-wygładzone a o końcówkach jakbym zapomniała.. podobny efekt falowania i mierzwienia się wosów jest gdy wyjdziemy na zewnątrz kiedy delikatnie pada, pruszy śnieg lub jest mżawka - wtedy na wyprostowanych włosach robi się siano - i dokładnie to samo działo się z moimi końcówkami.
Końcówki były dosłownie mokre, a po wyschnięciu każdy włos w inną stronę.

ZERO EFEKTÓW, MIZERNA WYDAJNOŚĆ, PSUCIE WYGŁADZONEJ FRYZURY skustkuje tym, że jest to chyba największy niewypał 2013 roku.

N I E P O L E C A M , O D R A D Z A M.

godne polecenia

Całkiem dobre serum, które nie przetłuszcza włosów, nie obciąża a ułatwia rozczesywanie i poprawia ich kondycję, może nie jakoś spektakularnie ale jest OK.
Przy bardzo puszacych się włosach jak moje cudów nie robi ale końcówki chyba faktycznie zabezpiecza.
Do tego ładnie pachnie i jest całkiem wydajne.
Tylko opakowanie nie zgadza mi się z tym na zdjęciu, ja mam jasne (nowsza szata?)

Świetny!

Używam tego produktu już od dawna zazwyczaj codziennie na końcówki włosów a szczególnie po szuszeniu małą ilością tego serum przeczesuje włosy. Sprawia on że są błyszczące, delikatne i nie puszą się. Z pewnością zagości u mnie na dłużej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

średnio skuteczny

Mam włosy cienkie i zniszczone na końcach rozjaśnianiem. Serum kupiłam w celu zabezpieczenia końcówek przed dalszym zniszczeniem i uważam, że jest średnio skuteczny.

plusy:
+ fajnie pachnie
+ jest tani
+ bardzo wydajny
+ wygładza włosy

minusy:
- kiedy się przesadzi z ilością, włosy zaczynają się puszyć. U mnie może być to kwestia przeproteinowania. Moje włosy nie tolerują protein. Od razu robią się sianowate.
- skład dosyć chemiczny, chociaż jest tam ekstrakt miodowy i proteiny mleczne
- nie zauważyłam regeneracji końcówek

jeśli wasze włosy uwielbiają proteiny to może się sprawdzić

Używam tego produktu od: sierpień 2012

mało skuteczny

Slicznie pachnie
zapobiega puszeniu
nie przetłuszcza

cięzko wydobyć resztke z opakowania
słabo nawilża
końcówki po wysuszeniu nie są miękkie i wygładzone

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Mam mieszane uczucia

+ cudowny zapach
+ wydajny
+ cena

- brak efektów?
- końcówki po nich wyglądają wręcz gorzej (lepiej nakładać na noc i rozczesać)
- konsystencja

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Dwa całe

Bardzo dobre

Serum poprawiło stan moich włosów a dokładnie ich końcówek. Ostatnim czasem nie mogłam rozczesać włosów, strasznie się kołtoniły na końcach, były bardzo szorstkie, nawet podcięcie im nie pomogło. Buszując po sklepowych półkach trafiłam na to. Wybrałam ponieważ było tanie i stosowałam już z tej serii szampon.
Po tygodniowym używaniu moje końcówki stały się gładkie, lśniące, łatwo się rozczesują , nie kołtonia się.
Serum jest w małej tubce, bardzo dobrze się go nakłada, nie obciąża włosów. Można je dozować na suche i mokre włosy. Zapach jest przyjemny bardziej niż w przypadku szamponu, mimo że jest bardzo podobny.Dodatkowo jest bardzo tanie

Używam tego produktu od: lutego
Ilość zużytych opakowań: w trakcje pierwszego

Zachwycona!

Jestem zachwycona tym produktem! Nie znam się na składach, więc nie wiem co w tym serum działa tak cudownie na moje włosy, ale wiem, że już nigdy się nie rozstanę z tym kosmetykiem!
Po zastosowaniu na całe włosy daje możliwość rozczesania włosów bez szarpania. Po zastosowaniu na końcówki zabezpiecza je - i nie jest to tylko czcza reklama na opakowaniu, ale sama prawda. Włosy po tym serum mam miękkie i cudnie pachnące. Zachęcam każdego po sięgnięcie po to wydajne cudeńko (u mnie w drogerii kosztuje niecałe 10 złotych, a jedno opakowanie starcza mi spokojnie na dwa miesiące).

Dobre

Kupiłam to serum, gdy miałam długie włosy i problemy z końcówkami. Zaczęłam je stosować i podcięciu włosów. Trudno mi oceniać jego efekty, gdyż niedługo potem ścięłam włosy na bardzo krótko.

Lubiłam stosować to serum na dopiero co umyte włosy. Mam włosy skłonne do przetłuszczania się, a maski i odżywki zwykle je obciążały. To serum fajnie nawilżało włosy z minimalnym obciążeniem - nie stosowałam go po każdym myciu włosów, ale dwa razy w tygodniu i włosy były dobrze nawilżone. Trudno mi oceniać jego działanie na końcówki, ale włosom na pewno nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opanowanie

Jestem zdecydowanie na tak!

Na serum trafiłam przypadkowo, w mojej ulubionej malutkiej drogerii. Szukałam czegoś innego niż jedwab, a że cena była bardzo przystępna postanowiłam kupić. Oczywiście nie naprawia rozdwojonych końcówek, bo na to chyba jedynym wyjściem jest cięcie, ale zauważalnie poprawia kondycję włosów.

Plusy:
+ włosy zauważalnie bardziej miękkie
+ przepiękny zapach :)
+ nie obciąża włosów
+ co najważniejsze nie sprawia, że włosy się elektryzują (tak jak miałam po wszelkiego rodzaju jedwabiach)
+ stosunkowo niska cena

Minusy:
- jedyne czego mogłabym się przyczepić to chyba tylko tubka, która mogłaby mieć pompkę :P

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

tak, tak, tak ! :-)

Moje włosy były sfatygowane i bardzo przesuszone. Tak więc z ogromną przyjemnością sięgnęłam po serum, aby nadać im nieco więcej wigoru, a przede wszystkim odpowiednio je odbudować i nawilżyć. Serum mimo iż przeznaczone jest do końcówek włosów, może być także stosowane do większej partii fryzury, jak to ja stosuję:)
Nakładam je tylko na mokre włosy. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny. Prawdziwa wiosenna nuta zamknięta w aromacie rumianku, od razu poprawia humor i sprawia, że jego stosowanie staje się prawdziwą przyjemnością.
Co równie ważne - ów przyjemny, lekko migdałowy zapach dość długo pozostaje na moich włosach:)
Konsystencja serum jest zbliżona do balsamu, jednakże roztarcie go w palcach powoduje swoistą przemianę kremu w wodnistą emulsję, którą bardzo łatwo wetrzeć w wybraną partię włosów. Preparat nie skleja końcówek i nadaje im blask (ważne jednak, by włosy były rozczesane po umyciu), nie należy nakładać jednak zbyt wiele odżywki, zwłaszcza jeśli zamierzamy robić to na suchych włosach. Moim zdaniem lepiej jest nakładać na włosy mokre, gdyż wtedy ładnie wysycha razem z włosami.
Włosy stają się gładkie i miłe w dotyku, błyszczące i lśniące. Pozostają takie przez cały dzień. Nie zauważyłam wpływu preparatu na przetłuszczanie się włosów.
Jednym słowem jestem bardzo zadowolona z serum Joanny, które urzekło mnie już samym swoim zapachem, a w dalszej kolejności zdrowym wyglądem włosów po użyciu.
Śmiało P O L E C A M!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 op..