Sensique, Trendy Colour, Glamour Palette

Sensique, Trendy Colour, Glamour Palette

Zgłaszająca osoba: Sonia Selena

Cztery świetne cienie w jednym opakowaniu. Każdy przeznaczony jest na odpowiednią porę (na co dzień, na imprezę itp.). Cena też jest rewelacyjna.

Cena: 6,90zł / 10g

Dziwne

Kupilam je za dokładnie 0,59gr, i ciesze sie bardzo, bo dając za nie nawet 5zl, byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto.
Bardzo spodobały mi sie kolory- brazy, biały matowy, maznelam na ręce, wydały sie fajne.
Jednak zdecydowanie przewazaja wady, poczynajac od tandetnego aplikatora po same cienie. Nie mogę ich nałożyć na powieke bo jest to niemozliwe. Cienie nierownomiernie sie nakladaja, jak chce je rozetrzec to robia sie dziwne prześwity. Trzeba nalozyc dużo produktu żeby uzyskać intensywny odcień.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Dość dobrze

plusy:
+ ładne kolory
+ dobrze się rozprowadzają
+ poczwórny pędzelek

minusy:
- osypują się
- krótko się utrzymują

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ wygodne opakowanie

Wspomnienia

Te cienie były ze mną gdy zaczynałam swoją przygodę z makijażem, bo cena w porządku, ilość w opakowaniu zachęca, kolory ciekawe, no i firma w końcu moja ulubiona, polecam cienie osobom, które chcą zacząć się malować. Jedyną wadą kosmetyku było to, że szybko się kończyly :D

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: ze dwa

Idealne na start

Powiem tak, za tę cenę nie znam lepszych. Mam 3 zestawy. Kolory są ładne, gustowne. Cienie nasycone i utrzymują się dobrze na powiece. Swoje mam od lat i opakowanie jest w jednym kawałku, choć zmatowiało. Minusem jest brak lusterka. Oczywiście najintensywniejsze są te perłowe.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Slabizna

Dla osób które oczekują jakiejkolwiek jakości rozczaruja się tymi cieniami. Niska Cena tutaj wyraża też niska jakość, kolory są lepsze i gorsze, słabo się rozmazuja niska trwałość

Cienie są świetne.

Oceniam paletke 103.

Minusy:
-pudełko jest kiepskie (ale to standard przy tanich kosmetykach),
-lekko się osypują na początku aplikacji.

Plusy:
-cena do jakosci,
-nie roluje sie,
-bez bazy potrafia wytrzymać caly dzień,
-mnóstwo pięknych kolorów,
-cienie łączą się bez problemu z innymi cieniami.

Nie ma sensu wydawać pieniądzy na drogie paletki skoro mamy tę z sensique :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

spoko :)

ładne, nasycone i wyraźne kolory, dobra trwałość. szkoda że są błyszczące a nie matowe. porównanie cena a jakość wychodzi super, więc polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte

kolory przepiękne, jakość żałosna

Cienie zachęcają pięknymi kolorami z których wyczarować można śliczną kompozycję. Niestety jakość tego produktu jest bardzo marna i to je całkowicie dyskwalifikuje.
1) Pigmentacja- nie jest tak źle, aczkolwiek przy rozcieraniu ich większym pędzlem, żeby kolory ładnie się połączyły, znacznie tracą na swej intensywności i trzeba kilkakrotnie nakładać cień, żeby uzyskać wyrazisty efekt
2) Konsystencja- im bardziej kremowy cień tym lepiej. Te są strasznie suche i sypkie. Przypominają pokruszoną kredę.
3) Osypywanie się- katastrofa, szczególnie w przypadku ciemnych kolorów.
4) Trwałość- zawsze używam z bazą, a i tak nie są w stanie utrzymać się cały dzień
5) Opakowanie- tanie i tandetne. Wygląda źle i spisuje się źle. Pacynka rozleciała się przy pierwszym myciu- gąbeczki po prostu odpadły.
6) Cena- adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: chyba nie zmęczę pierwszego, mam już dość

Cienie super - opakowanie beznadziejne

Miałam paletkę z odcieniem beżu, brązu, różu i złota :)

+ fajne kolory, dobrze dobrane do siebie
+ bardzo fajnie się łączą na powiece, można tworzyć wiele wariacji
+ są troszeczkę błyszczące, ale minimalnie - nadają się do stosowania na co dzień
+ wygodne w aplikacji, nie rozmazują się, nie rozwarstwiają, nie osypują
+ po całym dniu nadal utrzymują się na powiece :)
+ wygodna gąbeczka do aplikacji, do tego mała - przydaje się w podróży
+ nie uczulają, nie podrażniają oczu
+ cena

- opakowanie - tragedia. Zacznę od tego, że cienie przechowywałam w kosmetyczce, a jedyną drogę jaką przebywały to jazda w tramwaju - niestety opakowanie nie wytrzymało i po około 3 miesiącach odpadło wieczko. Trudno, pomyślałam, jakoś to będzie.
Cienie zostawiłam wtedy na dobre w domu, zamknięte w kosmetyczce. Niestety mimo tego, że starałam się nie ruszać kosmetyczki to wieczko notorycznie odpadało, w wyniku czego cienie zaczęły się osypywać, ubrudziły inne kosmetyki i w tej chwili są do wyrzucenia :( Bardzo żałuję, że taki fajny kosmetyk ma tak beznadziejne, plastikowe opakowanie które rozpada się pod wpływem normalnego użytkowania :(
- dostępność - u mnie w mieście tylko w drogerii Natura , a niestety ta jest tylko jedna , w dodatku nie zawsze mają uzupełnienie dostawy na czas.

Tak, tak, tak!

mam kilka paletek tych cieni i każda mnie pozytywnie zaskakuje :) Według mnie kolory w paletkach są idealnie dopasowane, można z każdej stworzyć zarówno delikatny jak i mocniejszy makijaż. Każdy znajdzie coś dla siebie. Trwałość z bazą zadowalająca, bez bazy nie stosowałam więc nie wiem. Uzyskujemy lekko metaliczny połysk który mnie pasuje. Cena? Myślę że odpowiednia co do jakości produktu. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mój hit!

Pierwszą paletkę z tej serii kupiłam 2 może 3 lata temu. Od tamtego momentu kupuje paletkę jedną za drugą, ponieważ po kilku miesiącach muszę kupić kolejną:)
Jestem zakochana w ich pigemntacji i trwałości. Nawet bez bazy potrafiły mi się trzymać cały dzień. Aktualnie posiadam dwie paletki 102 i 104 na wykończeniu.

+ długotrwały efekt, nawet bez bazy
+ cena
+ piękne kolory
+ wydajne

- opakowanie, napis się szybko ściera.. gdy paletka upadnie cienie łatwo wypadają
- stała oferta paletek ( 5-6 kompozycji? )

Polecam wszystkim Paniom i młodym dziewczyną, ponieważ 10zł za paletkę tak dobrej jakości to aż grzech nie kupić;)

Używam tego produktu od: 2 lub 3 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 i 6

marniutkie

Skusiłam się na piękne fiolety, które piękne są jedynie w paletce. Używam cieni my secret z natury i sensique był takim skokiem w bok:)

Cienie są po prostu słabe, marna pigmentacja- żeby cień wyglądał jako tako trzeba go naprawde sporo nałożyć

Po kilku godzinach po prostu znikają. Pędzelek do niczego się nie nadaje.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 paletka