Wibo, Your Fantasy, Róż prasowany

Wibo, Your Fantasy, Róż prasowany

Pojemność 3,5 g

Zawiera drobinki rozświetlające, dostępny w wielu odcieniach. Gładko się rozprowadza - nawet początkujące "makijażystki" nie przedawkują go, ponieważ nadaje delikatny kolor.
Opakowanie zawiera małą gąbeczkę do nakładania kosmetyku.

Cena: 10zł / 3,5g

tani i przyzwoity

Potrzebowałam różu, ale nie miałam zbyt wiele pieniędzy. Postanowiłam zaryzykować, kupiłam ten i był to bardzo dobry wybór! Róż ma ładny kolor, bardzo dobrze się rozprowadza i jest trwały. Jak za tak niską cenę to naprawdę dobry kosmetyk! Ja więcej go nie kupię, ale to dlatego że jest inny róż, który skradł moje serce. Polecam jednak tym którzy nie chcą zbyt wiele pieniędzy wydawać na kosmetyki.

Używam tego produktu od: rok

bardzo dobry

Kupiłam go w promocji, kosztował jakieś 5 złotych. I jestem do tej pory bardzo zadowolona. Robi piękne i trwałe rumieńce, praktycznie jest niezniszczalny ;). Kolory fajne i co najważniejsze, moje drogie, nie uczulił mnie! Zawsze miałam ten problem, że po użyciu różu, zaraz na policzkach miałam zaskórniki.. ten spisał się świetnie :) Opakowanie jest bardzo szczelne, wręcz ciężkie do otwierania, ale dzięki temu nie wysypuje się do torebki. Daje naprawdę dobre efekty. Polecam!

za ta cene? polecam

uzywalam go lata, gdy nie bylo mnie stac na nic drozszego, a zalezalo mi na efekcie
nie mam gabeczki, pewnie jak przedmowczynie wywalilam ja od razu.
roz daj piekny efekt, ladnie modeluje i jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

rumieńce za grosze

Nie wiem, skąd się znalazł w mojej kosmetyczce. Chyba nieco znudzona pełzałam między półkami i chciałam sobie na szybko "poprawić humor". Na szczęście nie trafiłam na bubla, po którym tylko by mi ciśnienie skoczyło. Trafiłam na całkiem udany róż. A nawet zaskakująco udany, biorąc pod uwagę cenę.

W opakowaniu wygląda na cukierkowy, żarówiasty khem, różuś. Ale na policzkach jest delikatny, w bardzo naturalnym kolorze. Nie kruszy się i nie sypie na potęgę, więc nie ma mowy o przedawkowaniu. Opakowanie zabójczo proste i przyjemne dla oka.

Puszek/gąbeczka dodawana do różu jest absolutnie do niczego, polecam odłożyć w ciemny kąt i smarować poliki pędzlem.
Jeżeli znajdę jeszcze jakiś ciekawy kolor, to pewnie go kupię.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

dobry i tani

To mój pierwszy róż.
Mam w odcieniu różowym i bałam się, że będę miała zbyt rumiane policzki po nim, bo mam dość jasną karnację. Na szczęście daje ładny, naturalny efekt po nałożeniu pędzelkiem.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo chciałabym przetestować inne róże, jednak bardzo niska cena ok. 6 zł przemawia do mnie.

Jak na swoją cenę bardzo dobry

Kupiłam róż świadoma tego, że za tę cenę (dokładnie 5,89 w Rossmanie w Krakowie) nie należy spodziewać się niczego szczególnego, ot tak, z ciekawości. I spotkała mnie miła niespodzianka. Wybrałam odcień chłodnego, ciemnego różu, bez rozświetlających drobinek. Kolor jest ładny, pasuje osobom o chłodnej cerze (o ile mnie pamięć nie myli to numer 6), daje dosyć delikatny efekt i nie grozi "przedawkowaniem". O dziwo, róż jest także stosunkowo trwały i wytrzymuje ok 6, 7 h bez poprawek. Oczywiście to, co miało służyć do jego nakładania i zostało doń dołączone (niby-mikro-gąbeczka) nie nadaje sie do niczego, ale z pomocą dobrego pędzla można się tym maleństwem naprawdę ładnie umalować - za grosze. Dodatkowy plus za spory wybór odcieni. Warto przetestować.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze

ok:)

Jestem na tak. Wprawdzie te kolory na zdjęciu to jakieś okropieństwo, ale wybór jest naprawdę duży, min. kilkanaście kolorów:) Ja mam taki nie za ciemny, zimny róż.

Gąbeczka..., może była, ale nawet jeśli, to pewnie od razu wywaliłam bo była to jakaś atrapa gąbeczki raczej :P No ale nie oczekuje porządnego przyrządu do nakładania od różu za 6 zł :P Właśnie, w Rossmanie kupiłam za 6, nie żadne 10. Róż dobrze się rozciera, nie robi placków na policzkach.

No i jest trwały jak na swoją cenę, u mnie nie znika nawet do 7 czy 8 godzin.

Aaa, zapomniała bym - "rozświetlające drobinki"...? Róż jest właśnie matowy na czym mi zależało przy mojej tłustej cerze. Nadaje kolor, ale nic a nic sie nie błyszczy i nie rozświetla ;)

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię powtórnie bo róż jest bardzo twardy, nic nie ubywa przy używaniu więc pewnie starczy na dłuuugo.Używam tego produktu od: kilka tygodni