Guerlain, Terracotta, Blush & Sun Sheer Bronzing Blush (Słoneczny róż do policzków)

Pojemność 5,5 g

Nadaje blask opalonej cerze. Formuła wzbogacona o cząsteczki masy perłowej o działaniu odbijającym i rozpraszającym światło. Może służyć jako róż i brązer jednocześnie. Pięknie modeluje twarz - ożywia i lekko ją rozświetla poprzez zawartość połyskliwych mini drobinek.

Puderniczka z lusterkiem i pędzelkiem w luksusowym etui.

Jest ok

Swojego czasu miałam wielką słabość do kosmetyków guerlain, więc musiałam mieć i ten róż... Jako że mam raczej jasną karnację kupiłam odcień 01.
Róż mimo, że mały, jest bardzo dobrze napigmentowany, więc wystarcza na bardzo bardzo długo. Kolor 01 nadaje mojej skórze taki brzoskwiniowo-brązowy odcień. Daje efekt mocnego nabłyszczenia, co nie każdemu może pasować.
Na plus można zaliczyć też trwałość - naprawdę wytrzymuje większość dnia.
Dołączony pędzelek, mały, ale nadaje się np. do robienia poprawek.
Ogólnie byłam zadowolona z kosmetyku, jeśli chodzi o jakość, nie pasował mi tylko kolor, więc róż poszedł w świat. Jeśli ktoś dobrze dopasuje kolor i lubi mocno błyszczące policzki - polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rumieńce jak pocalunki słońca

Mam duży sentyment do Blush & Sun, ponieważ byl to mój pierwszy kosmetyk Guerlain.
Zakochać można się już w samej puderniczce, pięknej, jak z bursztynu, ozdobionej logo Guerlain. Takie małe cacuszko, efektowne, ale nadal w dobrym stylu. Dodatkowo zabezpieczone welurową saszetką, naprawdę dobry pomysł, no i ta aura luksusu ;)

Otwieramy puzderko i czujemy przepiękny, pudrowy zapach. Mam do niego szczególny senstyment, z dzieciństwa pamiętam, ze mama uzywała podobnie pachnących kosmetyków ;).

Kolor blushu ( mam 01 Sun Light ) od razu nas uspokaja, żadnych ekstrawaganckich, neonowych kolorów ;) . Różyk jest w kolorze brudnego różu z domieszką brązu. Troszkę naturalnego rumieńca ze szczyptą opalenizny. Jest perłowy, ale w ladny, szlachetny sposób. Mnie się to zdecydowanie podoba, ponieważ nadaje twarzy zdrowego blasku, trochę rozświetla.
Na pewno nie jest produktem na całą twarz, jest zbyt różowy ;)
Daje naturalny efekt, ale jest mocno napigmentowany, więc trzeba nakladać oszczędnie.

Bardzo milym gadżecikiem jest dołączony pędzelek, male cudo w orientalnym stylu. Może nie jest rewelacyjny, ale całkiem niezły. Owszem, dobrze byłoby, gdyby miescił się w puderniczce, ale jakoś to przeżyję ;)

Minusem, który zaobserwowalam jest lekkie ciemnienie blushu na policzkach, w miarę uplywu czasu, więc należy nakladać naprawdę "lekką ręką".
Za to oraz za mało wygodne lusterko, odejmuję po pół gwiazki.

Uważam jednak, ze Terracotta Blush & Sun jest zdecydowanie produktem godnym polecenia. Przez ponad półtora roku nie znalazłam dla niego godnego rywala , a wydajność produktu jest niebywała !

EDIT : Zauważyłam, ze ostatnio jednak coraz częśćiej stosuję ten kosmetyk także jako bronzer. Myślę, ze jednak może pełnić te funkcję w przypadku śrenio jasnej karnacji. Fakt, lekko zaróżowia, ale taki jest tez kolor mojej naturalnej opalenizny.
Stosunek jakości i wydajności do ceny OK - już kolejne opakowanie czeka na wiosnę i lato :D

Używam tego produktu od: wiosny 2009

jakość bardzo dobra

Nie potrafiłam się oprzeć i zakupiłam odcień 02 i 03 (w ciemno na allegro - bywam szalona) autentyczność sprawdziłam w kilku perfumeriach.
Byłam przerażona niewielkim rozmiarem różu...ale jego jakość i wydajność jest doskonała. Mocno napigmentowany - wystarczy musnąć pędzlem... ja osobiście używam jako bronzera ... 03 jest bardzo ciemny.. nawet do opalonej buzi. Sporo drobinek raczej niedających tandetnego efektu... chociaż przyznaję, że u mnie się ten "blask" nie sprawdził...mam trądzikową cerę, ale zapewne gładka buzia wymalowana tym różem wygląda zjawiskowo.
Ze względu na cerę, uzależnienie od zakupu nowych kosmetyków - nie kupię ponownie... (zresztą wydaje mi się, że wycofali ten produkt...)

Używam tego produktu od: kilku dobrych miesięcy
Ilość zużytych opakowań: używam na zmianę 2 kolorków

Jeden z najlepszych

Róż jest warty swojej ceny (niezbyt wygórowanej z resztą - w porównaniu do Chanel czy Dior). Długotrwały efekt, piękne mieniące się subtelnie drobinki, estetyczne opakowanie, praktyczne zastosowanie ma dołączone etui, które chroni przed zarysowaniami. Moim zdaniem jedynym mankamentem różu jest właśnie opakowanie - bo mimo, że i ładne, to niestety niepraktyczne... Załączony pędzelek (bardzo elegancki z resztą) nie chowa się do środka, w zasadzie to nie wiadomo gdzie go trzymać...

CUDO

Cudo bez którego nie mogłabym sie obejść, mam kolor 02 Sun Kissed który jest jak dla mnie idealny bo nie przepadam za zbyt różowymi policzkami a i nie jest ciemny jest po prostu w sam raz. Jest nie duży przez co bardzo wygodny i moge zawsze mieć go w torebce a jednocześnie bardzo wydajny, używam go od sierpnia nawet częsciej niz raz dziennie i ubytku nie ma żadnego. Wystarczy muśnięcie aby był już widoczny na twarzy. Ma miły delikatny zapach i elegancki wygląd jak to Guerlain. Pędzelek śliczny i sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: -

03 - nie nie nie

Kupiłam na all odcień 03. Jeżeli chodzi o plusy:
-śliczna puderniczka
-niezła trwałość

i więcej nie umiem znaleźć...
Kolor mi się wogóle nie podoba, za bardzo rdzawy jak dla mnie...drobinki też jakoś nie wyglądają ciekawie. U mnie były problemy z równomiernym nałożeniem, niby dobrze wszystko a po chwili jak się przyjrzę jednak nierówno nałożone. Próby były różnymi pędzlami i zawsze to samo. Kolor na twarzy zmieniał się po nałożeniu za jakiś czas. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupie ponownie tylko dlatego, że chciałabym spróbować jeszcze 02, ale 03 według mnie jest okropna...

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

świetny

Mam odcień 01 najjaśniejszy z oferowanych. Puzderko jest niewielkie, ale ładne i poręczne. Róż można z powodzeniem nakładać załączonym pędzelkiem, chociaż w domowych warunkach preferuję normalny pędzel z dłuższą rączką.
Róż daje super efekt - opalizujące, błyszczące policzki w ładnym kolorze biszkoptowego beżu. Nie zawiera wielkich drobin brokatu, raczej pozostawia błyszczącą taflę. Efekt jest trwały.
Czasami stosuję ten kosmetyk jako puder brązujacy - więcej na policzki, odrobina na nos, czoło i szczękę - tak zastosowany wygląda równie atrakcyjnie.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

ślicznotek

Bardzo dobry produkt. Ślicznie się mieni, delikatnie brązuje. Piekne opakowanie i magiczny pędzel. Sama przyjemność uzywania! długo się utrzymuje. jest bardzo wydajny, mam go od roku i zużyłam dopiero 1/3 opakowania.

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:1/3

DOSKONAŁY

Rewelacyjny róż - efektowny, nadaje policzkom piękny koloryt, intensywność odcienia zależy od Nas. Trwały, od momentu nałożenia aż do czasu kiedy postanowimy go zmyć. Na chwile obecną to najważniejszy kosmetyk w moim makijażu, ponieważ nadaje efekt modelowania twarzy.
Kosmetyk luksusowy, warty swojej ceny, POLECAM!

rewelacja

Dla mnie rewelacja - mam odcień 02 SunKissed - slicznie wygląda na policzkach, rozświetla i kolor jest dla mnie idealny (nie lubie zbyt różowych róży :-) ). Na pewno nie zamienię go na inny :-)

róż godny polecenia!

Terracotta Blush & Sun , pt. " róż " , sprawdza się świetnie!

Mam odcień 03 Sun Tan.
Jest niezwykle trwały.
Nadaje buźce ciepłego, świeżego wyglądu, a jego połyskujące drobinki uroczo mienią się w słońcu / tudzież w dużej ilości sztucznego światła. ;)

Natomiast, co do jego dodatkowej funkcji -bronzera, to szczerze przyznam, że nieszczególnie sprawdza się na całej twarzy.
Nawet delikatne muśnięcia pędzlem sprawiają, że skóra nabiera zbyt ceglastego koloru, za czym osobiście nie przepadam.

Niemniej jednak, stricte jako róż -gorąco polecam! :)

ps- ponieważ ów kosmetyk posiadam od niedawna, nie wiem jeszcze, jak rzecz będzie się miała z opakowaniem.
Czy w niezmiennym stanie dotrwa do ukończenia produktu (?)
Czy w pewnym momencie , zawiaski "puszczą" i będę zmuszona sklejać je taśmą, bądź część z kolorową zawartością trzymać w foliowej torebce (by uniknąć pokruszenia i brudzenia kosmetyczki)
Czas pokaże... ;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Świetny

Mam odcień 01 Sun Light,który idealnie nadaje się do jasnych karnacji.Róż dość mocno nabłyszcza,więc nie każdemu się spodoba.Pięknie rozświetla policzki,cera wygląda na świeżą i wypoczętą.Jest wydajny,do aplikacji wystarczy niewielka ilość,trzeba uważać,bo można przesadzić.Pachnie jak wszystkie pudry z serii Terracotta.Wygodna puderniczka z lusterkiem,zawiera również pędzelek,który idealnie nadaje się do poprawek,do aplikacji używam swojego dużego pędzla do różu.Zaznaczyłam,że nie wiem,czy kupię ponownie,bo pewnie będą mnie kusiły inne nowości.Polecam.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze