Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Isana, Body Creme Olive (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Intensywna pielęgnacja suchej skóry z oliwą z oliwek i masłem shea. Witamina E i gliceryna zachowują skórę właściwie nawilżoną, pH przyjazne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Olea Europea Oil, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl, Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Cena: 8zł / 500ml

/bw/

Jak dla mnie bardzo dobry. Super nawilżenie, ładny zapach. Wielka pojemność i dobra cena. Smarowałam nim także stopy i wystarczało im to. W miarę wydajny. Trochę mnie denerwował sposób nabierania. Mogliby pomyśleć nad jakimś bardziej ergonomicznym opakowaniem.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Działa!

Moja skóra potrzebuje konkretnego nawilżenia i po długim czasie testowania rozmaitych balsamów uznałam, że albo czas wypróbować jakieś masło (miałam swoje ukochane z Nivei, ale zdaje się, że już go wycofali) albo jakiś krem. Będąc w Rossmannie zauważyłam ten produkt i wzięłam. Nie zawiodłam się! Cena jest śmieszna, kiedy weźmiemy pod uwagę jakość, jaką krem prezentuje. Świetnie natłuszcza, efekt nawilżenia jest odczuwalny jeszcze następnego dnia, bardzo fajnie pachnie, jest treściwy. Długo się wchłania, ale to jest wina tego, że ma taką konsystencję - dla mnie to jest wielki plus, lubię czuć, że coś faktycznie się dzieje i działa. Minus za to, że owszem, poprawia kondycję skóry, ale nie na tyle, żeby nie było podrażnień przy kolejnej depilacji.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugie

Chociaż zapach nie powala ,to jednak pasuje mi najbardziej z całej serii. Jego kakaowy brat był dla mnie nieznośny w zapachu wręcz niedobrze mi się robiło. Ale do rzeczy.Krem nawilża i natłuszcza suchą skórę ,nie powoduje podrażnień skóra po nim jest odżywiona i nawilżona gładka w dotyku. szczególnie dobry po depilacji jak i pillingu.Szybko sie wchłania. Stosowany na włosy bardzo je odżywia są miękkie błyszczące i nawilżone .jak dla mnie super kosmetyk w dodatku za małe pieniądze.Używałam go rok temu i teraz obecnie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Mam mieszane uczucia

Według mnie produkt ma swoje zalety, jak i dość widoczne wady. Jednak jak na taką cenę dosyć dobrze się sprawdza.

+cena
+długotrwałe nawilżanie
+wydajność

-zapach, który dla mnie jest bardzo mdlący
-długo się wchłania

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: połowa jedengo

Krem bardzo przypadł mi do gustu podobnie jak inne produkty Isany z serii oliwkowej. Kosmetyka ma gęsta tresciwą konsystencję, jednak dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Bardzo podobał mi sie zapach kremu - kremowo-oliwkowy. Długo utrzymywał się na skórze. Jako posiadaczka suchej skóry byłam bardzo zadowolona, ponieważ świetnie nawilżał skórę. Plus za dużą pojemność i niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Uf, paskudztwo...

Generalnie nie przepadam za balsamowaniem moich zwłok, ale tak się jakoś zawsze składa, że mnóstwo tego zalega na półkach w łazience. Krem Isana dostałam i dlatego też ochoczo przystąpiłam do zużywania go. Zapach i cała reszta mnie nie powaliły, ale myślałam, że przynajmniej dobrze zrobi mojej skórze. Więc używałam go systematycznie, a po kilku miesiącach zaczął śmierdzieć kosmetykiem przeterminowanym/zwarzonym. Może tak mi się trafiło, ale ten mankament zdecydowanie dyskwalifikuje produkt.

+ cena;
+ pojemność.

- zapach;
- działanie - nie widzę spektakularnego nawilżenia;
- po pewnym czasie zaczyna śmierdzieć i aż się prosi o wywalenie do kosza;
- opakowanie - ja preferuję tubki, słoiczki mnie zniechęcają, są niehigieniczne, zwłaszcza w przypadku tak dużej pojemności (500 ml!);
- konsystencja - może osoby o suchej skórze bardzo sobie ją chwalą, dla mojej całkiem nieźle nawilżonej skóry jest za ciężki, w dodatku tępy;
- nie wchłania się ani szybko, ani dobrze - pozostawia tłusty film;
- próbowałam położyć go na twarz na noc, rano okazało się, że nieźle mnie wysypało i przetłuściło.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, może pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie cały słoik

taki tani, a taki dobry :))

Ten krem to kolejny świetny produkt Isany. Miałam już ten krem w wersji owocowej, a w zapasie leży wersja kakaowa. Jednak do tego będę wracała jeszcze wiele razy.

Plusy:
*tani (ok. 10 zł, a w promocji 6-7 zł)
*wydajny (ok. 2 misięcy)
*piękny zapach (typowy dla oliwkowych kosmetyków chociaż nie pachnie oliwkami)
*wygodny, duży słoik
*świetna konsystencja, łatwo sie rozsmarowuje
*świetnie nawilża i natłuszcza
*jest dostępny w każdym Rossmannie

Minusy:
*trochę długo się wchłania ale jego zalety sprawiają, że ta wada nie ma większego znaczenia

Polecam, bo to świetny, tani kosmetyk.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (500 ml)

Dobrze nawilża, skład średni

Kosmetyk nadaje się do smrowania całego ciała; rzeczywiście, efekt nawilżenia jest i utrzymuje się naprawdę długo.
Ogromnym plusem jest także opakowanie. Nie lubię opakowań, z których krem trzeba wyduszać. W przypadku tego opakowania można nabrać dowolną ilość kremu, co dla mnie, naprawdę jest wielką zaletą.
Krem szybko się wchłania, dodatkowo jest bardzo wydajny i tani.
Nie kupię go jednak więcej, ze względu na zbyt dużą ilość konserwantów w składzie (m.in. 4 parabeny).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

niestety

Skusiła mnie cena, duże opakowanie i wygodna forma aplikacji produktu.

Już po pierwszym użyciu zaczęły swędzieć mnie całe nogi. Im więcej użyć, tym efekt się nasilał. Po zrobieniu peeliengu i depilacji pojawiło się mocne podrażnienie, swędzenie było nie do wytrzymania.

Pomogło odstwienie produktu.

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

ok ale ten straszny zapach

Balsam ok,ale ten zapach. Jest okropny,mdli i dusi. Po kąpieli i wysmarowaniu kremem codziennie rano muszę wrzucać piżamę do prania bo tak strasznie śmierdzi jakimś kwasem.
Gdyby nie ten zapach to byłby ok,dobrze nawilża,jest wydajny,tani, ma fajne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1/2

POLECAM!

Oliwkowy krem do ciała kupiłam na wakacyjny wyjazd jako balsam po opalaniu,w tej roli sprawdził sie bardzo dobrze,skóra była dobrze nawilżona,nie piekła,nie schodziła,zaczerwienienia po opalaniu szybko znikneły.Krem zagościł w mojej kosmetyczce na bardzo długo.Jestem z niego bardzo zadowolona

Plusy:
+nie uczula,nie powoduje powstawania krostek!!!!
+łagodzi podrażnienia
+szybko się wchłania,nie pozostawia tłustej warstwy
+bardzo dobrze nawilża,wygładza skórę
+cena
+dostępność
+duże wygodne opakowanie
+zapach(choć nie każdemu musi się on podobać,ja uwielbiam wszystko co oliwkowe)

Minus:
-zawiera parabeny(chociaż w tym wyjątkowym przypadku nie robią mi one wielkiej krzywdy,dlatego odejmuję tylko pół gwiazdki)

Ilość zużytych opakowań: trzy i pół

mój od 6 lat

kupuje go juz 6lat i zawsze mi sie podoba zapach,dlugo sie utrzymuje i fajnie nawilza,uzywalam wszystkich 3 zapachów, ten jest chyba klasyczny. uzywam go zawsze.
lubie te opakowania,mozna go zuzyc do konca.polecam dla kazdego kto nei ma kasy,zwlaszcza ze nie rozni sie wcale od nivei i dove. Kupowałam go co 2 miesiące od 6lat, dlatego zużyłam pewie ze 20 sztuk. Klasyka i wspomnienia studenckiego nic nierobienia.