Paloma (Unicolor), Unicolor, Tanita Effective, Chlorofilowy wosk do depilacji twarzy w plastrach Forte

Najefektywniejszy i najdokładniejszy sposób depilacji. Opakowanie zawiera 14 podwójnych plastrów do depilacji twarzy oraz 5 chusteczek zmywająco-pielęgnacyjnych. Nawet najmniejsze włoski zostają usunięte. Ponieważ są usuwane wraz z cebulkami, nowe odrastają znacznie wolniej i są zdecydowanie słabsze. Czas między kolejnymi depilacjami woskiem się wydłuża, każda kolejna depilacja plastrami jest łatwiejsza, mniej nieprzyjemna a skóra na długo pozostaje gładka i aksamitna. Miękko układające się, elastyczne podłoże wosku pozwala plastrom idealnie dopasować się do małych powierzchni skóry. Wzbogacona formuła chlorofilowa powoduje znacznie większš delikatność wosku, zapobiega podrażnieniom skóry, a ekstrakt z płatków marzanki wonnej działa kojąco i relaksująco na skórę. Pozostałość wosku usuwa się chusteczkami dołączonymi do opakowania lub zwykłą oliwką kosmetyczną. W żadnym przypadku nie zmywa się wosku gorącą wodą, mydłem, szczoteczką czy ostrą gąbką. W trakcie jednego zabiegu każdy plaster można użyć kilkakrotnie.

Skład: Colophonium, Glyceryl Hydrogenated Rosinate, Paraffinum Liquidum, Polyethylene AC-6, Chlorophyl, Woodruff

Cena: ok. 11 zł / 14 podwójnych plastrów

Przyzwoite

Kilka razy z problemem wąsika byłam u kosmetyczki, potem z głupia frant zaczęłam ciąć na kawałki plastry do depilacji nóg i okazało się, że to całkiem niezła metoda (poza tym, że w każdym przypadku przez kolejny tydzień miałam problem z wypryskami). Potem trafiłam na Tanitę chlorofilową do twarzy i moje problemy prawie się skończyły. Jeden mały plasterek wystarcza na jedną lub dwie depilacje (tak się przyzwyczaiłam do małych kawałków kiedyś, że nadal je przecinam na pół), a podrażnienia są łagodne (czasem nawet w ogóle ich brak). Czasem są problemy z chwyceniem wszystkich włosków, ale to może być wynikiem tego, że nie odczekuję, aż włoski będą odpowiednio długie. Ale mimo pośpiechu starczają mi na bardzo długo.
Przechowuję je długo, ale ważnym jest, żeby szczelnie zamykać opakowanie po użyciu - woda z wosku może odparować i wtedy wosku nie da się rozpuścić rozgrzewaniem (taki problem miały inne wizażanki).
Ogólnie: dobry produkt, przy którym zostałam, bo boję się eksperymentować z czymkolwiek innym.

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie polecam

Zawiodłam się na tych plastrach. Prawie wcale nie usuwają włosków. W zamian za to wosk nie schodzi razem z plastrem tylko zostaje na skórze. Nie mówiąc już o tym, że skóra po takiej depilacji jest podrażniona i zaczerwieniona. Jedynym plusem są chusteczki, które dość skutecznie likwidują z twarzy oblepiający ją wosk. Gdyby nie to, że plastry są do niczego plusem mogłaby byś spora ilość plastrów w opakowaniu. A tak to wyłącznie marnotrawstwo :((

żart

Plastry są niepraktyczne i niedokładnie depilują. Wosk przykleja się do twarzy i pozostawia ok. połowę włosków w stanie nienaruszonym. Paski są małe i niepocięte.

Plusy:
- chusteczki ładnie pachną i nieźle działają
- umiarkowana cena
- nie podrażniają

Minusy:
- plastry są maleńkie
- usuwają ok. połowę włosków
- wosk zostaje na twarzy
- plastry są niepocięte, więc dochodzi każdorazowa zabawa z nożyczkami

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

nie do depilacji twarzy

Ten wosk to jakiś żart z klientów. Nie mam pojęcia jak udało się go z sukcesem używać tym wizażankom, które pooceniały go na 4/5 gwiazdek. Mam wrażenie że mówimy o zupełnie innym produkcie (może coś się w składzie zmieniło? choć różne daty pozytywnych recenzji raczej na to nie wskazują). :confused:

Może i dość szybko się rozgrzewa (choć zimą kaloryfer mógł być niezbędny dla większego podgrzania, ale też nie zawsze udało się nawet dzięki niemu ocieplić te głupie plastry) i jest dużo plastrów w opakowaniu. Wszystko pięknie tyle że co mi z tego jak wosk nie chce działać tak jak powinien. Z tego co pamiętam z twarzy nie wyrywał niemal żadnego włoska - przynajmniej z porządanych miejsc takich jak wąsik i brwi. Test przeprowadzony na ręku był trochę bardziej udany - wosk usunął więcej włosków, ale z drugiej strony nie usunął wszystkich --> tych małych w ogóle nie ruszył (tak więc komiczny efekt jest gwarantowany) - w sumie więc trudno się spodziewać by zrobił coś z tymi na twarzy; tylko że ja kupiłam wosk właśnie DO twarzy...

Ponad to, było niezmiernie trudno usunąć go ze skóry. Dołączone chusteczki z oliwką (5 sztuk więc trzeba było je drzeć) pomagały, ale i tak nie usuwały całego wosku. :/ Woda wciąż była niezbędna (również by zmyć nieszczęsną, tłustą oliwkę). Poza tym dalej nie mogę zrozumieć czemu zrobiono je takie twarde do tak delikatnej skóry jaką jest skóra twarzy po depilacji woskiem... :confused:

Depilacja (a raczej jej hmmm próby dokonania) bolały i kończyły się mocno zaczerwienioną, podrażnioną skórą.

Wg mnie plastry właśnie wcale dobrze nie przywierają do skóry, trzeba je mocno dociskać, zwłaszcza że są za duże jak na plastry do twarzy i trzeba było się nieźle nimi namanewrować.

Miałyśmy z siostrą najróżniejsze przymiarki do tych plastrów, niestety większość naszych usiłowań skończyła się irytacją, a plastry wyraźnie żyły swoim życiem. Kolejne pociągnięcia natomiast tylko pogorszały sprawę - coraz więcej wosku zostawało na twarzy.

Używam tego produktu od: plastry były używane jakieś parę lat temu przez dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa 1. (25 z 42 podwójnych plastrów).

okropne!

Wosk przykleja się do wszystkiego, tylko nie do włosków! Najgorsze plastry do twarzy, jakie miałam... wcale nie wyrywa włosków! Jedyny plus to dobre chusteczki. Czymś w końcu trzeba usunąć wosk, który zostaje wszędzie...

Używam tego produktu od: niedawna

Porażka

Plastry są tragiczne. Wosk przyczepia się i pozostaje na skórze (połowa z tego co jest na plastrze!).Przy tym nie wyrywa ani jednego włoska, bez względu na to czy włoski są super cienkie, czy grube. Zamiast tego ciągnęły włoski powodując ból. Najgorsze plastry z jakimi miałam do czynienia. Podchodziłam do nich kilkanaście razy, za każdym razem było to samo. Stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Jestem na TAK

Od razu zaznaczam, że był to pierwszy wosk do twarzy jaki zakupiłam. Jak zwykle bałam się, że mnie uczuli, ale na szczęście nic takiego się nie stało.
Kupiłam przypadkiem w Rossmannie - opakowanie 36 plastrów z chusteczkami i żelem po depilacji w prezencie:) Używam go tylko do "wąsika" - zdaje egzamin w 100% - jest bardzo wydajny, jeden plasterek starcza mi na dwie depilacje... bo przecinam go na połowę;)
Wyrywa wszystko co spotka na swojej drodze:) Oczywiście jestem po nim lekko czerwona, ale szybko schodzi:) Świetnie się rozgrzewa - wystarczy dwa razy przejechać palcem i gotowe.
Jedyny minusik to taki, że czasem ciężko go zmyć po depilacji, ale to da się przeżyć:)
Polecam, bo wosk jest naprawdę dobry i niedrogi. Starczy mi chyba na rok:)
Raczej nie będę eksperymentować z innymi bo mam wysoką skłonność do podrażnień i alergii więc skoro ten mi spasował, to nie będę szukać wrażeń;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Pozytyw

Pierwszy raz kupowałam te prastry, kiedyś miałam już z Veeta i w zasadzie niewielka różnica.
Kupiłam te plastry z ciekawości bo chciałam spróbować depilacji bikini... Ból był średnio przyjemny ale efekt... cóż o to właśnie chodziło a do kosmetyczki wstydziłam sie pójść.
Są bardzo lepkie ale dzięki temu dobrze przywierają do skóry i fajnie wyrywają włoski.
Cena bardzo atrakcyjna. Myślę że jeszcze je kupię :)

Używam tego produktu od: jedno użycie
Ilość zużytych opakowań:pierwsze opakowanie

świetne

Nie wiem skad tak duzo negatywnych opinii. Do tej pory depilowalam "wąsik" u kosmetyczki, za kazdym razem placac 10 zl. Bol byl straszny.
Kupilam ten wosk za 9,90 wystarczy chyba na 2 lata. Rozgrzalam go lekko w dloniach, swietnie usunal wloski. Lekko podraznil skore ale pol godziny z pasta cynkowa na twarzy zalatwily problem. Depilacja byla mneij bolesna niz u kosmetyczki.

Generalnie POLECAM

Używam tego produktu od:tyg.

porażka

Ten produkt to jakaś kompletna pomyłka. Woskiem bym tego nie nazwała. Pierwsze dwie depilacje (wąsik) były jeszcze w miarę akceptowalne, włoski usunięte, bez dużego podrażnienia, ok.
Ale później?! Otóż wosk ten nawet po mocnym rozgrzaniu nie klei się. Tak, jakbym przyłożyła do skóry suchy świstek.
Dałam mu kilka szans i próbowałam kilka razy ponownie z plasterkami z tego samego opakowania, ale efekt był taki sam więc wosk wylądował w koszu. Może miałam jakieś trefne opakowanie, widziałam kilka pozytywnych recenzji.. I tak go więcej nie kupię i zdecydowanie NIE POLECAM.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE NIE NIE i jeszcze raz NIE!
kupilam i... tak jakbym nic nie przylozyla do nogi! plastry veet sa o niebo lepssze. te nawet jak je podgrzalam w mikrofali na 4 min sie NIE LEPILY! szkoda kasy! wyrzucam to od razu!

Używam tego produktu od: 2 plastry
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

3 x nie !!!

Uzywałam tanity od daaawna i nie narzekałam, od dłuzszego czasu produkty tej marki to BUBEL!
plastry do twarzy jaki i do ciała rozwarstwiają sie tak że wogóle brak im lepkości. niektóre nie wyrywają ani jednego włoska.
Szybko sie starzeją (nawet jesli coś wyrwą) to 2gi raz juz są bezużyteczne
Drogie Panie wyrywam wąsik od podstawówki, zaczynałam od plastrów na rany:) (to nie żart)
dlatego Przestrzegam przed zakupem tych plastrów!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:sporo