Essence, Sky Scraper Waterproof (Tusz wodoodporny pogrubiająco-wydłużający)

Essence, Sky Scraper Waterproof (Tusz wodoodporny pogrubiająco-wydłużający)

Mascara wodoodporna pogrubiająco - wydłużająca, sprawia że rzęsy są starannie rozdzielone, pogrubione i maksymalnie wydłużone.

Cena: ok. 9zł / 8ml
/s/

Używany na codzień, do pracy

Tusz godny polecenia. Dobrze rozdziela rzęsy. Osobiście używam go do pracy. Wraz z paletką cieni z tej samej linii daje efekt delikatnego makijażu. A taki właśnie lubię.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

zdecydowanie mogę polecić.

Niewiele do zachwytu i niewiele do krytyki.
Taki sobie,o, tusz, który defacto świetnie pogrubia, wydłuża też jako tako na dzienny makijaż i ogółem daje naprawdę ładny efekt. Nie skleja rzęs jest taki jedwabny w konsystencji, nie trzeba być akwobatą ani geniuszem, żeby się nim pomalować.
Kupcie sobie wszyscy za tą cenę ;d

Używam tego produktu od: trzech tygodni?
Ilość zużytych opakowań: niewiele

wspaniały

Tusz jest poprostu super, najlepszy jaki do tej pory stosowalam, a wyprobowalam juz okolo dwudziestu. Wersja wodoodporna jest naprawde wodoodporna, ale nie wyrywa rzes przy zmywaniu jak mialo to u mnie miejsce przy volume express maybelline. Produkt naprawde swietny, wydajny, ladnie pachnacy i nie wysychajacy zbyt szybko, cena idealna, konsystencja tez, nie osypuje sie, mozna dzieki niemu uzyskac efekt sztucznych rzes. Jest poprostu super!!! Polecam wszystkim. Szkoda ze jest dosc slabo dostepny ale wystarczy poszperc po drogeriach. W Kielcach jest w drogerii "NATURA" na rogu koło pl. Wolności.

Używam tego produktu od:kiedys uzywalam