Frederic Fekkai, Protein Rx Reparative Treatment Mask (Intensywnie regenerująca maska do włosów)

Intensywna regeneracyjna kuracja w masce. Zapobiega łamaniu się włosów dodaje im niezbędnej siły i pomaga układać włosy. Zawiera ekstrakty z soi i proteiny z mleka. Ma bardzo ładny, intensywny zapach, który na długo pozostaje na włosach. Do stosowania raz w tygodniu, gdy twoje włosy są suche, zniszczone i wymagają specjalnej pielęgnacji.

Dobry

włosy po użyciu tej maseczki są miękkie, bardziej błyszczące ale nie regeneruje zniszczonych końcówek. Kosmetyk jest dobry, ale można kupić za niższą cenę równie dobre kosmetyki.

Używam tego produktu od: Od pół roku

ŚWIETNA

a tej maski, włosy mieciutkie i nie są po niej tłuste, odbudowała mi włosy po farbowaniach i prostownicy, piękny zapach, zawsze była w sephorze ale juz nie ma wiec zostaje przez neta zamówic. Efekt po masce utrzymywał sie 2dni a nie ja po kapsułkach (kuracji) kerastase tylko 1 dzień. Polecam, maska warta swojej ceny. Maska na długo wystarczy.

Najlepsza

Odzywka najlepsza jaką do tej pory miałam.Do momentu kiedy była dostepna w Sephorze nie było problemu,lecz teraz nigdzie nie moge jej znalezc.Nawet na ang stronach jest informacja o jej braku na magazynie.Proszę pomóżcie kobietki i napiszcie gdzie mogłabym ja dostac(oczywiście prosze o adres strony,bo wiem że w żadnym polskim sklepie się jej nie dostanie ;/

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Genialna

Najlepsza maska jaką do tej pory stosowałam. To prawdziwa terapia i rekonstrukcja dla zniszczonych włosów:
-nawilża
-wzmacnia i uelastycznia wlosy,
-nie obciąża włosów i nie wzmaga przetłuszczania,
-bardzo ułatwia rozczesywanie,
-wlosy stają się miękie, świetliste i błyszące.

Wadą jest cena i dostępność, poza tym jest GENIALNA.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

mistrzunio :)

Uwielbiam ją :) to pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy w przypadku tej maski.

Niestety, w pewnym momencie doprowadziłam sobie włosy do stanu delikatnie mówiąc opłakanego. Zbyt dużo fryzjerskich eksperymentów na mojej głowie, lata farbowania na blond, odchodzenie od blondu i powroty do blondu sprawiły, że moja głowa przypominała mopa...

Ale tak było jakieś 7 - 8 miesięcy temu. I nawet nie chcę myśleć, że ten stan mógłby wrócić. Ta maska okazała się jednym z kosmetyków, których na chwilę obecna braku w swojej łazience sobie nie wyobrażam. To jest mistrzunio regeneracji włosów - faktycznie je odbudowuje, sprawia, że nie kruszą się i nie łamią jak kiedyś. Nawet mam wrażenie, że nie wypadają w tak ogromnej ilości jak dawniej. Pachnie przepięknie, tak budyniowo, a włosy są po niej idealnie mięciutkie, jak u dziecka. Aż ciężko mi sie wtedy powstrzymać, żeby ich nie mietolić :)

Maska jest bardzo wydajna, obecne opakowanie mam od majai przy stosowaniu dwa razy w tygodniu jeszcze na jakieś 1,5 miesiąca powinna wystarczyć.

Pielęgnacja włosów od Fekkai ma jeszcze jeden plus - nawet mój facet dostrzega, że mam więcej włosów, wreszcie są długie i wyglądają tak, jak kiedyś marzyłam. Do ideału im może jeszcze daleko, ale sama widzę, że jestem na dobrej drodze i nie żal mi ani jednej złotówki wydanej na te kosmetyki bo są wydajne, a przede wszystkim widzę, że działają.

Na chwilę obecną jest tylko jeden minus - kupienie stacjonarnie graniczy z cudem więc zostaje tylko zamawianie z zagranicy bo w naszych sklepach internetowych też jest o ta markę ciężko.

Świetna!

Na maskę czaiłam się już od jakiegoś czasu obserwując jej opinie na wizażu i w końcu dorwałam ją podczas zimowych wyprzedaży w sephorze za cenę niższą o 40%.

Hm, i co mogę powiedzieć, jest to najlepsza maska jakiej używałam w życiu. Przede wszystkim działa. Regeneruje włosy, nawilża ( nie puszą się już tak ), nie łamią się, a miałam z tym problem, są bardziej odporne na czynniki mechaniczne i ogólnie wyglądają o wiele lepiej. Co najwazniejsze, że jest to zabieg trwały, gdyż aktualnie mam przerwę w jej stosowaniu ( nie można też z nią przesadzać, bo jest napakowana proteinami ; ja najpierw używałam ją 2 razy w tygodniu, a następnie co 2 tygodnie) i włosy są dalej w tak samo dobrej kondycji.
Na pewno kupię kolejne opakowanie, ale martwi mnie, że coraz rzadziej ją widuję w polskiej sephorze :<

prawdziwa MASKA

To jest MASKA z prawdziwego zdarzenia.

Dociąża włosy jak na porządną maskę przystało. Odżywia dogłębnie a efekt utrzymuje się przez kilka myć.
Mam wrażenie, że każdy włos z osobna jest nią otoczony i pielęgnowany solo :)
Przy długotrwałym stosowaniu potrafi odratować zniszczone włosy.
Wygładza, reperuje, wypełnia ubytki i cudownie nawiża.

Gęsta = wydajna.
Zapach - kwestia gustu. Jak dla mnie bez szału.

Przekilnałam się strasznie dając się namówić w perfumerii na kosmetyk do włosów za ponad 150 złotych ale zdecydowanie było warto.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Najlepsza :)

Maskę zaczęłam używać, gdy moje włosy, zawsze lśniące i w doskonałej kondycji nagle zrobiły się suche. Był to zapewne efekt treningów pływackich ( nabrały też lekko zielonkawego odcienia ). Używałam wielu różnych specyfików, ale jeśli działały to tylko doraźnie. W końcu zdesperowana uprosiłam tę odżywkę u mamy :) Sama bym jej nie kupiła, ze względu na cenę, dlatego też odjęłam pół gwiazdki. Używałam ( i aktualnie również używam ) po każdym treningu ( czyli 2 razy w tygodniu ). Włosy są miękkie i piękne jak wcześniej, a może nawet bardziej:) Zdecydowanie polecam, uratowała moje włosy przed ścięciem.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie całe 2

Ratuje włosy.

Kupiłam tą maske gdy moje włosy były bardzo zniszczone prostownicą, do tego stopnia przepalone że zaczeły się falować i puszyć. Używałam 3 razy w tygodniu, bardzo szybko zuzyłam całe opakowanie ale wystarczyło 1 by moje włosy były takie jak wtedy gdy nigdy nie używałam prostownicy.

Gdy włosy sa w złej formie, warto kupić, używać często, a 1 opakowanie wystarczy by wlosy były zdrowe.

Używam tego produktu od: Bardzo dawna.
Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam.

Świetna

Świetna maska, jednak za taką cenę mam prawo oczekiwać dużo. Cudownie pachnie, włosy rozczesują się bezproblemowo, w dodatku jest bardzo wydajna. Polecam każdej, nawet tym , które mają wrazliwą skórę głowy.

bardzo dobra

maseczka jest naprawde niezla, ale z drugiej strony za cene 20 euro mamy prawo tego wymagac.... ja pozostawiam ja zawsze nieco dluzej niz pisze producent, pod czepkiem i recznikiem i efekty sa bardzo dobre, na dluzsza mete stan wlosow widocznie sie poprawia, nie jest to jednak zadna cudowna maseczka i mysle, ze za ta cene znajdziemy tanszy odpowiednik. ladny zapach przypomina mi zapach maseczki biovax latte, gesta konsystencja, maseczka nie splyta, latwo sie ja naklada i jest dosc wydajna. dostepna jest w sephorze i chyba tylko tam (nie liczac salonow fryzjerskich)

Ilość zużytych opakowań: dwa

O dzięki Ci Wizażu :) !!

Kupiłam pod wpływem opinii na Wizażu, bo skończyła mi się inna maska. Używam raz w tygodniu, czasami dwa gdy idę na saunę.

Dziękuję Wizażanki :D Jestem Wam dozgonnie wdzięczna, że trafiłam na tę maskę!!

Włosy po jej użyciu są rewelacyjne, sypkie, nie puszą się, są takie wygładzone, zdyscyplinowane nic nie odstaje, końcówki wyglądają jak po wizycie u fryzjera, w ogóle włosy się jakoś tak układają.... W dotyku są cudowne, ciągle siedzę i ich dotykam. Nie mam słów, by opisać to jak wyglądają włosy po użyciu tego cuda. A mam ogromne doświadczenie w maskach profesjonalnych. Coś fantastycznego. Do tego maska nie obciąża włosów, jeśli nie przesadzi się z ilością i jest bardzo wydajna. Wystarczy odrobinka.

Nakładam na osuszone ręcznikiem włosy, rozczesuję, na to czepek + ręcznik i tak chodzę po domu. Czasami nawet godzinę, jeśli się zaczytam (dzień maski wypada na niedzielę, by mieć czas się w to bawić)

Chyba kupię całą serię Protein Rx, chociaż moje włosy są zadbane.