Dr Irena Eris, Sin Skin, HYDRAprovokeD, Krem nawilżająco-wygładzający na dzień SPF 15

HYDRAprovokeD krem nawilżająco-wygładzający dzięki zawartości innowacyjnego UVDISD już kilka godzin po aplikacji naprawia uszkodzenia DNA skóry wywołane przez promienie ultrafioletowe, pomaga spowolnić zjawisko fotostarzenia, jak i długotrwale chroni skórę przed jego negatywnym wpływem. Poprawia elastyczność, koloryt i nawilżenie skóry. Tworząc delikatną strukturę siateczki proteinowej doskonale nawilża skórę oraz intensywnie ją odżywia.
Krem redukuje stopień nadmiernej pigmentacji i zaczerwienienia, a także głębokość, objętość i liczbę zagłębień oraz zmarszczek.
Polecany do codziennej pielęgnacji skóry suchej i normalnej.
Składniki aktywne: filtry UV, hydrogenated decyl olive esters, lecytyna, Plankton extract, Wheat Germ Protein (fitokolagen)

Aqua, c12-15, alkyl benzoate, cyclomethicone, ethylhexyl methoxycinnamate, glycerin, cetearyl glucoside, methylene bis- benzotiazolyl, tetramethylbutylphenol, sorbeth- 30, ethylhexyl triazone, hydrogenated olive oil decyl esters, dimethicone/ vinyl dimethicone crosspolymer, butyl methoxydibenzoylmethane, c12-14 pareth-12, cetyl alcohol, potassium cetyl phosphate, sodium polyacrylate, triethanolamine, acrylates/ c10-30, alkyl acrylate crosspolymer, triticum vulgare (wheat) germ protein, BHA, lecithin, plankton extract phenoxyethanol, methylparaben, DMDM hydantoin, propylparaben, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, benzyl salicylate, hydroxyisohexyl 3- cyclohexene carboxaldehyde, limonene, hexyl cinnamal, citronellol, alpha- isomethyl ionone, geraniol

Cena: 115zł / 50ml
/s/

bardzo w porządku

Mam naprawdę trudną cerę, naczynkową, prawie przeźroczystą, delikatną i suchą, a zimą nawet bardzo suchą, z nierównościami. No tragedia. Przeleciałam już chyba wszystkie marki nieselektywne i selektywne, mam już pewne swoje typy. Kiedyś już miałam styk z kremami dr.Eris, ale jakoś bez szczególnych zachwytów - teraz się mile zaskoczyłam. Serię SinSkin, na noc i na dzień, dostałam w prezencie, podejrzewam, że sama niekoniecznie bym kupiła, bo przywiązałam się do Chanel i Shiseido, ale muszę powiedzieć, że nie narzekam. Owszem, kremiki mogłyby lepiej nawilżać i być bogatsze, bo na zimę wolę coś tłustszego, ale cerę mam mimo ciut większych potrzeb : nawilżoną, wygładzoną, promienną i jest generalnie całkiem przyzwoicie. Trudno mi nie odnieść wrażenia, że skład jest może ciutkę za mało nawilżający, ale się stara i generalnie jest dobry. Mam teraz naprawdę bardzo suchą skórę, skłonną do zmarszczek, a nawilżenie jest tylko trochę za słabe, kremik pozostawia delikatny film, który lubię, więc nie znika bez śladu, tylko działa. Zwykle te, które się szybko wchłaniają nie zapewniają mi aż tak dobrego nawilżenia.Jak za tę cenę, muszę powiedzieć, że kremy dr. Eris naprawdę gonią zagraniczne marki selektywne.
Dodam, że nie mam zapchanych porów, alergii i krem śmiało mogę stosować pod oczy, gdzie widzę ewidentny efekt wygładzenia, porównywalny z o wiele droższymi kremami.
Jedną gwiazdkę odejmę za to, że konsystencja mogłaby być ciut bogatsza, ale to tylko dlatego, że jestem posiadaczką naprawdę suchej skóry, z której nawilżeniem ta seria sobie do końca nie radzi. Radzi sobie za to z wygładzaniem i pielęgnacją - więc na ocenę dobrą jak najbardziej zasługuje i jest jak najbardziej godny polecenia.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

dobry

Widzę ,że "Brook Davis" jest tak rozżalona ,że pod każdym produktem marki sin skin wylewa swoje żale. O tuż jest ona typowym przykładem kogoś kto po prostu źle dobrał krem do swoich potrzeb. Jedynie ktoś mądry wcześniej napisał,że to nie jest krem na zmarszczki tylko stosuje się go prewencyjnie. Jak już się ma zmarszczki to trzeba szukać czegoś co jest do tego celu przeznaczone. Moim zdaniem ten krem jest dobry ,ale nie rewelacyjny- ja widzę jego działanie szczególnie w połączeniu z serum z witamną C;.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

drogi przeciętniak

Bardzo zawiodłam się na tym produkcie, szczególnie, że należy do tych z lepszej półki i nie jest tani...
- jest przeznaczony do skóry suchej lub normalnej - ja mam mieszaną, a krem ją niedostatecznie nawilżał
- miał wygładzać - na mojej bezproblemowej cerze nie zrobił nic dobrego
- ma filtry, które strasznie bielą twarz
- świeci się na skórze od momentu aplikacji i zatyka pory
Konsystencja jest dość gęsta, nie wchłania się do końca. Niezbyt wydajny. Przez 1,5 miesiąca stosowania nie poprawił w ogóle kondycji mojej cery :(
Jedyny plus tego kremu - jest dobrą bazą pod makijaż.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobry

Krem spełnia wszystkie obietnice producenta. Używam również kremu na noc i pod oczy. Dziewczyny to nie jest krem na zmarszczki tylko krem zapobiegający ich powstawaniu z powodu promieniowania UV. Nie dziwcie się więc, że nie likwiduje wam zmarszczek. Jest to produkt raczej profilaktyczny dla osób które nie mają problemów z cerą i chcą zachować ja w dobrej kondycji.
Ale do rzeczy: konsystencja kremu na dzień jest gęstsza niż kremu na noc co mnie lekko zdziwiło, zwykle jest odwrotnie. Krem pachnie delikatnie, bardzo ładnie i dobrze się wchłania. Mam cerę mieszaną i nie stanowi to żadnego problemu. Krem poprawia koloryt, wygładza bardzo fajnie przy dłuższym stosowaniu. Generalnie jeśli ten opis z naprawą DNA jest prawdziwy to moja skóra jest dobrze chroniona bo chociaż mam 28 lat to ie potrzebuję jeszcze kremów na zmarszczki. Chciałabym jednak ochronić ją lepiej niż zwykłym kremem nawilżającym i dla takich właśnie osób jest ten krem.
Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Od biedy się nada

Nie lubię tego kremu, jest wodnisty i właściwie nic nie robi. Jedyny plus to wydajność i w miarę przyjemny zapach. Cena jest zupełnie nie adekwatna do właściwości (a raczej ich braku)kremu.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Średniak

Nie powtórze zakupu, nie widze sensu w stosowaniu tego kremu.
Chyba cos w tym jest że kremy, jak napisała BrookeDavis pomagaja wtedy gdy skóra starzeje się na skutek opalania i uszkodzen po słonecznych, ja unikam UV.Szkoda że producent nie mówi o tym i nie kieruje kremów jedynie do pewnej grupy osób, a uważa że są dla każdego po 25 roku zycia, moja skóra jest duzo bardziej grzesznie piękna po innych kremach niż sin skin.Niczego grzesznego nie zauważyłam, no może ładne opakowanie, które faktycznie kusi.
Krem drogi, efekty średnie jak po co drugim kremie ze średniej półki albo nawet ciut gorsze, skóra w południe już prosiła o kolejna dawkę kremu.....zmarszczki nie zeszły, cera nie wyglądała na wypoczętą. bardzo przecietny krem o fajnej konsystencji, miło się rozprowadza.
Używam tego produktu od:1 opakowanie, nie skończone, nie dało rady dokończyć, nie będę się zmuszać

Może byc

Oceniam już po prawie dwóch zużytych.
Powiem tak, lubię ale nie zachwyca mnie.
Minusy:
Dość drogi jak na małą pojemność (30tka)
Może zapychać :(
Srednio nawilża

Plusy:
Filtr ;)
Zapach fajny
Nakłada się przyjemnie , buzia miła
Współgra z podkładami :)

Używam tego produktu od: kilka mcy
Ilość zużytych opakowań: prawie dwa

dobry

Krem ma znacznie bardziej zwartą i gęstą konsystencję niż inne kremy z serii (pod oczy i na noc). Na początku trochę bieli skórę, aby po chwili stać się niewidocznym. Nie wchłania się całkowicie, ale warstewka, która pozostaje na skórze łatwo daje się zakryć i zmatowić makijażem.
Twarz przez pół dnia wygląda świeżo, nie błyszczy się zbyt mocno, skóra jest nawilżona.
Jest to niezły krem, ale cenę ma moim zdaniem lekko przesadzoną.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

super!

Witam mam cerę mieszaną ale bardzo wysuszoną od klimatyzacji w biurze :))) Chciałam to zaznaczyć gdyż dzięki temu kremikowi nie mam żadnych problemów z cerą. Kremik super pachnie, świetnie i szybko się wchłania i cera jest świeża, gładka i jędrna a dodatkowe punkty ma za to, że ma filtr 15 fajnie. Polecam gorąco !!!

Rozczarowana

Do pozytywów zaliczę świetną, lekką konsystencję kremu, szybkowchłanialność, delikatny zapach, brak tłustego filmu po zastosowaniu. Pominę już ładny słoiczek ;)

ale ale

krem nawilża słabo. Koloryt poprawia - owszem, jednak tylko po nałożeniu. Żadnych przebarwień czy zmarszczek nie likwiduje ani nie zmniejsza. A w moim przypadku (z racji wieku) są to minimalne zmiany.

Sama przyjemność stosowania, to moim zdaniem zbyt mało by postawić mu wyższą ocenę, tym bardziej że cena też nie zachęca. Być może moja cera jeszcze nie dojrzała do tego, by poczuć wspaniałe skutki tego kremu (znajduję się w najniższej grupie wiekowej, dla jakiej jest przeznaczony), albo jest to wyłącznie krem profilaktyczny ;)

Gdyby nie ta konsystencja i fakt, że nie zapycha to niechybnie dostałby tylko 2*.

Edit: A jednak, jestem zmuszona obniżyć ocenę. Nic nie pomaga mojej suchej cerze, ostatnio nawet podejrzewam go o zapychanie.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: