Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący przeciw zmarszczkom

Ziaja, BioBalans, Krem normalizujący przeciw zmarszczkom

Krem normalizujący do skóry tłustej i mieszanej.
Sebum Control - Normaseb z witaminami B6 i H oraz aminokwasami:
- Reguluje wydzielanie sebum w zależności od potrzeb różnych partii skóry.
- Utrzymuje natłuszczenie skóry na poziomie cery normalnej.
- Normalizuje pracę gruczołów łojowych
Efekt Anti-aging - alga Pelvetia o aktywności DHEA, AHA - alfa-hydroksykwasy - kwas jabłkowy i cytrynowy:
- Wspomaga odnowę komórkową, wzmacnia włókna kolagenu i elastyny.
- Skutecznie wygładza zmarszczki.
- Zapobiega fotostarzeniu skóry.

świetny!

Główny minus tego kremu to fakt, że bardzo ciężko go dostać - wycofany.
Ja kupiłam cudem najpierw jedno opakowanie \\"na styku\\" terminu przydatności. Później bardzo okazyjnie zaopatrzyłam się w kolejne 2, na zapas ;)

Moje wrażenia:
- przyjemny zapach
- gładka konsystencja, kojarzy mi się np. z kremem Ziaja Sopot Spa, taka \\"akurat\\"
- szybko się wchłania
- przy rozsądnym (nie za dużo!) nakładaniu - nie ma szans na wałkowanie - w końcu to nie maseczka, żeby nakładać grubą warstwę!
- świetnie nawilża i odżywia
- wygładza skórę
- normalizuje! od pierwszych użyć błyszczenie i przetłuszczanie skóry się zmniejszyło!

Małym minusem (ale jego akurat można było się spodziewać - to klasyczne opakowanie Ziaji) jest wydobywanie kremu pod koniec opakowania. Jednak przez cały wcześniejszy czas forma tubki jest bardzo wygodna i praktyczna.

Pięć gwiazdek!

Kiepski

Krem w ogólnej ocenie jest sredni. Do plusów nalezy zaliczyć cenę, opakowanie, konsystencję (nie za gęsta), nie drażniacy zapach.
Minusów jest niestety wiecej. Największym jest to, iż wałkuje się na skórze niezależnie od nałożonej ilości. Ponadto nie reguluje wydzelania sebum, nie matowi, nie pomaga zwalczać problemów cery trądzikowej.
Z mojej strony - nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

sama nie wiem

Krem zamowilam na allegro, bo nie moglam go nigdzie znalesc. Od razu kupilam dwa opakowania bo bardziej sie oplacalo. Przez jakis miesiac, albo nawet i wiecej uzywalam tego kremu na noc, ale nie zauwazylam jakichkolwiek zmian. Teraz uzywam go pod i wokol oczu i jest wporzadku, jednak spodziewalam sie lepszego efektu, no coz, bede szukac dalej.

Używam tego produktu od:ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań:mam dwa, zadne nie zuzyte do konca

Najlepszy!

Krem jest na prawdę doskonały!

Zalety:
-nawilża,
-reguluję wydzielanie sebum,
-zauważyłam działanie matujące (stosowałam na dzień i na noc),
-ładny zapach,
-cena.

Wady:
brak!

Nie rozumiem dlaczego Ziaja wycofała tą serię, podobno zamiennikiem jest TinTin, ale mają zupełnie inne składy.

Bardzo fajny krem

Kremik idealny dla osób o cerze tłustej lub mieszanej. Ja mam tą drugą i bardzo jestem z niego zadowolona. W lecie użuwam go jako kremu na noc a zimą na dzień. Nadaje się pod makijaż. Nawilża, nie zostawia tłustego filmu, szybko się wchłania, ładnie pachnie, nie zapych porów, ma praktycznie opakowanie...ogólnie bardzo przyjemny krem.

Używam tego produktu od:6miesięcy

lubię go

bardzo miły kremik - tani, duża pojemność, wydajny dzięki lekkiej konsystencji
w sam raz na lato - szybko sie wchłania, nie jest tłusty ( przynajmniej nie ma mojej mieszanej cerze, dziwią mnie inne recenzje - u mnie wchłania sie do zdrowego matu), nawilża teraz dobrze, ale pewnie nie wystarczy mi na zimę
nadaje sie pod makijaż - mimo, że to krem na noc, przez pewien czas uzywałam go też na dzień
ma piękny, roślinny zapach, ale nie przeszkadzający
nie zapycha, ale niestety nie ma też obiecywanego działania normalizującego - budzę sie ze świecącą buzią jak po każdym innym kremie, złuszczające działanie kwasów trudno mi stwierdzić, zaskórników mam mniej, ale stosuję też inne metody
ale i tak go lubię i pewnie kupie znowu - za tą cenę nie znam tak dobrego kremu do mieszanej cery

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

Wykorzystała: kilka próbek

mój ideał

Ten krem jest dla mnie stworzony. Zanim zaczęłam go używać moja cera nie była może tragiczna, ale zawsze miałam na twarzy jakąś brzydką krostkę, która psuła mój wygląd. Po kilku latach stosowania preparatów przeciwtrądzikowych, postanowiłam spróbować kwasów i kupiłam Effaclar K. a, ale nie byłam zadowolona z efektów. W końcu z braku funduszy i po przeczytaniu, że zawiera kwasy owocowe, kupiłam ten krem. To był strzał w dziesiątkę.
Krem ładnie normalizuje mi cerę, zapobiega powstawaniu pryszczy, ale nie wysusza, a nawet nawilża suche partie twarzy (mam cerę mieszaną). Wadą jest mała według mnie wydajność, ale za tę cenę to nie stanowi żadnego problemu.

Używam tego produktu od: 1 rok

a gdzie tam!

Zachwytów nie rozumiem. Krem jest tak słaby, że aż sam się przewraca.
Zapach na dłuższą metę drażniący. Krem nie daje szans oddychać skórze. Po aplikacji pozostawia cienką warstwę przypominającą w dotyku (o zgrozo!) skrobię ziemniaczaną!

Cera się zbuntowała po pierwszym zastosowaniu.
Przemęczyłam ją przez miesiąc a teraz błagam o wybaczenie:)

Ilość zużytych opakowań:ani jedno

fajny produkt

minimalistyczne,skromne opakowanie,ale skrywa swietna zawartosc:) krem dziala,rano cera jestw lepszym stanie,bardziej jedrna.Nawilzona i hmm dotleniona:) cena niska jak na taka jakosc,krem ma ladny zapach,nie jest za mocno nafaszerowany chemia-ogolnie wszystko okey
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:miesiaca

tak! to on!

Bardzo dobry krem, jeśli wziąć pod uwagę cenę- znakomity!
Normalizuje- tak,tak,tak!Rano wstaję i mam NORMALNĄ skórę,nie suchą,nie tłustą, nie zapchaną, bez nowych zaskórników(stare niestety mają się dobrze-ale to nie wina ziaji)
Zmarszczek nie mam,więc nie wiem czy działa (swoją drogą- dlaczego on jest przeciwzmarszczkowy?- przecież młode dziewczyny z tłustą cerą tego nie potrzebują,a starsze dziewczyny raczej będą szukały czegoś bardziej specjalistycznego).

Szybko się wchłania, odżywia, nie zostawia tłustej warstwy i kosztuje 8zł!

Używam tego produktu od:miesiąca

mój KWC

Jestem nim zachwycona, właściwie zachwycona to za małe słowo:)
Ten krem kosztuje 8 złotych a zachowuje się i działa lepiej niż niejeden za 100.
Buzia po nim jest naprawdę wygładzona i w lepszej kondycji i to już po kilku dniach.
Widzę to szczególnie na zasadzie kontrastu z Normadermem, którego przed zakupem Ziaji używałam na noc i wypada on w porównaniu naprawdę kiepsko.

Świetnie nawilża
Cudownie pachnie
Nie zostawia tłustego filmu na buzi
Leczy drobne niedoskonałości
No i ta cena:)

Nie wiem jakby wypadł u dziewczyn z większymi problemami, ale myślę, że może tylko pomóc. Więc polecam zdecydowanie

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół

Wysokiej klasy kosmetyk

Porownywalny w dzialaniu do kosmetykow Graniera i Loreala, polecam wszystkim z cerą mieszaną. W działanie przeciwzmarszckowe nawet nie śmiałam wierzyć kosmetykowi w takiej cenie, ale równiez jestem pozytywnie zaskoczona w tym względzie - wygładza cerę na dłuższy czas.
Nie kupię ponownie, bo często zmieniam kosmetyki, aby pobudzać cerę

Ilość zużytych opakowań: połowa