Oeparol, AWC, Krem przeciw zmarszczkom

Oeparol, AWC, Krem przeciw zmarszczkom

Krem przeznaczony do skóry suchej z widocznymi zmarszczkami. Intensywnie nawilża delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Przywraca jędrność i elastyczność skóry, odmładza ją i odświeża.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Steareth-18 (And) Stearyl Alcohol, Elastin, Glycerin, Isopropyl Myristate, Oenothera Paradoxa, Calendula Officinalis, Cera Microcristallina, Cetyl Alcohol, Lanolin, Propylene Glycol (And) Propylparaben, Tocopherol, Allantoin, Parfum, Disodium Edta, Bha, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene

Cena: 8-9zł / 30ml
/e/

warto kupić, żeby uniknąć zmarszczek

Kupiłam go pierwszy raz kilka lat temu i byłam przemile zaskoczona. Naprawdę nawilża, natłuszcza, redukuje optycznie mimiczne. Używam kremów pod oczy od kilkunastu lat, lubię kremy treściwe. Nie daję 5 gwiazdek, bo moja skóra pod oczami zaczęła potrzebować czegoś więcej.
PLUSY: cena
nawilżenie/natłuszczenie
MINUSY: dla mnie minusem jest pojemność, opakowanie starcza na prawie rok, a kiedy używam zbyt długo tego samego kosmetyku pod oczy, zaczynam mieć reakcje alergiczne

Używam tego produktu od: 3,4 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania, po pól każdego

REWELACJA

MAM 37 lat.Uzywam tego kremu od roku.Nie pojawiaja mi sie zadne zmarszczki.Wcześniej kupowałam kremy od 60 zł w góre ,sama markowe ,ale po co przepłacać jeżeli ten kremik jest tani,bardzo dobry i bardzo wydajny.Skórę wokół oczu na swój wiek mam rewelacyjna,co znajome ciagle powtarzaja. KUPCIE WARTO!!!!!!!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

super

Zacznę od tego, że dziwi mnie dawanie jednej gwiazdki za to, że coś kogoś uczuliło...

A co do kremu - cudnie nawilża i delikatnie natłuszcza, powieki są mięciutkie, u mnie nawet złagodził podrażnienia od cieni, jest świetny pod makijaż. Nie oczekiwałam, że wyprasuje mi zmarszczki mimiczne (z tym nie poradziły sobie też kremy za więcej niż 50zł, np. clarena), ale nie pojawiło się ich więcej, a ciągle mrużę oczy, bo notorycznie zapominam okularów i dużo się śmieję. Jest niesamowicie wydajny, jedna tubka starczyła mi na prawie pół roku przy stosowaniu rano i wieczorem. Do tego śmieszna cena. Z pewnością sa lepsze, ale za tę cenę to absolutne KWC.

Dobry ale nie ideał

Trochę się nim rozczarowałam, bo kupiłam zachęcona opiniami na Wizazu, licząc na to, że zadziała - zgodnie z nazwą - przeciw zmarszczkom. A "w tym temacie" nic się nie zadziało ;) Po paru innych eksperymentach nie bardzo wierzę w kremy przeciwzmarszczkowe, dlatego się na ten specyfik nie obrażam i może go jeszcze kiedyś kupię. Poza tym jednym minusem mogę go tylko chwalić:
+ dobrze nawilża
+ delikatnie natłuszcza
+ dobrze się rozprowadza i wchłania
+ nie spowodował u mnie podrażnień, alergii ani czerwonych oczu
+ jest tani

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Mój KWC!!!

Zdecydowanie mój KWC. Bardzo długo szukałam kremu, który nawilży moje okolice oczu, zwłaszcza, że na co dzien jestem zmuszona używać korektora pod oczy (sińce pod oczami :(), a ten kosmetyk zdecydowanie poradził sobie z moją suchą cerą. Doskonale nawilża i poprawia kondycję delikatnej skóry wokół oczu, zmniejsza zmarszczki oraz świetnie nadaje się pod makijaż.

Produkt jak dla mnie bez wad. Idealny pod każdym względem. Polecam dla osób, które potrzebują dobrego nawilżenia okolic oczu.

Mój KWC!!! Nareszcie.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

świetny!

Używałam połowę tego kremu przez 4 miesiące, może więcej. Krem jest naprawdę wydajny, bardzo tani i trudno dostępny. Mam go z Targowiska.

Krem jest cudownym tłuścioszkiem, który idealnie nawilża i natłuszcza skórę powiek i pod oczami. Początkowo nie widziałam poprawy stanu skóry, aczkolwiek przez miesiąc na wyjeździe nie patrzyłam zbytnio w lustro i po powrocie (na wyjeździe także go używałam) zauważyłam znaczną poprawę stanu skóry. Zmarszczki spłycone, mniej widoczne. Mam ich troszkę więcej niż moje rówieśniczki, mimo młodego wieku (mam 24 lata). Zawdzięczam to mimice, po prostu "urodzie" :)
Krem jest szalenie łagodny, nie podrażnia, nie migruje do oczu, a nawet jak się tam dostanie, nie szczypie. Nie powoduje łzawienia, światłowstrętu. Prawie bez zapachu - pachnie olejem i takim tłuszczem. Wchłania się dość szybko i świetnie się trzyma korektor Clinique, jak i Art Deco. Nie daje takiego efektu jak krem pod oczy Vichy Liftactive, aczkolwiek ten nie podrażnia oczu. Podoba mi się. Myślę, że kupię go ponownie kiedyś. Może nawet nie długo.

Jest prawie doskonały. Myślę, że byłyby jeszcze większe efekty przy dłuższym stosowaniu. Ale i tak świetnie! Skóra jest nawilżona, wygładzona i bardziej napięta.

Używałam tego produktu przez 4 miesiące

Na razie najlepszy

Mam spory problem ze skórą pod oczami, bo prawie wszystko mnie albo podrażnia i wyglądam jak królik albo obciąża i puchną powieki. No albo nie robi nic...
Ten krem jest świetny - nawilża, odżywia skórę, jest przy tym delikatny na tyle, że nawet jak wsadzi się go w samo oko, to łzy nie ciekną strumieniem. Skóra jest wyraźnie w lepszej kondycji, bez podrażnień, lekko rozjaśniona, uspokojona i wygładzona. Oczywiście o liftingu nie ma mowy, ale te zmarchy, które były wynikiem przesuszu mają szansę się zmniejszyć. Nie powoduje porannych podpuchnięć. Jeszcze bardziej jestem z niego zadowolona stosując go na zmianę z żelem drenującym pod oczy Ziaja med. Super duet za kilka zł.

Podobny problem z oczami ma moja mama, co skutkuje tym, że na dolną powiekę praktycznie niczego nie stosuje bojąc się potoku łez. Stoczyłyśmy prawie walkę wręcz, po której to AWC wylądował tam, gdzie miał wylądować, czyli poniżej oka ;) i tym sposobem zyskał kolejną wielbicielkę swej łagodności.

Krem jest nieziemsko wydajny, tak bardzo, że aż ta duża tuba mnie denerwuje.Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

NAJLEPSZY !!!

Kocham ten krem za wszystko.
Jest moim absolutnym hitem. Nie podrażnia - większość kremów pod oczy prędzej czy później powoduje u mnie opuchliznę i pieczenie a tu kolejna tuba i wszystko OK.Dobrze nawilża i odpowiednio natłuszcza a nawet przy regularnym stosowaniu rzeczywiście daje wrażenie spłyconych drobnych zmarszczek i ma nieprzyzwoicie duże opakowanie. Czasem idiotycznie go zdradzam z jakimś drogeryjnym badziewiem za znacznie większe pieniądze ale zawsze po góra dwóch dniach wracam do niego skruszona

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla wrażliwców KWC!!!

RE-WE-LA-CJA!!!!
Kremik pod każdym względem zasługuje na najwyższe noty. Konsystencja dobra, lekka, bardzo dobrze aplikuje się na skórę. Nakładam go pod oczy, na powieki i nic nigdy nie szczypie!!! Aż nie chce się się wierzyć bo do tej pory wcześniej czy później zawsze coś było nie tak a oczy mam bardzo wrażliwe. Zapach prawie niewyczuwalny, bardzo subtelny. Rewelacyjnie się wchłania co powoduję, że pod makijaż jak najbardziej. Bardzo wydajny a opakowanie 30ml wydaje się w tym przypadku "olbrzymim";) Cena przy takiej jakości i pojemności - śmieszna.

No i najważniejsze, że działa. Co oznacza, że po miesiącu używania drobne zmarszczki wyglądają jak po liftingu!! A skóra cudnie odżywiona i nawilżona. Pierwszy raz spotkałam się z takim działaniem.Po prostu najlepszy krem jaki mi się przytrafił. O niebo lepszy od tego za złotych 80, który nic nie zdziałał.... jaki człowiek był głupi;) Pozdrawiam wszystkich, którzy go przynajmniej wypróbują:))

Może i trudno dostępny. Ja polecam bardzo sympatyczny internetowy sklep INERMIS.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Od zawsze mam problem z pielęgnacją skóry wokół oczu,bo mnie wszystko podrażnia.
Ten krem nie podrażnia,i żałuję,że nie miałam go już 10 lat temu.
To bardzo przyzwoita pielęgnacja dla skóry około trzydziestoletniej,przeciwzmarszczkowa,jak sama nazwa wskazuje.
Moja skóra w tych okolicach jest już w słabym stanie - przez lata musiałam się obywać bez kremu z powodu alergii,mam już sporo zmarszczek tzw. mimicznych,ale utrwalonych,i on nic z nimi nie zrobi,niestety.
Ale bardzo ładnie nawilża ,odżywia i wcale,ale to WCALE mnie nie podrażnia.
Nakładam nawet grubszą warstwą,nie migruje do oczu,w sposób widoczny utrzymuje moją skórę w niezłej (to pojęcie relatywne;) kondycji. Trudno dostępny.Używam tego produktu od:tak z pół roku,może nawet dłużej.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

chyba najlepszy dotąd

+wielki krem (30ml) kupiony za 12zł!
+nie podrażnia, oczy nie pieką, nie łzawią
+nawilża i lekko odżywia, czym spełnia moje wymagania, potrzebowałam kremu do młodej skóry, który mocno nawilży powieki wysuszone przez ogrzewanie, klimatyzację czy komputer
+nadaje się po cienie, makijaż
prawie bez zapachu, trochę tłustawy, ale moze być uzywany też na dzień
lepiej uzywać małą ilość bo jeśli weźmiemy dużo długo sie wchłania, marze - koniecznie trzeba go wklepywać a nie smarować, inaczej lubi się mazać białą warstwą (ale wklepanie oczywiscie lepiej służy skórze pod oczami)
działanie prewencyjne nie do ocenienia, ale tak miło się go używa i jest tak ekonomiczny, że kupię ponownie

Ilość zużytych opakowań: dopiero połowa

Rewelacyjny!!

Krem jest rewelacyjny! Jest bezzapachowy, nie uczula ani nie podrażnia (mam AZS), szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Ma lekką, nietłustą konsystencję. Intensywnie nawilża suchą skórę wokół oczu, dzięki czemu drobne zmarszczki naprawdę znikają!! Skóra jest jędrna, elastyczna, ma ładny naturalny kolor. Krem jest szalenie wydajny.
Kolejny udany produkt z serii Oeparol :)

Czas używania produktu: ok. roku