KWC LogobyWIZAŻ logo

bomba146
    1 stycznia 2010 o 13:22
    4 / 5
    Ogólnie polecem
    W sumie kupiłam go bo sama chciałam sie przekonac jak u mnie sie sprawdzi:) No i sprawdził:) Wybrałam w sklepie kolor - ciepły beż. Na drugi dzien gdy uzyłam go okazało sie ze jest to w 100% mój kolor ii doskonale stapia sie z moja buźka:D PIekny efekt zaraz po nałozeniu nawet z najtanszym pudrem umie sie zgrac... Po 5 godzniach buzia nie wyglda na taka jak zaraz po ale równiez łdanie... Moze jakby był troche trwalszy aaa i napewno tez łądnie matuje twarz Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

smok85
    3 listopada 2010 o 17:49
    Jestem na NIE!
    Całkiem niedawno używałam tego podkładu. Miałam jeszcze drui z tej serii. I niestety nie przypadły mi do gustu. - nie kryje - buzia szybko zaczyna się świecić - zapach tez nie najlepszy -mały wybór kolorów Używam tego produktu od: ok rok Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

mexxu
    8 stycznia 2012 o 12:45
    Pomyłka
    Dziwią mnie pozytywne recenzje na temat tego produktu. Najwidoczniej te osoby albo nie wiedzą, co to jest dobry podkład albo mają bardzo niskie oczekiwania. Podkład KRYJĄCY, który WCALE NIE KRYJE. Hehe! To jest największa wada. Wcale go na twarzy nie widać. Jedna gwiazdka za: - wygładzanie - poręczne opakowanie - wygodną aplikację Jednym słowem zakup tego produktu to pomyłka.

lizka903
    15 czerwca 2015 o 15:14
    Słaby
    Podkład ma dziwną tendencję do znikania tuż po nałożeniu, twarz wygląda tak jakby nie miałą na sobie żadnego podkładu. Odcień mi pasował ale krycie jest zerowe, zero jakiegokolwiek upiększenia, bo podkład tajemniczo znika :) Używam tego produktu od: kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: jedno całe

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    mrowka13
    25 marca 2015 o 19:58
    Jedno wielkie klamstwo
    Nieporozumienie. Skusilam sie znosna cena (zaplacilam 25zl) i tym, ze mial niby byc \'idealnie kryjacy\'. Sciema! Plusy: Estetyczne opakowanie Konsystencja w miare latwa do rozprowadzenia Przy wiekszej ilosci w miare ujednolica koloryt, jesli ma sie delikatne przebarwienia Minusy: *Nie matuje, a gdy chcialam nalozyc na niego puder, wygladalam, jakby ktos obsypal mnie mąką *Nie kryje, a nie mam jakis bardzo duzych problemow *Wysusza skore *Zapycha pory, przez co POWODUJE pogorszenie sie stanu skory *Podkresla nawet delikatnie przesuszone partie *Jest niewidoczny, ale nie w pozytywny sposob-po pewnym czasie nie widac w sumie roznicy, czy jest na twarzy, czy nie *Po pewnym czasie skora zaczela mnie piec Używam tego produktu od: od roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania, nie zdazylam zuzyc przed uplywem terminu waznosci

0 osób uznało tą opinię za pomocną