For Your Beauty, Pędzel do pudru Premium (stara wersja)

For Your Beauty, Pędzel do pudru Premium (stara wersja)

Pędzel do pudru z delikatnego, naturalnego włosia. Idealny do pudru sypkiego oraz do pudru prasowanego, w komplecie z etui do przechowywania i ochrony. Długość pędzla wynosi 21 cm.

średniak

Jest to mój pierwszy pędzel do pudru i już wiem, że raczej wymienię go na inny. Przede wszystkim gubi włosie niemal przy każdym użyciu. Nie wiem czego to jest wynikiem, bo traktuję go łagodnie. Na plus: dobrze nabiera puder i ładnie rozprowadza go po twarzy. Jest dość miękki i nie podrażnia skóry. Dodatkową zaletą jest etui, które pomaga w przechowywaniu pędzla. Cena nie jest wygórowana. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś porządniejszego pędzla, np. z Inglota, pewnie dużo więcej zapłacę, ale może będzie odporniejszy na gubienie włosia.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Przeciętniak

Jest to mój pierwszy pędzel w całej "karierze" makijażowej, więc podchodzę do sprawy nieco sentymentalnie. Jednak nie mogę powiedzieć, że jest złym produktem. Wydaje mi się, że na tak potężnym rynku możemy zdonyć o wiele lepszy pędzel za podobną cenę, więc nie radziłabym inwestować akurat w For Your Beauty. ( Włosie lekko drażniące, mało zbite przez co dozowanie pudru jest uciążliwe).
Mimo tego ma kilka zalet : Tani, Stabilny, Włosie dość solidnie siedzi w trzonku).
Może być przydatny dla dziewczyn, które zaczynają zabawę z makijażem, jednak myślę że warto dołożyć parę złotych na coś konkretniejszego.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Uwielbiam

Szczerze powiedziawszy- nie mam żadnych zastrzeżeń. To mój pierwszy pędzel do pudru, używam od niemal dwóch lat i pewnie posłuży mi jeszcze długo. Pamiętam, że na początku trochę gubił włosy, teraz w ogóle tego nie robi. Dobrze nabiera, aplikuje równomiernie, kosmetyk (puder transparentny w kamieniu) trzyma się długo na buzi. Moja skóra lubi jego miękkie włosię. ;) . Co parę tygodni myję go szamponem z odżywką i suszę, nie stracił absolutnie na jakości po żadnym z tych zabiegów. Jest solidnie wykonany. Cenię też sobie etui, które jednak mogłoby być plastikowe lub skóropodobne. Ale za tę cenę nie można więcej wymagać. :)

+ cena
+ solidne wykonanie
+ etui
+ mięciutki
+ nie traci właściwości po myciu
+ dobrze nabiera i aplikuje puder

Używam tego produktu od: dwóch lat

miękki, ale się nie polubiliśmy

Pędzel jest ok, spory, miękki, trzyma się nieźle. Nie gubi włosów, może się trochę "siepie" od czasu do czasu, ale niewiele. Mimo wszystko stoi praktycznie nieużywany - może przez jego objętość. Pędzel jest dość puchaty i jak dla mnie nieporęczny, wolę mniejsze.

Za tą cenę pędzel z włosia to ideał .Używam do pudru transparentnego
+akuratny rozmiar
+dobrze rozprowadza puder, nie osypuje kosmetyku
+ nie drapie , nie uczula
+łatwy w pielęgnacji
+nieodkształca sie , nie gubi włosa

- nie nadaje sie raczej do konturowani , bronzera ...

Ilość zużytych opakowań: dwa

Do pudry wystarczy

Używam pędzli firmy Maestro, natomiast uważam że do pudru nie ma potrzeby kupowania naprawdę drogiego pędzla.szczególnie, że pędzel Rossmanna jest naprawdę ok i spełnia podstawowe przesłanki by spokojnie z niego korzystać:
- włoskie nie wypadają, nie zmieniają koloru
- nie odkształca się
- nie drapie
- dobrze napiera puder
- dobrze "trzyma" kosmetyk - puder się nie osypuje
- nie wchłania pudru we włoski
- estetycznie i elegancko wygląda

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

dobry pędzel

Używam tego pędzla w domu, do wykonywania codziennego makijażu.
Nakładam nim transparentny puder sypki.

PLUSY:
+ wygodny w użyciu
+ nie łysieje, jak wypadają z niego włoski to sporadycznie
+ dobrze rozprowadza puder
+ łatwy w pielęgnacji - wystarczy co jakiś czas umyć go w szamponie do włosów, polecam też nałożyć odżywkę ze spłukiwaniem :P
+ nie \\\'mechaci się\\\'
+ tani, jeden z tańszych naturalnych pędzli na rynku
+ łatwo dostępny - w każdym Rossmannie

MINUSY - nie dostrzegam

Nie daję 5 gwiazdek bo używałam zbyt mało pędzli aby mieć porównanie, ale ten mogę z czystym sumieniem polecić, szczególnie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z makijażem.

EDIT:::
Niestety muszę trochę zmienić recenzję. Ostatnio pędzel zrobił się niemiły i twardy, drapie mnie w twarz i niestety niezbyt miło się z nim pracuje. Muszę kupić nowy i niestety to nie będzie ten pędzel, bo jednak jakością nie powala na kolana. Odejmuję jedną gwiazdkę :C

Mięciutki

Jak dla mnie bardzo fajny pędzel. Jest bardzo miękki i delikatny. Nie ma mowy o jakimkolwiek drapaniu. Ładnie można nim rozprowadzić puder jak i bronzer. Po umyciu zachował swój kształt, jest dalej tak miękki i dobry jak na początku. I jest tani. Parę włosów z niego wypadło ale da się to przeżyć:) Polecam

Świetny pędzel

Mam go już ponad dwa lata, nie wypada z niego w ogóle włosie a myję go co kilka dni. Pomimo używania go przez ponad dwa lata zachował swoją cudowną miękkość. Wygląda tak samo jak po zakupie. Jest niezwykle mięciutki i delikatny.

Używam tego produktu od: ponad dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

OK

Jak dla mnie jest to wystarczający pędzel do pudru.
Włosie jest dość miękkie, nie drapiące, raczej nie wypada.
Po umyciu pędzel trochę zmienił swój stan. Stał się twardszy, mniej przyjemny w dotyku.
Dobrze się nim rozprowadza puder, nie robi się nim efektu maski.
Pędzel wygląda estetycznie, nie jest za drogi.
Ja jestem zadowolona.

drapak...

Kupiłam go, bo na gwałt potrzebowałam dużego pędzla do pudru, a cena była zachęcająca.
Niestety:
- drapał mnie niemiłosiernie - mimo atrakcyjnej ceny od pędzla oczekiwałabym większej delikatności;
- włoski wypadały regularnie;
- zbyt mały rozmiarem jak na pędzel do pudru (przynajmniej dla mnie, a szorowaniem nim po całej twarzy nie było przyjemne).
Daję dwie gwiazdki - za cenę.

Używam tego produktu od: już nie (używałam przez 2 m-ce)
Ilość zużytych opakowań: 1 (opchnięty siostrze)

Taki sobie

Kupiłam ten pędzel w ub. r. pod wpływem wielu zachwytów nim przez inne wizażanki. Był akurat w promocji za 16,99 zł, a mój stary pędzel zrobił się mocno sfatygowany i zamierzałam go wymienić.
Już przy pierwszym użyciu mocno się nim rozczarowałam, bo zaczęło wyłazić z niego włosie, a na twarzy zostawił jakieś dziwne krótkie włoski. Niestety nie był to jednorazowy przypadek, tak jest przy każdej aplikacji.
Używam go do pudru sypkiego, ale wydaje mi się, że lepszy byłby do prasowanego, bo zbyt dużo pudru się nim nabiera.
Mam bardzo wrażliwą skórę i jednak ten pędzel jest dla mnie za twardy, za bardzo mnie "drapie" i swędzi mnie po nim skóra. Dlatego też nie używam go codziennie.
Nie odpowiada mi to, że nie jest okrągły, tylko taki spłaszczony.
Na plus niska cena jak na pędzel z prawdziwego włosia, ale i tak ponownie go nie kupię.
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.