Nivea, Baby, Nutri Sensitive, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Nivea, Baby, Nutri Sensitive, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Idealny do codziennej pielęgnacji suchej i bardzo wrażliwej skóry twarzy i ciała. Zapewnia długotrwałe intensywne nawilżenie, łagodzi i chroni skórę przed wysuszeniem. Dzięki zawartości naturalnych lipidów Omega 6 występujących w olejku z wiesiołka przywraca równowagę lipidową skóry oraz wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Przebadany klinicznie i dermatologicznie.

nie szkodzi, nie pomaga

Krem nie jest tłusty, szybko się wchłania. Stosuję go tylko na twarz ponieważ do całego ciała potrzebuję bardziej nawilżających kosmetyków.

Może być stosowany na dzień/noc, pod makijaż ponieważ ma lekką konsystencję i matuje cerę jednak nie zauważyłam poprawy w nawilżeniu skóry.

Mam dość wrażliwą skórę i myślałam,że skoro jest przeznaczony dla dzieci będzie działał tez kojąco na moją cerę - nie zauważyłam takiego efektu.

Raczej nie kupię go ponownie, mimo stosunkowo niskiej ceny (kupiłam za ok 12zł).

Myślę,że lepszym odpowiednikiem takiego kremu będzie Johnson\'s krem intensywnie pielęgnujący (żółty w tubce 100ml).

Plusem jest to,że krem jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego opakowania

Świetny nawilżacz !

Dziewczyny ten produkt kupiłam w promocji za 10 zł. Jestem nim zachwycona , nie podrażnia , szybko się wchłania , ma lekką konsytencję , jest hipoalergiczny i naprawde dobrze nawilża ! Polecam ten krem !

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Ten krem nie jest hypoalergiczny!!!

Krem wysuszał i podrażniał moją skórę, powodował swędzenie i zaczerwienienie. Musiałam kilka razy smarować aby wreszcie nawilżyć.

Nie rozumiem, jak można nazwać krem
hipoalergicznym i intensywnie nawilżającym, skoro w składzie tegoż preparatu są środki wysuszające skórę i ją podrażniające, ominę obecność konserwantów.
Dodatkowo ciekła parafina, która powoduje, że skóra nie oddycha, czego efektem po dłuższym stosowaniu są wypryski.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 100ml

EXTRA!!! polecam

Jak najbardziej godny polecenia. Ma wszystko to czego oczekuję od nawilzającego kremu:
expresowo się wchłania,
jest leciutki (w ogóle go nie czuć na twarzy!),
cera po nałożeniu jest gładka,
nie ma tłustego filmu.

I jeszcze ładnie pachnie, jakby niemowlakiem.
S U P E R!!!

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

Genialny

Bardzo ale to bardzo jestem z niego zadowolona. Zakupilam ten kremik, kiedy skonczyly mi sie emolienty a nie bylo mnie za bardzo na nie stac. Zamiast tego wlasnie wybralam Nivea Baby Nutri Sensitive, jako opcje zamienną. I sie nie zawiodłam. Kremik nie jest tłusty, szybko się wchłania a dodatkowym jego plusem jest bardzo ładny zapach.

Świetnie się sprawdza, przy wysuszonej skórze na małych powierzchniach ciała[dłonie, łokcie, twarz].
Polecam równiez i tym, którzy mają atopowy rodzaj skóry, krem nie powoduje podrażnień i nie uczula.

Na prawde jest świetny!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki x100ml

Wspaniały!

Jestem posiadaczką skóry tłustej. Używam tego kremu na twarz, rano, pod makijaż. Jest świetny!
Plusy:
+szybko się wchłania( do matu), nie pozostawiając tłustej warstwy
+lekka konsystencja
+przyjemny zapach (dość zwykły, podobny do typowego kremu nivea)
+wydajny
+świetnie nawilża
+łagodzi podrażnienia
+nie zapycha

Minusów nie dostrzegam. A co do zapychania, mimo, ze mam cerę tłustą, to nie mam skłonności do zapychania, więc proszę się tym zbyt nie sugerować, bo ten krem zawiera m.in. masło shea, więc niektórych możesz zapychać.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 100ml

Milutki

Zgadzam się z moją przedmówczynią. To bardzo dobry kosmetyk. Ja używam go głównie do rąk(w tej roli sprawdza się znakomicie)ale zdarza mi sie go stosować do twarzy(czasem tylko, absolutnie nie nadaje się pod makijaż ale przecież nie od tego jest), smarować nim przesuszone kolana, łydki a nawet stopy i łokcie. Szybko się wchłania, nie kleji się, nie podrażnia do tego jest nie drogi. Jednym słowem: warto.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Uzależnienie

Do każdego nowego kosmetyku podchodzę bardzo sceptycznie, z uwagi na moją ekstremalnie kapryśną, nadwrażliwą skórę. Ten krem przebojem zdobył moje serce, jestem nim totalnie zauroczona i gdy nie mam w zapasie co najmniej dwóch tubek, wpadam w panikę ;)

Zaznaczam, że nie stosuję go na twarz z racji, iż ma w składzie parę potencjalnych zapychaczy (niestety zapycha mnie wszystko prócz wody :], więc jakoś nie miałam śmiałości spróbować...). Jako krem do rąk i reszty ciała spisuje się natomiast genialnie.

Tegoroczna zima dała mi się mocno we znaki - niestety odmroziłam sobie dłonie, mimo noszenia ciepłych rękawiczek :(, a ten niepozorny krem w 2 dni wykurował i zregenerował spękaną do krwi, zaognioną i łuszczącą się skórę. Od tego czasu mogę się pochwalić rączętami gładkimi i mięciutkimi niczym przysłowiowa pupa niemowlaka :)

Zapomniałabym dodać - krem ma uroczy, delikatnie "dzieciaczkowy", nienachalny zapach. Ma gęstą konsystencję, ale wchłania się momentalnie, nie pozostawiając nieprzyjemnego, tłustawego filmu.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 (i na tym nie koniec)

rewelacyjny!

Tym kremem smaruje moją córeczkę praktycznie od samego poczaku po porodzie. Jest świetny, nie uczula, cena jest przystępna, jest bardzo wydajny, slicznie pachnie. Wystarczy naprawde niewielka ilość. Skóra mojej coreczki jest ładnie nawilżona. Czasem sama sobie go użyje.
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:3ech miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2-ego

boski!!!

kupilam go zachecona opiniami tutaj. mam sucha skore i pomyslalam ze dla dzieci robia kosmetyki dosc dobre wiec kupilam. po kilku dniach stosowania niestety nie zauwazylam zadnych efektow. odlozylam go i uzywalam innego. ale postanowilam znowu wrocic do tego kremu, uzywam go juz ponad miesiac i nie zamienie go na zaden inny. pozostawia na buzi film, ale mi to wcale nie przeszkadza. bardzo dobrze nawilza i skora juz mi sie nie luszczy wiec moge z pewnoscia polecic. jest naprawde dobry. jak juz wspomnialam uzywam go na buzie ale mysle ze nadaje sie do calego ciala

Używam tego produktu od:ponad 1miesiac

już go nie opuszczę:)

Przez wiele lat stosowałam AA półtłusty krem bezzapachowy z wyciągiem z ziół, jednak mimo iż nawilżał skórę, miałam ja cały czas zanieczyszczoną, pełno zaskórniaków, a i komfort używania podczas wakacji też nie fajny. Ten krem jest inny, wchłania się błyskawicznie, skóra jest odżywiona i napięta, idealny pod podkład, wchłania się do matu a po nałożeniu podkładu nie wychodzą suche plamy.Skóra wygląda na zdrową i faktycznie taka się robi. Ten krem łagodzi wszelkie zadrapania i wypryski. Odkąd używam tego kremu, zaskórniaków prawie w ogóle nie mam! Byłam do niego sceptycznie nastawiona, ale naprawdę niepotrzebnie:) Nie odstawie go:)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

mega fajny ;D

Bardzo lubię ten krem! Dobrze sprawdza się jako krem do rąk: szybko i długotrwale nawilża i natłuszcza spierzchnięte dłonie. Dobrze radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami, np po przedawkowaniu słonka na plaży. Ładnie pachnie, szybko się wchłania, jest tani i wydajny :) czego chcieć więcej :)