Manhattan, Compact Cream Make Up (Podkład w kompakcie)

Manhattan, Compact Cream Make Up (Podkład w kompakcie)

Dobrze kryje zapewniając jedwabiste i gładkie wykończenie. Zawiera olejek jojoba oraz filtry UVA i UVB. Dostępny w 5 kolorach.

Jest gorzej niz myslalam!

Podklad ten kupilam w promocji za 2.80€ wiec nie mam co narzekać na cene :) na poczatku myslalam, ze jest spoko, lecz gdy mu sie blizej przyjrzalam to zdanie zmienilam! Puder strasznie wchodzi w pory, wrecz je tak uwydatnia, ze widac tylko suchy wysyp malych dziurek co wyglada strasznie! Skora moja zaczela swiecic sie po niecalej godzinie. Nigdy nie spodziewam sie po pudrze ze moja buzia pozostanie matowa caly dzien...ale o po innych produktach nie sz tak szybko!

Jedynym plusem i za to te poltorej gwiazdki to wybor kolorystyki!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

nie jest zły

Jeden z lepszych fluidów jakie używałam, a używałam całkiem sporo.
Może zacznę od tego jaki mam rodzaj skóry. A więc, moja cera jest bardzo sucha. Przed nałożeniem tego podkładu nakładałam na twarz bio-oil, po czym czekałam kilka minutek i nakładałam podkład. Trzymał się nieźle, bo czasem nawet cały dzień. Nie tworzył efektu maski.
Z wydajnością jest średnio. Kiedyś wydawało mi się, że starcza na długo, bo na ok.2 miesiące, ale porównując do kremów BB to wydajność jest średnia.
Konsystencja jest raczej gęsta jak na podkład, ale dla mnie jest to plus, bo bardzo łatwo się rozprowadza i nie tworzy smug.
Podkład ma ładny zapach. Wcale nie chemiczny.
Opakowanie również jest poręczne i całkiem ładne.
Nie tworzy efektu maski, ale tylko jeśli nie przesadzimy z jego ilością.
Ogólnie polecam, ale sama ostatnimi czasy gustuję w kremach BB więc nie wiem, czy jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Świetny!

Zacznę od tego, że mam cerę w kierunku tłustej. Na początku mojej drogi z kosmetykami trafiłam na firmę Manhattan. Nie miałam wtedy okazji zakupić jeszcze podkładu tej firmy, w jednej z drogerii w moim mieście były własnie te podkłady w kompakcie. Jak Napisze jak go używałam: na twarz wklepywałam lekki podkład z firmy AA, nie pamiętam jaki, potem pędzlem do pudru, dość grubym i dużym pudrowałam twarz oto tym podkładem z Manhattanu. Jak dla mnie w tamtym okresie to starczało, twarz wyglądała dość naturalnie.

plusy:
+jak już wspomniałam twarz idealna, bez smug;
+długo się utrzymywał około 5 godzin bez przypudrowania, a przy cerze tłustej to naprawdę sporo;
+nie zapycha;
+świetnie łączy się z cerą, można go spokojnie używać z innymi kosmetykami;
+dość wydajny,
mogłabym wymieniać jeszcze i jeszcze ale chwilowo nie przypominam sobie :)

minusy:
niestety są i one podkład nie tworzy efektu maski, ale trzeba go bardzo delikatnie nakładać, bo niestety przy tłustej cerze bardzo łatwo to zrobić;
-cena jak dla kogoś kto nie pracuje to wiadomo, że cena 30-35 zł jest dość duża,
-mała dostępność;

Ale jak najbardziej polecam ten podkład

Podkład nadaje się do cery mieszanej i suchej tylko trzeba na krem nałożyć primer z Technic a podkład nakładać palcami i cały dzień się trzyma.

Mam problemy z cerą jakie tylko można mieć, podkład zakrywa niedoskonałości i nie ma efektu maski po nałożeniu na primer.

Używam tego produktu od: m-c

Nie bardzo

Podstawowy problem z tym kosmetykiem: nie daje się nałożyć na skórę! Jest twardy i zbity, w ogole brak mu konsystencji kremowej. Nałożenie załączoną gąbeczką totalnie niemożliwe, jakąkolwiek inną gąbeczką - tak samo, nakładanie palcem też nie daje rezultatu. Jeśli nie jestem w stanie nałożyć pudru w miarę normalnie, to coś tu jest nie tak... (sprawdziłam datę ważności, jest OK, więc to nie kwestia przeterminowania). Kolor - trudno cokolwiek stwierdzić jak się nie da go zobaczyć na twarzy. Jedyny plus to niewygórowana cena oraz dość praktyczna szufladka na gąbkę. Ale co z tego?Używam tego produktu od: Od kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: Próbowałam zużyć jedno
Edit 26/02/2013: Odkryłam sposób nakładania tego pudru - trzeba baaardzo mocno go pocierać, aż się da go nabrać na gąbeczkę. Na twarzy mocno kryjący, ale niestety widoczny, zatyka pory, widoczny zwłaszcza w załamaniach skóry, zmarszczkach, przy linii włosów, osadza sie w brwiach. Trzeba bardzo dużo wysiłku włożyc w to, żeby go dobrze rozprowadzić na skórze i żeby nie było sztucznego efektu. Nie nadaje sie do szybkiego porannego makijażu.

Nie, dziękuję.

Kupiłam ów produkt, gdyż chciałam wypróbować na swojej skórze podkład w kompakcie, i nie wyrzucać z portfela dużej sumy. Posiadam najjaśniejszy odcień.
Otóż, okazuje się, że w tym przypadku oszczędność nie jest wskazana.
Podkład dobrze się rozprowadza przy użyciu załączonej gąbeczki, ładnie kryje i nie robi smug. I tak w zasadzie to koniec zalet.
Jest strasznie mało wydajny, po 3-4 godzinach wymaga poprawki (czy też ponownego nałożenia, jak kto woli), a najjaśniejszy odcień jest dla mnie nadal zbyt ciemny (w wakacje! ). Zostawia cerę tłustą, a resztki pozostałe na twarzy uwydatniają pory.
Za tą cenę- nie dziękuję!
Spróbuję osławionego fixa, i mam nadzieję, że się nie zawiodę na nim, jak na Manhattanie.

Używam tego produktu od: Około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Tragedia

Miałam dwa opakowania tego pudru. Beznadzieja. Wysusza skórę, uwydatnia KAŻDE przesuszone miejsce na twarzy, zatyka pory - strasznie! czasem aż skóra mnie swędziała. Kiedy nałoży się go gąbką powoduje efekt maski, dlatego jeżeli już skusicie sie na ten puder to chociaz odpusccie sobie nakladanie go ta gabka. Beznadziejnie sie rozprowadza . W komplecie z fluidem tej marki można zapewnic sobie idealna jaszczurza twarz. Jednak powierdza sie teoria, ze lepiej kupowac kosmetyki do skóry lepszych, droższych sprawdzonych firm zamiast czarowac sobie rybie łuski na twarzy

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 klasyczne

oj nie

Kompakt dosc dobrze kryje ale na jakies 2 godziny, potem wyglada jak maska, bardzo uwydatnia pory (mimo iz nie mam jakichs bardzo szerokich). a nalozenie czegokolwiek na niego (np pudru w ciagu dnia) poteguje ten efekt. Nie polecam

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

Taki sobie

Spodziewałam się czegoś lepszego w tej cenie.
Wysusza, jest niewydajny a ta gąbeczka do niczego się nie nadaje (mówię o tej w schowku z nowej wersji tego produktu).

Plusy:

dobrze kryje
fajne opakowanie
przystępna cena

Minusy:

niewydajny,
wysusza,
zapycha..

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Niestety, ale wysusza.

Ten kolorowy kosmetyk zakupiłam po promocyjnej cenie w osiedlowym sklepiku za 21 zł. Chciałam spróbować podkładu w formie kompaktu. Gdy wróciłam do domu postanowiłam od razu go wypróbować. Na początku strasznie się rozczarowałam, bo po prostu nie mogłam za pomocą gąbki go nałożyć! To była jakaś masakra! Nie dawałam sobie z nim rady na sucho, zaś na mokro efekt był straszny, bo wyglądałam jak otynkowana ściana! Postanowiłam wyrzucić załączoną gąbkę i zaczęłam nakładać kompakt palcami. I tu na szczęście w miarę dobrze zaczął się rozprowadzać. Zauważyłam, że muszę używać pod ten podkład dobrego kremu nawilżającego, ponieważ kosmetyk wysuszył mi policzki aż do czerwonych placków. Gdyby nie to paskudne wysuszenie i podkreślanie suchych skórek to kupiłabym go ponownie, a tak to niestety odpada.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

...

Sama nie wiem jak go opisać. Nie kupiłam go do częstego stosowania tylko do awaryjnych sytuacji- poprawek w ciągu dnia i po to by czasem zrobić szybki makijaż.
PLUSY:
-praktyczne opakowanie
MINYSY:
-jest za suchy
-podkreśla suche skórki
-wysusza
-nie jest trwały

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, jeszcze nie zużyte

Ohyda

Okropny produkt, trzeba przyznać, że dobrze kryje, ale poza tym ten kompakt daje wszystko to, czego w podkładach chcemy uniknąć
- tworzy potworną maskę
- wysusza
- masakrycznie się nakłada
- tapeta taka, ze z kilometra widać
- potraktowany wszelkiego rodzaju rózem, pudrem prasowanym czy sypkim transparentnym u mnie wygląda jak otynkowana ściana

Używam tego produktu od: kupiłam go na poczatku wiosny
Ilość zużytych opakowań: uzylam tylko 2 razy i spasowałam