Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Face Powder (Puder prasowany antybakteryjny) (nstara wersja)

Łączy w sobie 4 sposoby na czystą i zdrowo wyglądającą skórę, aż do 7 godzin.
- pochłania nadmiar sebum, aby zapewnić matowe wykończenie,
- pomaga rozświetlić skórę i zminimalizować widoczność niedoskonałości,
- zawiera naturalne substancje wygładzające znane z właściwości nawilżających,
- kompleks minerałów zwiększa ochronę przed świeceniem.
Aby skóra była nieskazitelna i wyglądała zdrowo. Bezolejowy skład.
Produkt testowany dermatologicznie. Przeznaczony dla młodej skóry.

Cena: 13zł / 11g
/e/

Za ciemny...

Był to mój pierwszy puder i szczerze powiedziawszy, choć kupiłam najjaśniejszy odcień, to wciąż nie było to to. Byłam wtedy małolatą, która chciała zakryć rozszerzone pory czymkolwiek, więc towarzyszył mi w gimnazjum i na koloniach. Matował, ale na krótko i nie był to zbyt przemyślany i trafiony zakup.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś przez jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nigdy więcej....

Ten puder to jakiś koszmar! Zachwycona podkładem tej samej firmy (aczkolwiek matującym) kupiłam kiedyś ten oto niewinny puderek. KOSZMAR, KOSZMAR, KOSZMAR! Moja twrz wyglądała jak marchewka a krycia zero!
Jedyny plus to cena za co daje pół gwiazdki. Nic wiecej...

Cudowny

Daje naprawdę matowe wykończenie makijażu, cera się nie świeci i nawet daje radę zamaskować niedoskonałości, którym nie dał do końca rady krem BB. Dopasowuje się do wszelakich podkładów, korektorów czy nawet na cerę tak o :) Poza tym jest tani, nie miałabym powodu szukać innego pudru, bo ten spełnia wszelkie moje oczekiwania.

Ilość zużytych opakowań: 2, jestem w trakcie 3.

stały bywalec

Swego czasu miał stałe miejsce w mojej kosmetyczce, teraz po prostu do niego wracam raz na jakiś czas, ale zawsze z przyjemnością. To jeden z tych kosmetyków, które nie rozczarowują. Po prostu.

+tani
+dostępny w każdym rossmannie
+jasne kolory
+dopasowuje się do koloru skóry
+zawiera lusterko

-gąbeczka (wolę pędzle lub puszki)

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: ciężko policzyć

Cudo :)

Wspaniały puder. Idealnie kryje twarz skłonną do przetłuszczania się. Wspaniale matuje twarz, która niesamowicie się świeciła. Używam go na krem z podkładem, co także sprawdza się idealnie.

+ cena
+ opakowanie (lusterko w środku)
+ jasny odcień

- gąbeczka (osobiście używam pędzelka do pudru, co jest wg mnie lepsze)

Za ciemny.

Kiedyś używałam go bardzo długo i byłam zachwycona. Idealnie utrwalał makijaż, numer 01 był bardzo jasny,a ja jestem blada, więc pasował mi idealnie. Cena jest niska.
Problemy zaczęły się jakoś na zeszłą zimę, kiedy zaczęto produkować je jakieś ciemniejsze...kupiłam numer 01, kiedyś idealny, który nagle okazał się być dużo za ciemny. Jako puder sam w sobie, jest dobry i stanowczo go polecam.

Używam tego produktu od: Około dwa lata.
Ilość zużytych opakowań: 4 całe.

Jest OK

Bardzo lubię ten puder, choć miewałam lepsze. Jak na swoją cenę jest prawie idealny! :)

+cena
+trochę kryje
+nie osiada na włoskach
+jasny odcień
+ładnie matuje
+nie przesusza
+bezzapachowy
+dość wydajny
+opakowanie z lusterkiem! :)

-gąbeczka
-nie utrzymuje się długo, w ciągu dnia niezbędne będą poprawki
-niedawno upadł mi i się cały pokruszył (ale i tak zużyłam go do końca)

Myślę, że to dobry produkt za niską cenę. Szczególnie polecam dla osób, które zaczynają swoją przygodę z makijażem. ;)

Niezmiennie najlepszy

Stosuję ten puder od dłuższego czasu i jakoś nigdy nie zastanawiałam się nad kupnem innego, bo:

- jest niedrogi;
- jest do skóry trądzikowej.

Jednak od dwóch miesięcy nie mogę go dostać w żadnej drogerii i zmuszona zostałam do kupna innego pudru. Po zakupie 3 pudrów w kamieniu i jednego sypkiego, każdego z innej firmy zauważyłam jego inne zalety, które dotychczas uważałam za standard, a których nie odnalazłam w pozostałych 4 produktach:

- cudowny jasny kolor (najjaśniejszy z dostępnych w drogeriach pudrów w kamieniu "transparentnych");
- delikatnie kryje;
- bardzo łatwo się go aplikuje;
- bezwonny;
- nie "zapycha" porów;
- nie przesusza;
- nie zostawia śladów na ubraniach i ekranie telefonu ;);
- pomimo tych zalet nadal jest zdecydowanie tańszy.

Ilość zużytych opakowań: straciłam rachubę

IDEAŁ!

Uwielbiam ten produkt! Jestem nim totalnie zachwycona ,uwielbiam go.
Kupiłam puder w odcieniu 01 ,ponieważ mam bardzo jasną karnację ,puder sprawdził się naprawdę niesamowicie jest jaśniutki (przez dłuższy czas nie mogłam jasnego pudru znaleźć ,wystarczająco jasnego). Nie zatyka porów i radzi sobie z zaczerwieniami i wypryskami ,czas tylko podkreśla suche skórki ,nie zmienia to faktu ,że jest to jeden z moich najlepszych pudrów i napewno do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Dobry

Dobry puder, którego używam już około 2 lat. Najlepszy dla mnie jest odcień najjaśniejszy, który na początku po zaaplikowaniu wydaje się być bardzo jasny (blada twarz), ale po jakimś czasie oczywiście ciemnieje- jak każdy fluid i puder. Na twarzy utrzymuje się w miarę długo. Nie ma intensywnego, drażniącego zapachu. Wydajność jego jest średnia ze względu na niską gramaturę opakowania, więc cenowo wychodzi średnio, bo starcza na około 1,5 miesiąca. Puder nie powoduje podrażnień, zaczerwienień i wyprysków. Jak narazie nie zmieniam na inny.

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 15

Bardzo dobry puder antybakteryjny

Bardzo go lubię, jest naprawdę bardzo dobry, nie zapychający. Mam o1 translucent, może leciutki bieli ale niewiele, nie jest to efekt maski. Bardzo lekki, ja go uzywam żeby zmatowić twarz i nigdy mnie nie zawiódł. Daje mat na długo, a przy okazji radzi sobie z przyszczami:)

Używam tego produktu od: półtora roku temu

jestem zadowolona

Zacznę od tego że nakladany gąbeczką dołączoną do opakowania z lusterkiem- utrzyma sie z godzine moze 2 ale nie bedzie to zachwycajace.
Pędzlem nakładany trzyma sie na mojej mega tlustej,tradzikowej cerze 5godzin i robie poprawki takie delikatne. Najpierw pozbywam się sebum i jesli to nie pomoże to dopiero pylkuję ;) twarz.
Kupiłam transparentny. Jest mega wydajny. Wystarczy troszeczke zeby przypudrowac calą twarz i szyję. Kupilam go w promocji za 6zl i uwazam ze to byl dobry zakup.
Nie zapycha mnie, ładnie stapia sie ze skorą.

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze