Garnier, Fructis, Objętość & Energia, Szampon wzmacniający do włosów płaskich, cienkich i bez życia (nowa wersja)

Dzięki gamie Garnier Fructis Objętość i Energia cienkie, płaskie włosy to już nie problem. Zawiera wzmocniony aktywny koncentrat z owoców i składniki nadające włosom objętość, które wnikają do włókna włosa. Wzmocniony aktywny koncentrat z owoców, innowacyjny kompleks kwasów owocowych AHA, witamin B3, B6, fruktozy, glukozy oraz regenerujących lipidów wzmacnia i wygładza całą powierzchnię włosa. Produkty z gamy Fructis Objętość & Energia wzmacniają włókna włosów i dodają im energii podczas mycia. Włosy odzyskują naturalną siłę i objętość.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Cocamide Mea, Isostearyl Neopentanoate, Niacinamide, Saccharum Officinarum / Sugar Cane Extract, Sodium Chloride, Sodium Benzoate PPG-5-Ceteth-20, PPG-55 Propylene Glycol Oleate, Ethylparaben, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camellia Sinensis / Camellia Sinensis Leaf Extract, Linalool, Benzyl Salicylate, Propylene Glycol, Propylparaben, Isobutylparaben, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Pyrus Malus / Apple Fruit Extract, Pyridoine HCI, Methylparaben, Buthylparaben, Citric Acid, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Citrus Limonum / Lemon Peel Extract, Cinnamal, Parfum

Cena: ok. 10zł / 400ml
/e/

całkiem OK

Całkiem niezły. Kupiłam jakoś szybko, w promocji, zobaczyłam, że wzmacniający, a włosy mi ostatnio mocniej wypadają. Może nie są bez objętości ani cienkie - trochę się więc przestraszyłam, że może będę miała za dużą szopę, ale ok.
Szampon jak szampon, ładnie się pieni, ładnie pachnie... no i chyba to by było na tyle. Miałam nadzieję, że jakoś dobrze oczyści skórę głowy, ale nie poradził sobie z tym najlepiej.

Ot, zwyczajny szampon, bez rewelacji.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 x 400ml

nie i jeszcze raz nie

Jedyną pozytywną rzeczą jaką mogę powiedzieć na temat tego szamponu to jego zapach.
Poza tym absolutnie nie spełnia obietnic producenta. Nie dodaje objętości, a wręcz włosy są po nim ciężkie, tłuste, wydają się brudne.
Nie polecam!
Nie kupię więcej...

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe opakowanie

TAK... jeśli chcesz podrażnić skórę

Linia Fructis do włosów to jakaś żenada.
Użyłam kiedyś tego szamponu, kilka razy, spowodował wysyp łupieżu, ale nie to było najgorsze. Czułam się jakbym natarła głowę sosem tabasco a do tego okropnie swędziała.

+zapach

-!!! podrażnienia !!!

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: na szczęście 0

eh

wydaje mi się, że kupowany jest jedynie ze względu na ładny zapach, który kusi w drogerii, bo nie widzę w tym szamponie nic poza tym :( moje delikatne cienkie włosy po umyciu stawały się podobne do mysiego ogonka-idealnie, żeby zebrać je w gładki koczek baletnicy, a nie by uzyskać puszystą, ładnie wyglądającą fryzurę :P

wróciłam do loreal elseve - różnica kolosalna

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:połowa

agresywna rzecz...

W ramach uzasadnienia

- WYWOŁAŁ PODRAŻNIENIE SKÓRY GŁOWY, CAŁA ZACZĘŁA SWĘDZIEĆ, poprostu wypaliły się w niej dziury!
- wcale nie poprawił objętości
- prędkość przetłuszczania +100%
- z energią i pogrubianiem u niego bardzo licho;/

+ pachnie przyjemnie

Fajny szampon

Nie wiem skąd te negatywne oceny ;P
Szampon bardzo ładnie pachnie.Konsystencja ok :) a ponadto rzeczywiście dodaje objętości. Nie zawiodłam się na nim i na pewno jeszcze nie raz go kupię :))

Używam tego produktu od: około roku ;p
Ilość zużytych opakowań: około 8

Rozczarowanie...

Nie wiem co sie stało , ale chyba cos zrobili z cała gamą Fructis. Kiedyś (choć dawno temu) była na prawdę dobra, ale teraz...
Mam słabe cienkie włosy, którym barkuje energii - niestety ten szampon im jej nie zapewnia. Żadnej objętości też nie:/.
W sumie ładnie pachnie, konsystencja ok, pieni się dobrze, wydajny, ale za tę cenę są lepsze szampony (choćby pantene). Poza tym ma wrażenie, że ten szampon przetłuszcza mi włosy -w eim że jest do częstego stosowania ale strąki u mnie były rzeczą niespotykaną - aż do teraz...

Używam tego produktu od: ok 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze nieskończone

Dwie gwiazdki tylko za zapach

Szampon okazał się beznadziejny :( Wiele razy stosowałam szampony Fructis i po każdym przetłuszczały mi się włosy, ale ten szampon sprawiał, że już kilka godzin po umyciu moje włosy wyglądały jak strąki natarte olejem :( Może to i jest nowa wersja, ale jak dla mnie tandeta i kompletny niewypał. Jedynym plusem tego szamponu jest jego owocowy zapach, ale to akurat interesuje mnie najmniej :) Polecam szampon Radical ;) To dopiero jest COŚ :)

nie dla mnie

agresywne oczyszczanie =przetłuszczanie

włosy rzeczywiście są puszyste, ale przez to, że są ja wyjałowione, suche i aż błagają o odżywkę
na drugi dzień są tłuste i zabawa zaczyna sie od poczatku
plus za mój ulubiony zapach garniera ale to niezbyt pocieszające
ten efekt wysyszonych po myciu włosów, mogę uzyskać czymś tańszym

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Nie narzekam :p

Ja również nie wiem skad te negatywne opinie ponizej. Szampon jest bardzo fajny. Kupilam go bo zachecil mnie napis "do czestego mycia" a chcialam wyplukac nieco kolor moich wlosow :P no i nic zlego nie moge powiedziec :p no oprócz tego, ze do otwierania szamponu potrzebuje zębów :D poza tym fajnie sie pieni.. konsystencja nie jest zbyt wodnista. dobrze czysci skórę głowy.. Chyba nie mam dzieki niemu łupieżu.. Ale to chyba bo nie wiem czy to jego zasluga czy może mój organizm przestał świrować :P włosy puszyste, miłe w dotyku, pięknie pachną :p długo wyglądają świeżo.. Ogólnie nie mam sie do czego przyczepić... Może kupię ponownie.. nie wiem.. Zobaczymy jak podziała na moje włoski :P

Edit [31.09.2008]: Jednak zaznaczę, iż kupię ponownie. Po zużyciu całego opakowania znacznie poprawił się stan moich włosów, które spaliłam prostownicą. Nie będę musiała ich ścinać!

Używam tego produktu od miesiaca

Slicznie pachnie. Fajny szampo

Dostalam od mamy. Nawet nie wiedzialam ze szampony Fructis tak fajnie pachna. Do osoby wczesniej, jesli chodzi o konsystencje i barwe, to sa to dodatkowe chemikalia wiec po co to???
Wlosy myje codziennie, szampon sie sprawdza, nie wysusza, sa pachnace, puszyste, nie placza sie.
Jedyny minus to otwieranie buteleczki, mam z tym zawsze problem rano.

Używam tego produktu od:tygodnia

Nie narzekam

Przyznam szczerze, że nie rozumiem tylu negatywnych opinii na temat tego szamponu. Ja się na nim nie zawiodłam. Włosy do tej pory musiałam myć codziennie (co prawda nie przetłuszczały się mocno, ale na drugi dzień były już przyklapnięte i nieświeże), teraz robię to co dwa dni.

Rzeczywiście dodaje objętości, włosy po nim są lekkie i uniesione.

Nie wysusza skóry głowy, nie powoduje u mnie łupieżu. Nie plącze włosów.

Jedyne, co mi przeszkadza w nim, to kolor. Jest przezroczysty i ma dość rzadką konsystencję, co również mi nie pasuje. Wolę gęstsze szampony o jakiejś konkretnej barwie, widzę wtedy ile go używam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie