L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Hydra Confort, Tonik aksamitny przeciw wysuszaniu skóry

Tonik z Oligo Proteinami z serii Dermo-Expertise opracowany z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwej.
Działanie według producenta:
-wyjątkowo delikatnie usuwa makijaż i tonizuje skórę,
-zapewnia przyjemne uczucie świeżości i komfortu,
-nawilża i zapobiega przesuszaniu skóry,
-rozświetla skórę
Rezultaty: Doskonale oczyszczona skóra jest ukojona, nie ściaga się, swobodnie oddycha. Odzyskuje elastyczność i delikatność, jest promienna.

Dobry wybór

plusy:
+ ładnie pachnie
+ odświeża
+ poprawia wygląd skóry

minusy:
- niespecjalnie nawilża

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność
- niewygodne otwarcie

nieporozumienie

Kupiłam ten tonik bo szukałam jakiegoś zamiennika dla odwiecznie używanego tonika AA.

Niestety ta decyzja to była najgorszą z możliwych.
Jestem posiadaczką cery suchej/atopowej ze skłonnością do zapychania.
Ten tonik dokonał najgorszego co mógł z moją cerą - totalnie ją przesuszył i zapchał.
Pierwszy raz w życiu zaczęłam zmagać się z czymś takim jak wypryski.

Tonik miał zadbać o cerę suchą, a tuż po jego użyciu odczuwa się totalne ściągnięcie cery, że aż się chce płakać z bólu.

Odstawiłam go mimo wielu prób polubienia się z nim.

Teraz doprowadzam swoją cerę do porządku ze starym przyjacielem od AA.

POLECAM

kupiłam ten tonik, bo akurat innego nie było w sklepie do suchej cery. strasznie zdziwiła mnie jego konsystencja i musze przyznać, że zaczęłam dostrzegać jego zalety jak już mi się kończy. Wielki + za to, ze nie ściąga skóry, do tego fajnie pachnie, odświeża, a pół gwiazdki na minus za opakowanie < przy wylewaniu na płatek - często mi się rozlewał, ale znalazłam już na to sposób ;) >

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 200ml

tragedia

To aż śmieszne jak ten tonik działał na moją cerę. Po wieczornym przemyciu nim buzi , rano budziłam sie z twarza starej ciężko pobitej kobiety. Tak zmęczonej cery nie mialam jeszcze nigdy... Totalna porażka

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego

najlepszy tonik!

Świetna konsystencja toniku - bardziej gęsta, nie wodnista. Przepiękny zapach!!! Nie ściąga skóry, pozostawia ją nawilżoną, ale nie mokrą - jak w przypadku używania toniku &quot;wodnistego&quot;

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

świetny

Właściwie nie lubię toników. Jest to jedyny tonik, który mi się spodobał i kupiłam go kilkakrotnie. Przyjemny zapach, przyjemna konsystencja. Skóra po nim jest gładka i nawilżona, wydaje mi się, że dobrze tonizuje. Plus też za opakowanie
Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

SATURATOR

Niestety ....... dla suchoskórych, większość toników nawet tych oczywiście bezalkoholowych i tych specjalnie w założeniach dla nich stworzonych, niezbyt dobrze radzi sobie z takim typem cery.
Moja choć błyszczy w strefie T, jest również odwodniona w tych miejscach, mimo iż, według siermiężnych tabelek, winna być sklasyfikowana, jako mieszana.
Ten preparat jako jeden z nielicznych, a właściwie na tę chwilę jedyny, dostępny w Polsce, doskonale sprawdza się dla mnie w roli toniku, żelu, pielęgnującego demakijażysty.

....... jeszcze długo po naniesieniu go na skórę, odczuwalne jest ultra przyjemne nawilżenie.
Fantastycznie przemywa się nim twarz, na której pozostaje cieniutka warstwa żelowa, chroniąca przed czynnikami zewnętrznymi i wiążąca w sposób odczuwalny, wilgoć, wewnątrz naskórka.
Efektem jest ogromny komfort braku tzw ściągnięcia, gładkość i co zauważyłam z wielkim zadowoleniem, widoczna poprawa kolorytu oraz delikatne rozświetlenie.
Wydajność godna podkreślenia, natomiast opakowanie wygodne, choć nie porażające wykwintną estetyką. POLECAM

Używam tego produktu od: z przerwami na testowanie nowinek , 2 lata
Ilość zużytych opakowań: napewno 5, a czy więcej ..... być może, w każdym razie, bez wątpienia zakupię ponownie!

Rewelacja

Tonik jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Twarz jest po jego użyciu promienna,dobrze nawilżona. Tonik ma przyjemny zapach, jest wydajny, ma bardzo fajną konsystencj, nie uczula mojej wrażliwej twarzy. Moim zdaniem nie ma wad.
Polecam!

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

można spróbować!

tonik bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza jej, ale pozostawia twarz miękką, odżywiona i rozświetlona. nie podrażnia. konsystencja żelu sprawia, ze tonik nie jest zbyt wydajny oraz nie pozostawia dostatecznego uczucia odświeżenia. pięknie pachnie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

nie uczula i mega wydajny

Używałam go chyba z 5 miesięcy i to intensywnie ze 2-3 razy dziennie. Mam wrażenie że jest w postaci lekkiego żelu, nie uczula i nie podrażnia, nie wysusza , nawilża i ładnie tonizuje do tego domywa to co nie zmyło mleczko do demakijażu. Polecam.

niby ok, ale...

Faktycznie, konsystencja, zapach są przyjemne, nie wysusza skóry, ale niestety u mnie powoduje wypryski, aby ich uniknąć i nie wyrzucać toniku próbowałam myc twarz po przetarciu skóry tym specyfikiem, nie pomagało.

Świetny!!

Używam tego toniku od kilku lat z przerwami.
Bardzo go lubie!
mam wrażliwą cere, skłonna do przesuszen - dla mojej cery jest idealny! nie wysusza, nie drażni a przede wszystkim nie mam po nim uczucia ściągniecia! Ładnie usuwa resztki makijazu. Polecam go z czystym sercem :)

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6