KWC LogobyWIZAŻ logo

Kasza Manna
    18 listopada 2010 o 10:39
    4 / 5
    solidny, łagodny szampon
    Kupiłam szampon i odżywkę z tej serii we Włoszech (pod szyldem Ultra Dolce). Akurat kończył mi się zabrany z PL szampon Garniera z olejkiem arganowym (co ciekawe, w It go nie widziałam), więc poszperałam trochę w necie i zobaczyłam całkiem niezłe opinie na temat mlecznej serii. Skusiłam się więc (cena za 250ml to prawie 2E) Plusy: - dobrze oczyszcza włosy - nie wysusza ich - zapach jest neutralny, słodkawy (zawsze wącham szampony przed zakupem ;)) - włosy nawet bez odżywki dawały się rozczesać bez (większych) problemów - nie przylizywał fryzury, dawał naturalną objętość - nie przyspieszał przetłuszczania się włosów Minusów znaczących nie zauważyłam, więc mogę dać czwórkę :)
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:kilka miesięcy

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    frezja77
    25 listopada 2007 o 14:25
    5 / 5
    Kupilam przypadkowo w drogerii dm na terenie Niemiec (nie jestem pewna czy jest dostepny w Polsce) i jestem oczarowana. Szampon ma bardzo delikatny zapach, przyjemna mleczna konsystencje, ale najwspanialsze sa rezultaty. Piekne, lsniace, miekkie i nie obciazone wlosy. PolecamUżywam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono