Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Zdecydowanie poprawia stan nawilżenia skóry, koi, wygładza, zapobiega przesuszeniom. Chroni przed codziennymi dawkami promieniowania UVB (SPF20) oraz UVA ( IPD25/PPD14), przyspieszającymi starzenie się skóry. Dzięki zawartości fotostabilnych fitrów UVA i UVB krem gwarantuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej, która jest zalecana przez cały rok.
Producent wprowadził krem ponownie do serii Sensitia.

REWELACJA

Już kiedyś używałam kremów od Iwostin, głównie zimą i jesienią, z tego względu, że mam suchą i wrażliwą cerę.
Postanowiłam wrócić do kosmetyków Iwostin, postawiłam na ten właśnie krem z serii sensitia.
Zacznę od minusów:
- zapach: trochę za bardzo apteczny, lekarski. od zawsze brakowało mi w kosmetykach iwostin chociaż niewielkiej nutki zapachowej
Poza tym same plusy:
+ przede wszystkim sprawdza się na dzień pod podkład, również pod podkłady nie najwyższej jakości
+ dobry na noc
+ nawilża
+ natłuszcza
+ opakowanie ok
+ konsystencja ok
+posiada filtr = ochrona przed promieniami słonecznymi

GENIALNY

Mam suchą,wrażliwą i skłonną do alergii skórę, jakies wypryski pojawiają się na niej sporadycznie. Po zimie moja skóra była w stanie tragicznym, potrzebowała głębokiego nawilżenia, probowałam ja ratowac innym kremem z iwostinu, który nie podszedł mi, kolejną próbą był ten i okazał się trafem w dziesiątkę! Mogę powiedzieć, że uratował moją skórę ;)

+świetnie nawilża
+skóra staję się po nim staje się gładka w dotyku
+świetny pod makijaż
+filtr spf 20
+koi
+nie zapycha porów
+nie podrażnia

Dla mnie ideał,
gorąco polecam!

IDEALNY !!!

Idealny dla mojej tłustej cery z powracającym trądzikiem! Świetnie sobie radzi i latem i zimą, nie spotkałam jeszcze nic lepszego, droższe kremy nie mają nawet z nim szans! Świetny pod makijaż, skóra serio jest nawilżona i wydaje się zdecydowanie zdrowsza. Polecam niezdecydowanym, bo warto ! :) Dodam jeszcze że starczył mi na około pół roku, przy codziennym stosowaniu :) KWC jak nic ! :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

świetny dla wrażliwej cery

Kiedy zrobiło się cieplej zaczęłam szukać lekkiego kremu z filtrem do codziennego uzywania. wybór padł na Iwostin krem z intensywnie nawilżający SPF20 i jestem zachwycona. Jest lekki, dość szybko sie wchłania nadaje się na co dzień, nie zapycha porów i posiada SPF20 - dla mnie w sam raz. Dodam że mam cerę wrażliwą, mieszaną i wiele kremów mnie po prostu uczula - dlatego od pewnego czasu kupuję kremy do twarzy tylko w aptece. Przebywam dużo czasu w biurze przez co miałam czasem wrażenie przesuszonej cery - ten krem temu skutecznie zaradził, stosuje zawsze rano i 1 opakowanie wystarcza mi na ok. 1 miesiąc

najlepszy krem

Plusy:
-dobrze nawilża przy dłuższym stosowaniu
-nie zapycha porów
-nie posiada intensywnego zapachu
-konsystencja kremu jest lekko, dlatego się dobrze wchłania
-wydajne opakowanie
-dobry jako krem pod podkład
Minusy:
brak

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 6-7

cudo

Jeden z najlepszych kremów nawilżajacych jakie miałam. Nawilżenie odczuwalne juz zaraz po zastosowaniy, pomaga w walce z trądzikiem, idealny pod makijaż - cera sie nie świeci. Za te pieniądze na prawde warto. Teraz zdradzilam go z HydraIn2 jwdnak nie jestem tak zadiwolona jak z Iwostinu!!! Na prawde polecam. Minusem moze byc to iż trudno wydobyć resztke z opakowania( chyba rozetnę :D ) na pewno do niefo powrócę :) dodam jeszcze ze starczył mi na ponad pol roku.

Ilość zużytych opakowań: jedno 40 ml

Jak dla mnie idealny

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków ale jednak policzki mam bardzo przesuszone. Cera po użyciu tego kremu jest bardzo ładnie nawilżona( nałożone podkłady nie łuszczą się ani nie rolują) a jednak strefa "T " nie świeci się jak latarnia. Efekt nawilżenia utrzymuje się na bardzo długo.A podskórne wypryski znacznie się spłyciły. " Jak dla mnie idealny" :P

trzy z wielkim minusem

Sama nie wiem, mam wobec niego mieszane uczucia.
Teraz krem ma niebieską zatyczkę, czyli to pewnie kolejne "ulepszenie" Iwostinu. Niestety, ulepszenia tej firmy mi nie służą.

Krem jest biały, bez intensywnego i określonego zapachu, ot krem. Rozprowadza się w miarę dobrze. Twarz jest nawilżona, trochę natłuszczona. Wchłania się około 2 minuty i nadaje się pod makijaż. Posiada filtr UV - SPF20, na wczesną wiosnę, jesień i zimę fajnie, ale na lato nie wystarcza - twarz niestety się czerwieni.

Kupiłam go podczas swoistego kryzysu - zmasakrowanej, podrażnionej, przesuszonej, zapchanej i pomarszczonej twarzy. Wybrałam się do apteki i zakupiłam 2 kremy - o ile jeden okazał się bardzo w porządku stosowany na noc, ten jest trochę gorszy. Czasami piecze mnie twarz przy jego nakładaniu. Krem może trochę zapychać. Teraz, po 3 miesiącach jego stosowania, robi się jakiś dziwny. Po rozsmarowaniu go na facjacie pojawiają się takie jakby jego zrulowane kawałki. Na zatyczce osadza się i zasycha, trzeba to ścierać chusteczką i przez to jest mniej wydajny. Ostatnio zaczęły mi też łzawić oczy po jego rozsmarowaniu, a kosmetyków ni nic innego nie zmieniałam.

Czy kupię go ponownie? Nie wiem, będę szukała czegoś innego. Iwostin kiedyś mi naprawdę dobrze służył, a potem zaczęły się jego wątpliwe "ulepszenia" i odchodzę od tej marki. Sam krem ma mniejszą pojemność (50ml) i kosztuje drożej, niż tubka 75ml kosztowała przed ulepszeniami - teraz to około 46 zł. W zestawieniu wydajność-działanie-cena po prostu nie opłaca się mi go kupować.

Może komuś będzie służył lepiej, ja szukam nadal... Gwiazdki daję za nawilżanie i natłuszczanie cery, za to, że nadaje się pod makijaż, filtr i dobre rozsmarowywanie na twarzy. Nie spowodował też powstawania nowych zmarszczek na nastoletniej twarzy, a te, które zyskałam po poprzednich ulepszeniach innego kremu tej firmy mi znikły. Za to również plus, ale wiem, że to nie tylko jego działanie.

Szukajcie a znajdziecie - a więc szukam dalej.

Mój ulubiony!

Bardzo dobry krem .Mam cere tłustą czasami po kwasach wysusza mi się zwłaszcza jak stosuje aven diacneal, ten krem zdecydowanie poprawia stan mojej skóry , jeszcze chroni przedpromieniowaniem ,cod:) nie zapycha mnie , choc czasem wyjdzie mi jakas niespodzianka ale raczej taka moja cera niestety niz wina kremu :(z nimi rozprawiam sie diacnelem ;)

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania z przerwami

Dobry.

Zakupiłam w pośpiechu, ponieważ potrzebowałam natychmiast czegos do smarowania na dzień, co ukoiłoby i zmniejszyło zaczerwienie i podrażnienie skóry narazonej na:
+nagły atak mrozu oraz
+kurację antybiotykami, którymi traktowałam skórę nocą..
po kiku dniach działania tych dwóch czynników moja skóra zaczeła strasznie się łuszczyć ;(
Jestem posiadacyk cerz mieszanej, z zaskórnikami i niespodziankami.
Przechodząc do oceby produktu:

NA PLUS:
-bardzo WYDAJNY, wystarczył mi na rok codziennego stosowania!!!!
-nawialża ale delikatnie,
-miałam wrażenie, że rzeczywiści chroni moją skórę, ale w okresie naprawdę wiekiej rozpaczy stosowałam przez jakis miesiąc zamiennie z kremem z Zaja Calma:), dużym plusem jest zdecydowanie obecnośc filtrów,
-w stosunku do wydajności cena jest przystepna,
-nadaje sie pod makijaż

NA MINUS:
-miałam wrażenie, że powoduje powstawanie zaskórników..
-"rozwarsstwia się" !

Szukam czegoś lepszego:) ale sądzę że dla cery suchej bez zaskórników i tego rodzaju problemów może być ideałem.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

doskonały

Produkt zakupiłam dzięki mojej siostrze. Dzięki temu kremowi pozbyłam się bardzo silnego uczucia ściągniętej, napiętej twarzy po jej umyciu. Stosuję go rano i wieczorem oraz pod makijaż. Niewielka ilość produktu wystarczy na posmarowanie całej twarzy.

PLUSY:
+ doskonałe nawilżenie
+szybko się wchłania
+ doskonały pod makijaż
+ SPF 20
+ nie zapycha
+ przyjemna, łatwa aplikacja
+ wydajny

MINUSY :
- cena

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Rewelacyjny!

Krem jest rewelacyjny. Mam cerę mieszaną i świetnie się u mnie sprawdził zarówno na noc jak i na dzień (choć na noc jest nie wystarczający). Idealny jako baza pod makijaż, podkład się swietnie rozprowadza i można go z łatwością zmatowić dowolnym pudrem sypkim. U mnie nie ma problemu ze świeceniem buzi w ciągu dnia. Skóra jest po nim gładka i miła w dotyku. Cena jest niska, a pojemność duża. Na pewno kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 (75ml)