Lovely, Eye Liner

Lovely, Eye Liner

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, CI 77499, Carnauba , VP/Hexadecene Copolymer, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Methylparaben, Cellulose, Xanthan Gum, Hectorite, Octoxyglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate, Crosspolymer, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.
/29.03.12/

Cena: 5,60zł / 4g
/e/

Strasznie nie podoba mi się pędzelek..

No cóz. Jeśli chodzi o eyeliner to dobrze się trzyma i tak dalej ale ogromnym minusem jak dla mnie jest pędzelek do malowania. ; / nie umiem takim czymś malować w sumie długo się uczyłam malować kreski właśnie eyelinerem ale no takim czymś nie ma bata. nie narysuje. ,

Jeśli ktoś lubi pędzelkowate pędzelki to polecam. ; )

Całkiem okej

Byłby idealny gdyby miał mocniejszy kolor. Jak za taką cenę polecam

+ cena
+ trwały na oku (w stosunku do ceny)
+ łatwo dostępny
+ wydajny
+ łatwy w użyciu

- czerń mogłaby być bardziej intensywna

Ilość zużytych opakowań: ok 7 opakowań

czarna perełka :)

Tani ale swoją jakością i efektem pobija nawet te droższe. Watro szukać perełek w tanich produktach dużo ich ma wibo, a jest naprawdę dużo bubli w drogich markach.
PLUSY :
- mocna czerń
- Wygodna aplikacja (wystarczy trochę się z nim oswoić, na początku jest trudno)
- trwałość ale nie naciągajmy powieki wtedy może się kruszyć
- cena
- wydajność
MINUSY: jako tako jest minus
- pędzelek po pewnym czasie nawet dość szybko się rozdwaja, ale to nie jest problem jeśli ktoś się nauczy dobrze robić kreski
Naprawdę godny polecenia produkt !

Ilość zużytych opakowań: sporo

Jest ok

Dobry eyeliner. Wygodny pędzelek, dobrze napigmentowany kolor. Nie ściera się podczas dnia. Zwykły dobry eyeliner.
Nje używam go ponieważ kolor do mnie nie pasuje dlatego moja opinia jest tak krótka.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Lubimy się

Uwielbiam w nim cienki pedzelek, aczkolwiek zauwazyłam, że coraz częsciej można trafić takie, gdzie włosie odstaje w pędzelku także trzeba dokładnie sprawdzić egzemplarz przed kupnem.
Tusz ma intensywny kolor (jest kryjący). Trwałość ssamego produktu zadowalająca. Ja dolewam kropelkę duraline z Inglota i wtedy trwalośc jest super.
Konsystencja: gładka, płynna, jednolita, tusz równo napigmentowany bez grudek
Wydajność: nienajlepsza, ale za tę cenę nie uznaję tego za dużą wadę
Eyeliner nie podrażnia! Łatwo się zmywa
Ogólnie polecam - jest tani i przyzwoity. Wydaje mi się, że kilka lat temu formuła była ciut lepsza, ale mimo wszystko kupuję troche z przywyczajenia i myslę, ze jescze długo z nim zostanę.

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: z 15 :D

Good ! :)

Bardzo dobry eyeliner za małe pieniądze. Miałam duzo eyelinerów ale ten jest w czołowce, piekna czerń, świetny aplikator, ładwo i precyzyjnie maluje, trwały. Ostatnio kupiłam ten z wibo deep black bo myslałam ze to jest to samo, jednak tamten jest troche gorszy od lovely.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Nie dla mnie

Zachwycona pozytywnymi recenzjami zdecydowałam się kupić ten produkt i niestety po trzech użyciach wylądował w śmietniku. Jedna gwiazdka za dostępność i cenę. Eyeliner nie był w stanie utrzymać się na mojej powiece nawet godziny - po kilkudziesięciu minutach osypywał się po policzkach i dosłownie dało się odkleić kreskę niemalże w całości mimo tego, że nałożyłam cienką warstwę. Dla mnie zdecydowanie nie.

b.dobry

Jestem szczęśliwą posiadaczką czarnego koloru.

Nie często maluję kreski, ale tym eyelinerem robi się to bardzo przyjemnie i łatwo, na moich powiekach trzyma się długo, czerń jest w porządku.

Polecam jego zakup, szczególnie że jest łatwo dostępny i tani.

Używam tego produktu od: pięć lat
Ilość zużytych opakowań: ciężko ocenić

Nigdy więcej

Eye liner kupiłam w odcieniu granatowym. Jest to mój pierwszy liner w takim kolorze, bo zawsze używałam tylko czarnego.

Niestety widzę więcej minusów niż plusów:

- Trudno się go nakłada, tzn. muszę kilkakrotnie poprawiać jedną kreskę, żeby nie było żadnych prześwitów
- Jak już się nim pomaluję to czuję wielki dyskomfort, gdyż liner dosłownie kruszy się na moich oczach i w ciągu dnia muszę poprawiać go z 5 razy.
- Bardzo łatwo się ściera

+ podoba mi się jego pędzelek i intensywny kolor

Muszę szukać dalej tego "jedynego" :).

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

od kilku lat jedyny :)

kreski maluje około 5 lat (może troszke krócej) i oprócz eyelinera z lovely (jednorazowa przygoda) nie mam żadnego porównania. Nie czułam potrzeby szukania czegoś innego ponieważ ten eyeliner naprawdę mi odpowiada!
+niska cena!
+dostępność (rossmann)
+wydajność (ponad pół roku)
+trwałość (od nałożenia do zmycia, bywa, że i 13-14 h)

-jakość czerni, jest dostateczna ale nieidealna
-pędzelek, nie w każdym opakowaniu jest idealny, czasem trzeba przyciąc odstające włoski

trwałość zależy głownie od rodzaju skóry. u mnie sprawdza sie idealnie, trzyma się naprawde ponad 12h i nie sciera się ale u mojej przyjaciółki ten sam eyeliner się sciera, traci na intensywnosci. zapewne chodzi o tlustosc powiek. jesli nie macie wymagajacej skory w okolicach oczu to polecam jak najbardziej!

Ilość zużytych opakowań: 6 standardowych

taki sobie, zależy do czego

+jest satynowy
+wygodny i precyzyjny pędzelek (pomimo, że wolę gąbeczki)
+mam go prawie rok i nadal nadaje się do użytku
+cena (w promocji zapłaciłam za niego niecałe 4zł)

+/-jakość czerni jest średnia

-nie jest mocno napigmentowany, przy grubszych kreskach trzeba go poprawić
-nie jest odporny na tarcie, nietrudno go rozmazać

Do cieniutkich kresek przy linii rzęs bardzo polecam, ale go grubszych np. z jaskółką pomimo ceny wybrałabym inny.

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nawet okey :)

Całkiem spoko eyeliner jak na swoją cenę. Nie blakł, nie ścierał się. Z tej serii najlepszy jaki jest. Jedynie może mało wydajny. Polecam :)

Plusy:
-nie blaknie
-trwały
-tani

Minusy:
mało wydajny
nie można zrobić cienkich profesjonalnych kresek

Używam tego produktu od: stycznia 2014