Mustela, Bebe, 2 in 1 Hair and Body Wash (2w1 Szampon i żel do mycia głowy i ciała)

Do codziennego mycia włosów i ciała dla noworodków, niemowląt i dzieci. Praktyczny w podróży. Łagodnie oczyszcza włosy i skórę, nie naruszając warstwy ochronnej skóry. Niweluje niekorzystne, wysuszające działanie twardej wody, dzięki zawartości pochodnych mleczka orzecha kokosowego. Oczyszcza jednocześnie włosy i ciało. Nie zawiera mydła. Bez ograniczeń wiekowych. Przebadany, aby zminimalizować prawdopodobieństwo reakcji alergicznych.

sucha, normalna, wrażliwa
ochronne, oczyszczające, pielęgnujące
w tubie
płyn
szampony dla dzieci, żele do kąpieli
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez silikonów

Rewelacja

Uwielbiam produkty Mustela. Świetnie się sprawdzają do codziennej pielęgnacji skóry dziecka. Są super wydajne, super zapach który utrzymuje się dosyć długo na skórze. Dużą zaletą to brak uczulenia na produkt. Jedyna wada to cena.

Delikatność sama w sobie

Baaardzo lubię ten produkt który jest dwa w jednym szamponem i żelem do ciała ,używam go również sama dlatego ze zarówno mój syn jak i ja jesteśmy alergikami i plyn sprawdza się rewelacyjnie,ma przepiękny zapach jakby gumy balonowej bardzo przypomina mi dzieciństwo,płyn jest naprawdę delikatny dla skory małego dziecka ,jest bardzo wydajny nie potrzeba wiele aby umyć się od głowy aż po stopę,uwielbiam efekt piany i tu zdecydowanie on występuje dzięki czemu jest również wydajniejsze,rewelacja

Milusi (*¯︶¯*)

Żel kupiłam w dużej butelce z pompką wyłącznie dla własnego użytku gdyż był moment, źe mnie wszystko uczulało. Myłam nim dosłownie całą siebie włącznie z włosami. Potem cudownie pachniałam konwaliami, gdyż moim zdaniem ten żel tak właśnie pachnie. Skóra była miękka, pachnąca i ukojona, a włosy czyste, puszyste i lśniące. Używałam go praktycznie codziennie a starczył mi na prawie 2,5 miesiąca bądz nawet na 3 miesiące nie pamiętam. Moim zdaniem ten żel to istny ideał dla alergików i małych dzieci ponieważ jest bardzo delikatny, ładnie pachnie i można sie w nim wymyć od stóp po włosy. Polecam.

ŚWIETNE !!!!!

100% TAK

Wiem że nie to jest najważniejsze, ale zapach tego produktu jest niesamowity, czuję się jak małe dziecko kiedy go używam, nawet nie mam pojęcia do czego to można porównać!!!

Poza tym jestem alergikiem i mam bardzo wrażliwą skórę, mustela ma bardzo przychylny skład dla mojej skóry. Nie jest ona sucha po kąpieli, ślicznie pachnie.

Może kogoś dziwi cena i sądzi że jest za wysoka, jedank mustela wypuszcza na rynek bardzo wydajne produkty, niewielka ilość wystarczy, nie tak jak przy innch kosmetykach ( a czasami serio trzeba dużo wycisnąć, nasmarować żeby coś się \'stało\')

OGÓLNIE GORĄCO POLECAM

+w porządku cena
+konsystencja
+opakowanie

Minusów zdecydowanie brak.

używam do mycia buzi, polecam :)

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 3ech

Świetny kosmetyk

Używamy musteli od urodzenia.
Jak dla mnie same plusy:
- nie uczula
- nie wysusza skóry
- w naszym przypadku nie ma konieczności używania balsamu/oliwki, płyn fajnie nawilża
- ładnie, delikatnie pachnie
- bardzo wydajny, butla 750ml starcza nam na ponad 3mce
- fajnie się pieni
- można myć i ciałko i główkę

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 750ml

Oj nie, niee

Kupiłam ten płyn w dużym opakowaniu i chyba sama będę się nim myć;) Płyn miał być delikatny i może jest ale nie dla skóry azs-owej, mój syn choć nie ma stwierdzonego azs to jego skóra w zimie zaczyna szaleć, swędzi, robi się w czerwone plamy on się drapie, robi sobie rany, no w ogóle koszmar. Także muszę używać łagodnych środków do wanny i do mycia ciała.
Ten płyn już po nabraniu na dłoń wydał mi się nieodpowiedni, kolor perłowej bieli zawsze okazuje się podejrzany i w efekcie nie działa zbyt dobrze na skórę;).
Płyn pachnie mocno, trochę dziwnie, jak jakaś świeża skoszona trwa, tak mi się kojarzy. Nie lubię tego zapachu, no ale trudno, wykosztowałam się to teraz będę się myć;)
Mój syn po tym płynie drapie się jak oszalały i tworzy sobie rany, na rękach, nogach, plecach. Także odstawiam go i basta! Więcej nie będziemy się męczyć. Myślałam, że to inne czynniki, ale używałam tylko tego płynu i wychodzi czarno na białym, że to on winowajca;)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

bardzo dobry

Lubię kosmetyki dla dzieci, które mają różne zastosowania. Wg mnie szampon i żel do mycia ciała zdaje egzamin (oczywiście jeśli chodzi o małe dzieci) Używamy go już 4 miesiące ale musze przyznac,że teraz głównie jako szampon do włosków, ktorych nie ma dużo i na jedno mycie wystarcza troszke kosmetyku w zagłebieniu dłoni. Dobrze się pieni, pachnie świeżością, nie wysusza i nie uczula.

SUPER!!!

SUPER!!! Poprostu świetny!!! Ładnie pachnie, niewysusza skóry dziecka, nie podrażnia i nie powoduje alergii.Wydajny. Dla mojego dziecka jest idealny. Tylko cena jest powalająca...

Używam tego produktu od:1miesiąc

Jesteśmy na TAK

Dziecko myłam już w Nivea,Hipp,La Roche Posay teraz kolej na Mustela.Zapach bardzo ładny pachnie łąka jak dla mnie,nie szczypie w oczka,włoski puszyste ładnie pachną długi czas i super się rozczesują.Ja podkradam córce myje nim ciało i twarz spisuje się bez zarzutu nie wysusza a to dla mnie najważniejsze w kosmetykach myjących.Niestety jak dla mnie słabo się pieni a ja uwielbiam dużo piany bo czuje się niedomyta.Dlatego odejmuje jedną gwiazdkę.

edit:nie zawiera SLS ani SLES także dodaje gwiazdkę i wybaczam mu że nie pieni się bardzo mocno

Używam tego produktu od:tygodnia

Świetny dla dziecka i dla mamy

Jestem nim zauroczona. Kupiłam go ponieważ mój pięciolatek miał szorstką skórę na nogach (od urodzenia) i dosyć alergicznie reagował na wcześniejsze kosmetyki do mycia i kremy - a żel miał dobre recenzje na internetowych forach.
1. Zapach - miły z nutą ziołową, nie duszący (trochę przypomina męskie perfumy)
2. Pieni się dobrze, doskonale oczyszcza skórę
3. Po umyciu skóra dziecka jest miękka i nawilżona
4. Po dłuższym używaniu (łącznie z innymi kosmetykami tej serii: olejek do atopowej skóry i płyn do kąpieli - oczywiście na zmianę) wszystkie szorstkości, zaczerwienienia i podrażnienia na skórze zniknęły!
5. Zachwycona rezultatem u dziecka postanowiłam sama spróbować...i teraz nie chcę już nic innego. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Skóra po użyciu tego żelu jest gładka, a do tego pięknie pachnie. Świetnie goi wszelkie niedoskonałości i wypryski np: na dekolcie.

Używam go od kilku miesięcy