Lilliputz, Kindercreme (Krem dla dzieci)

Lilliputz, Kindercreme (Krem dla dzieci)

Idealny do delikatnej skóry dziecka - chroni przed wysuszeniem. Zawiera pantenol i olej z migdałów. Bez barwników i konserwantów. Ph neutralne. Testowany klinicznie i badany dermatologicznie. Krem ma kuszący i apetyczny truskawkowy zapach.

lubiłam go!

Kupiłabym go jeszcze, ale niestety został już wycofany jakiś czas temu.

Używałam go dla przyjemności, ponieważ miał miły i słodki zapach :-) Konsystencja nie było tłusta.. Trudna do opisania według mnie. Krem nie miał jakiś specjalnych właściwości, ale lubiłam się nim smarować i czuć ten przyjemny zapach w ciągu dnia! ;-)

tępy i nie nawilża

Kolejna recenzja usunięta z jakiegoś powodu.

Krem ma niby ładny zapach, ale z czasem zaczął mnie bardzo drażnić. Poza tym ma tępą konsystencję, maże się po skórze, przez chwilę daje uczucie wodnistości aż w końcu wchłania się do matu. Nawilżenia niestety mojej skórze nie zapewniał. Wsiąkał, a politura stawała się szorstka, miałam wręcz wrażenie, że była w gorszym stanie niż przed aplikacją.
Nie polecam, nawet za 5 zł.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2/3 i dalej nie dałam rady

Guma balonowa

Delikatny krem o zapachu truskawkowej gumy balonowej.
Uważam, że przyjemnie go mieć, chociażby dla samego zapachu, bo gdy się nim posmaruje, humor od razu staje się lepszy.

Co do właściwości pielęgnujących:
- delikatnie nawilża, ale dla wymagającej czy suchej skóry to zdecydowanie za mało.

Dla niektórych zapach może być zbyt intesywny.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

całkiem przyjemny, ale..

W sumie kremik całkiem całkiem, wydawałoby się że gęsta konsystencja więc powinien dobrze nawilżać. Fajnie pachnie i łatwo się nakłada jednak słabo nawilża.

Mój Tż lubi jak smaruje mu plecki tym kremikiem bo lubi jego zapach no i oczywiście lubi masażyk jaki wykonuje przy okazji :] w sumie jako tani balsamik do ciała się sprawdza ale nie pomoże zbytnio przesuszonej skórze. Wart wypróbowania za niewielkie pieniądze jako zapachowe smarowidełko do ciała na poprawę humoru :)

jest ok

kremik ten kupilam z ciekawosci dla mojej bratanicy,od razu jej sie spodobal,moze slabo nawilza,ale cudnie pachnie malinami,jest tani,kupuje go na zmiane z kremem bambino,moja madzia go uwielbia

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Przyjemny

Bardzo przyjemny kremik, idealny dla dzieci (powyżej 3-ciego roku życia), jak i dla osób z wrażliwą skórą.

Pysznie pachnie, szybko się wchłania, lekka konsystencja.

Jednak nie nawilża najlepiej.

Jest Tani i pomimo słabego nawilżenia, polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiące?

Alegricy - uwaga

Jeden z niezłch rossmanowskich kremów. Taniutki i o dobrym składzie.
Idelanie się rozprowadza i świetnie nawilża, pielęgnuje.
Zapach jest jaki jest - słodki i chemiczny - taki jogurt truskawkowy. Niektórym może nie paswować, tym bardziej, że nie znika tak szybko ze skóry.

Niestety pomimo tych zalet dla mnie odpada - wyszła mi wysypka zarówno na twarzy jak i na dekolcie.

Z tego co wiem już wycofany z ofery.

Używam tego produktu od:użyłam kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań:jedno

śmierdziuszek

Dla nas klapa. Okropny, syntetyczny, sztuczny zapach. Nawilżanie takie sobie, zostawiał tłusty film, przeciętnie się rozsmarowywał. Najgorszym wspomnieniem dla mnie i mojego dziecka pozostanie woń, którą wydzielał ;) Nie wiem, może miałyśmy z felernej partii, felerny egzemplarz. Jaka cena taka jakość.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:10% z opakowanie może...

Bardzo zachwalany krem więc jak tylko zobaczyłam że jest ostatnia tubka to się nie zastanawiałam i jestem mile zaskoczona tym bardziej że jest to krem dla dzieci a u mnie sprawdził się świetnie, ma bardzo przyjemny zapach, bardzo dobrze nawilża, dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, nawet pod makijażem się sprawdził, nie zapycha, nie podrażnia, wydajny, niska cena, opakowanie całkiem przyjemne, choć pod koniec ciężko jest wycisnąć. Stosowałam do buzi i rąk, skóra jest dobrze nawilżona i miła w dotyku. Czy kupię ponownie, pewnie nie bo już nigdzie nie mogę go dostać, szkoda że został wycofany.

Używam tego produktu od:czerwca

uniwersalny

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo już raczej cieżko go dostać w Rossmanie. A szkoda:

Krem kosztuje grosze, jest duży i wydajny. Nie podrażnia, nie zapycha, dobrze nawilża. Stosuję go czasem na twarz, czasem na dłonie. Nie wzmaga przetłuszczania skóry, nie "produkuje" pryszczy. Wiadomo, zmarszczek nie wyprasuje, trądziku też nie wyleczy;), ale na takie "uniwersalne" potrzeby jest bardzo dobry.
Przydaje się zwłaszcza w podróży - jedna tubka może zastapić krem do twarzy, rąk i całego ciała - a więc oszczędność miejsca i pieniędzy.

Zapach, rzecz względna - faktycznie lekko zgniłe owocki, mi osobiście nie przeszkadza.

Jak sprawuje się na grupie docelowej - nie wiem, dzieci nie posiadam.

Ogólnie dobry zakup, szkoda że tak późno go poznałam

Używam tego produktu od:kilka miesięcy, od czasu do czasu

zgniłe truskawki

Był to jeden z pierwszych "dziecięcych" kosmetyków, jakie kupiłam w Rossmannie. Zapach miał być cudowny, okazał się nieprzyjemny. Chemiczny, odrzucający zapach gnijących truskawek. Specjalnego nawilżenia nie zaobserwowałam, ale raz byłam zmuszona posmarować twarz, bo nic innego w pobliżu nie miałam, a słońce lekko przypiekło- nie podrażnił, nie zapchał, trochę złagodził pieczenie. Jedynie nie mogłam znieść tego zapachu. Zużyłam go do ciała po każdym powrocie z plaży. Wydajny. Podsumowując, jeśli kogoś nie odrzuca zapach, nie powinien zaszkodzić.

Truskawkowy śmierdziuszek

Wszystko byłoby ok, gdyby nie zapach sfermentowanych truskawek (sama chemia...) i niewygodne w użyciu opakowanie.
Kremik jest uniwersalny, dobrze się wchłania, pozostawia delikatny film na skórze. Stosuję go do ciała oraz do rąk. Nie smaruję nim twarzy, ponieważ wolę kremy z foltrami i bogatszym składem odżywczym :D
Pomimo to wart polecenia. Niestety kremik został wycofany, ach... jaka szkoda :(