Goldwell, Kerasilk, Anti-Frizz Serum (Serum wygładzające)

Goldwell, Kerasilk, Anti-Frizz Serum (Serum wygładzające)

Efekt anti-frizz. Chroni przed ciepłem suszarki. Doskonały przy wygładzaniu włosów z użyciem suszarki i "poskramiania" ekstremalnie suchych i trudnych do ułożenia włosów.

Zastosowanie: W zależności od struktury włosów i żądanego efektu wygładzenia nałożyć odpowiednio mniej lub więcej preparatu na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.

Niestety ale NIE...

Szkoda że nie pomyślałam o tym że sprawdzić skład zanim zakupiłam to serum...

Serum wygładza dobrze, ma też wygodny aplikator i opakowanie, oraz jest wydaje. Jednak jak minusy całkiem wykluczają te serum. W składzie na pierwszym miejscu: cyclopentasiloxane (silikon), cyclomethicone (emolient) i na trzecim miejscu Alkohol denat. Serum okropnie śmierdzi alkoholem, jakby było głównie ze spirytusu :/ mam wrażenie jakbym na włosy nakładała spirol pomieszany z silikonami, nic dobrego...

Ogólnie: polecam osobom które szukają wygładzenia włosów ale nie zależy im na dobrym składzie, tylko na efekcie.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry ale..

tylko jak mamy naprawdę niesforne włosy czyli takie jak ja, suche, mocno kręcone i stale puszące się. Nie polecam tego produktu osobom z łatwo przetłuszczającymi lub cienkimi włosami ponieważ bo paru godzinach po użyciu produktu, włosy wyglądają jak nie myte przez miesiąc.

TAK, TAK, TAAAAK!!!

Po wieloletnich eksperymentowaniach znalazłam swojego wybawiciela :)! Włosy mam gęste i po wysuszeniu są strasznie matowe i wyglądam jak pudel :P. Natomiast po użyciu na wilgotne włosy przed suszeniem, odrobiny tego serum, włosy są zdyscyplinowane, gładziutkie, mają świetny połysk i wyglądają jak z reklamy :). A znajomi zaczepiają mnie na ulicy i zachwycają się moimi włosami :). Należy jednak uważać, żeby nie przesadzić, bo wtedy efekt "tłustych włosów" murowany! Moje włosy czasami się falowały i często je prostowałam. Teraz nie muszę wcale używać prostownicy, bo po wysuszeniu są prawie idealnie proste :). Po wysuszeniu używam minimalną kropelkę serum żeby ostatecznie wygładzić włoski i jest pięknie jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego :)! Dodatkowo produkt bardzooo wydajny. Wydaje mi się, że na pół roku wystarczy :)

Zdecydowanie polecam osobom o każdym typie włosów. Ja mam również włosy przetłuszczające się i nie jest to problem jeżeli nie przesadzę z ilością.
POLECAM!!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/6

świetny - w końcu znalazłam środek dla moich włosów

produkt jest rewelacyjny. moje włosy to typowe siano, puch, gdzie odstaje każdy włos, włosy u nasady są dość gładkie ale końcówki sterczą. Już po pierwszym użyciu włosy układają się świetnie, są gładkie i błyszczące. wszystkim go polecam. mam jeszcze szampon i odżywkę goldwella i wszystko razem jest świetne

Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

gdyby nie te silikony...

Na wstepie zaznaczę, że moje włosy są farbowane, ciężkie, grube, "falowane", na wszelkie zmiany wilgotności powietrza reagują puszeniem się, "stroszeniem" - wtedy są niezwykle oporne na układanie (prostowanie) i szorstkie. Serum kupiła mi mama, jako że moje włosy są dla mnie strasznym utrapieniem...
Plusy: piękny zapach, niesamowita wydajność (wystarczy parę aplikacji, żeby wygładzić włosy), wygładzające działanie, cena też ok. Minusem jest niestety ogromna zawartość silikonów na wysokich pozycjach oraz niska zawartość samego jedwabiu (na szarym końcu w składzie). Nie wiem, czy kupie ponownie ze wzgl na te okropne silikony. Na moich włosach sie jednak sprawdza :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Prawdziwa magia.

Nieprawdopodobne wydaje się to, iż jedna kropla jakiegoś płynu może zamienić siano w piękne włosy, jednak ten produkt pokazuje, że to możliwe.

Zawsze po myciu nakładam serum na włosy i suszę je suszarką (to bardzo ważne, bez suszenia niewiele by dało), jednocześnie prostując włosy palcami. Wystarczy rozetrzeć na dłoniach jedną kroplę (przynajmniej dla moich średnio długich włosów) i wetrzeć we włosy. Ujarzmia to moje końcówki, które mają skłonność do wywijania się na wszystkie strony. Włosy są wyraźnie prostsze, mniej napuszone, bardzo przyjemne w dotyku, nieelektryzujące się i łatwe do ułożenia. Poza tym ładnie pachną.

Jedna butelka wystarczy na bardzo długo. Myślę, że przy myciu włosów trzy razy w tygodniu, opakowanie wystarczy na jakiś rok.

Sera marki Artego oraz LOreal Proffesionel działają podobnie, jednak wydaje mi się, że Goldwella jest od nich nieco lepsze.

Ilość zużytych opakowań: niewielka część pierwszego

świetny

Mam wlosy bardzo grube i sztywne, wysuszone od farb. Probowalam juz wielu kosmetykow ale zaden nie sprostal wymaganiom.
Kupilam to serum jako nowosc i wg mnie jest świetne. Wlosy sa miekkie, sliskie, swietnie sie ukladaja. Na drugi dzien fryzura dalej nienaganna.
Mozna przesadzic niestety i wtedy wlosy szybko sie przetluszczaja ale widze ze wystarczy odrobina preparatu zeby je wygladzic i wyprostowac. Prostuje polokragla szczotka, prostownica poszla w odstawke.
Polecam.

Używam tego produktu od:tygodnia