Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - stara wersja)

Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - stara wersja)

Odżywka regenerująca i wygładzająca do zniszczonych włosów lub zniszczonych końcówek. Zawiera kompleks Vita-ciment 2600 ppm, który przyczynia się do trwałej odbudowy wewnętrznej struktury włosa, dzięki zawartości ceramidów i protein podobnych do tych, które są naturalnymi budulcami włosa. Momentalnie wygładza włosy, sprawia że łatwo się rozczesują, stają się silniejsze, grubsze i elastyczne. Polecana zwłaszcza do dłuższych włosów.

Sztywne włosy

Kasa wyrzucona w błoto. Włosy tępe, sztywne. To prawda, że nie rozdwająją się i nie kruszą ale lubię gdy moje włoski są po maskach miękkie i gładkie. Zapach i opakowanie ładne.

Trudno określić

Mam długie do pasa włosy rozjaśnione na platynowy blond, szukałam czegoś mocnego na moje całkowicie zniszczone włosy. Zależało mi żeby dobrze się rozczesywały i nie było siana na głowie w tym się szampon sprawdził doskonale oczywiście w połączeniu z odżywką vita cement. Ale zależało mi także na tym by nie rozdwajały mi się końcówki i nie łamały włosy i tutaj nie sprawdził się wcale. Za tak strasznie wysoką cenę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, bo cena jest naprawdę kosmiczna. Kupiłam też ampułkę vita ciment i po niej to wogóle żadnych rewelacji. Także uważam, że za taką cenę nie opłaca się tego kupować, tańsze produkty mogą dać podobny efekt. Ale przyznam, że jest dosyć wydajny kupiłam szampon 1 litr i odżywkę 750ml i używam z rok tak zazwyczaj raz w tygodniu i jeszcze sporo go mam

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

zależy

Dla mnie bez rewelacji, choć zgadzam się w pełni z divas-em, co do rangi tej firmy. Cement w takiej postaci nie każdemu służy. W zależności od potrzeb i struktury włosa, kosmetyki tego rodzaju należy bardzo dokładnie dobierać. Poza tym trzeba pamietać , że tego typu odżywki zaczynają działać po w miare regularnym ( co nie oznacza codziennym) i systematycznym stosowaniu w niewielkich ilosciach, przy bardzo dokładnym spłukiwaniu . zaznaczam rowniez , ze nie kazde wlosy tego cementu potrzebuja... najlepiej zbadac pod tym kątem ich strukturę, zanim sie wyda "trochę" kasy :) . osobiście (na mnie) o wiele lepiej działaja produkty Loreala Intense Repair,(mam utleniane). Chociaż w odstępach tygodniowych nakładam również i jego.

Budzi we mnie mieszane uczucia

Produktu używałam razem z całą serią z cementem.

Plusy:
- odniosłam wrażenie, że włosy są po nim nieco mocniejsze i grubsze (a to, jak dla mnie, bardzo duży plus)
- podoba mi się jego zapach, aczkolwiek dla niektórych może być nieprzyjemny

Minusy:
- niezbyt wydajny
- po jakimś czasie zaczął wysuszać mi włosy (a właściwie, cała seria miała tę właściwość)
- czasami moje włosy po nim stawały się strasznie sztywne, chociaż nakładałam go oszczędnie

Ogólnie rzecz biorą, uważam, że cena jest zupełnie nieadekwatna do jakości tego produktu.

Używam tego produktu od: używałam go przez pół roku

doskonały

jestem fryzjerem pracuje od kilku lat na produktach kerastase i nie mam zadnych zastrzezen do tych produktów poniewaz jest to firma ktora jest liderem na swiatowym rynku jezeli chodzi o pielegnacje włosów wiec dziwia mnie wasze komentarze wystarczy aby fryzjer odpowiednio dobrał kąpiel i game odzywcza kosmetyków kerastase a na pewno beda działały na włosy pozytywnie,i jak z kazda firma nie wolno przesadzic z iloscią aplikowanego produktu bo efekty nie sa zadowalajace poza tym cement powinien byc stosowany co kilka myc a nie do codziennego uzytku ale tu poponuje poczytac o naturalnym cemencie miedzykomórkowym we włosie aby zrozumiec czemu tak jest,jezeli chodzi o włosy krecone to do tych jest odpowiednia linia oleo curl ktora nie obciaza włosów ludzie opamietajcie sie kosmetyki kerastase sa kosmetykami profesjonalnymi i powinny byc dobierane indywidualnie do kazdej klintki czym powinien zajac sie wasz fryzjer,uzywanie odzywki siostry badz kolezanki nie jest najlepsza metoda pamietajcie ze włosy nie kazdy ma takie same co za tym idzie kazde włosy maja rozne potrzeby i wymagaja innej pielegnacji...Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

radzi sobie:)

Kosmetyk dobry, regeneruje włosy, odżywia je.Po jego zastosowaniu włosy nie puszą się i nie skręcają,są gładkie i błyszczące.Nie obciąża włosów. Minus za dziwny, dla mnie nieprzyjemny zapach. Dużym plusem jest jego wydajnośc.Używam tego produktu od:7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

nie wiem

a cementu z przerwami i jakiegoś specjalnego efektu nie widziałam, ale ja nie mam bardzo zniszczonych włosów.

Włosy były takie jak po zwykłych balsamach gliss kura: wygładzone, miękkie, odżywione, nawilżone, lśniące, łatwo sie rozczesywały, bez obciążenia.

Używam tego produktu od:dawna

Wysusza.

Używałam przez ponad pół roku wraz z szamponem.
Ten zestaw niestety wysusza włosy na dłuższą metę.
Stosowanie przyjemne, rozczesywanie, modelowanie to wszystko ok, ale właściwości pielęgnacyjne niestety kiepskie.
Odradzam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:litr

Zdecydowanie od-lecam.

Mam włosy naturalnie grube, gęste, lekko kręcone, i ze skłonnością do przesuszania. Cement Kerastase w moim przypadku okazał się kompletnym niewypałem.
Włosy po nim wyglądają jak jedno wielkie siano! Nastroszone piórka sterczą we wszystkie strony, włosy są cienkie, wątłe, nijak sie układają...i elektryzują. Niestety, nie takiego efektu oczekiwałam. :/ Fakt, już po samym nałożeniu na mokro widać, że włosy łatwiej się rozczesują, zyskuja natychmiastową gładkośc, która utrzymuje się na sucho - bardzo łatwo wpleść w nie palce, są ślizkie, cieńsze. Czy jednak mam pozbawiać się moich gęstych, silnych włosów, zamieniając je w cienkie nitki z powyłamywanymi łuskami? Nie na tym chyba polega pielęgnacyjna odbudowa.. Fryzura na koniec faktycznie nieco się błyszczy, ale przy tak koszmarnym efekcie końcowym nie ratuje jej już to w żaden sposób. Podobnie jak Angela, uważam, że cement nadawałby się być może do włosów cienkich i na pewno nie mocno przesusznych.
To juz kolejny kosmetyk Kerastase, który bardzo mnie rozczarował, i to za tą cenę... W przypadku cementu, już rozumiem, czemu był dodawany jako gratis do zestawu z szamponem, i czemu moja siostra (podobne włosy) po jednym użyciu tak chętnie mi go wręczyła..... ;)

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Nie dla mnie :(

Zmieniam swoją recenzje z pozytywnej na bardzo negatywną, kosmetyk przesuszył mi włosy, jednak nie było tego widać na początku użytkowania.
.Używam tego produktu od:nie wiem

Swietna

Rewelacyjna odzywka - ale jedynie w połączeniu z szamponem Bain de Force.
Cement Kerastase używam juz od wielu lat.. Oczywiscie z systematycznymi przerwami - by wlosy za bardzo sie nie przyzwyczaily.
Myślę ze dzięki niemu mam długie i zdrowo wyglądające włosy (mimo ciągłego farbowania na blond - co wiadomo bardzo niszczy włosy, nie muszę ich ścinać)

I ciężko mi uwierzyć gdy ktoś mówi ze Cement nie działa.. Tłumacze to sobie jedynie nieumiejętnym stosowaniem..

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

fajna

Jak dla mnie ta odzywka jest ok mam wrazenie ze ładnie odbudowuje włosy...nie pusza sie,sa mieciutkie i gładkie...ja bym poleciła...a i jeszcze bardzo dobrze wloski sie po niej rozczesuja...bede ja stosowac jeszcze dlugo bo czuje ze wlosy sa po niej zdrowsze:o)

Używam tego produktu od:miesiaca