SunOzon, Selbstbraunungsspray (Samoopalacz w sprayu (stara wersja))

SunOzon, Selbstbraunungsspray (Samoopalacz w sprayu (stara wersja))

Spray jest wyjątkowo praktyczny, gdyż nanosi się go równomiernie na skórę niezależnie od pozycji, w jakiej trzyma się butelkę. Nadaje skórze długotrwały brązowy koloryt opalenizny. Wspiera naturalną gospodarkę wodną skóry. Nawilża skórę, dzięki czemu staje się gładka i delikatna. Naturalna opalenizna bezpieczna dla skóry, przebadany dermatologicznie.

Tani z naturalnym efektem

Używałam go do opalania nóg i tu mi się sprawdził. Dzięki łatwej aplikacji w sprayu miałam równomierną i naturalną opaleniznę. Ten naturalny kolor to jego zaleta. Do tego żadnych plam i nierówności. Jest tani, ale mało wydajny, bardzo szybko mi się skończył. Nie śmierdział tak strasznie jak inne samoopalacze. Produkt nie uczulał, nie podrażniał i nie wysuszał. Polecam!

Mój hit

Mój ulubiony produkt od wielu lat. Przetestowałam sporo samoopalaczy, lecz najchętniej wracam właśnie do tego. Ten produkt jest świetny! Uwielbiam go za wygodny atomizer, efekt, działanie i cenę. Świetnie przedłuża latem naturalną opaleniznę. Tworzy równomierną opaleniznę, buduje ją stopniowo. Nie jest pomarańczowy. Podczas aplikacji ma przyjemny zapach, po dłuższym czasie pachnie jak typowy samoopalacz, ale nie za intensywnie. Jest wydajny.

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie

Nie mogę się już niestety tak opalac jak kiedyś. Więc testuje różne samoopalacze i balsamy brazujace. Jest to bardzo dobry produkt w przystępnej cenie. Na promocji można go kupić za ok 8 zł. Jeśli nauczy się dobrze nakładać produkt tworzy równomierną opalenizne. Nie jest to sztuczny kolor. Wystarczy dobrze potrząsnąć produkt przed użyciem.
Przed aplikacja warto wykonać peeling całego ciała dla lepszego efektu.

Przeciętny

Samoopalacz efekt opalania dał dopiero po kilku zastosowaniach. To co pozytywnego robi to lekko nawilża skórę. Sam efekt barwienia skóry jest raczej średni. Zwykle przy samopalaczach w sprayu opalenizna jest równomierna, ten nie do końca daje taki efekt, są placki. Długo się wchłania. Przy rozprowadzaniu bardzo mocno pyli, w pomieszczeniu łazienki nie polecam rozpylać ponieważ można mam wrażenie, że można się ni m przytruć. Jest tani i wydajny.

Ciężko ocenić

Bardzo lubię ten samoopalacz, ale tylko i wyłącznie spryskując go na okolice dekoldu, pleców oraz brzucha. Na rękach oraz nogach nierównomiernie się nakłada. Szybko się wchłania, ale moim zdaniem nie da się go równomiernie rozprowadzić.

Produkt daje naturlny efekt

Kilka lat temu miałam swoje przygody z samoopalaczami. Jednak zrażona ich działaniem zaprzestał ich aplikacji. W tym roku, nie mając możliwości uzyskać naturalnej opalenizny wróciłam do tego tematu. Zachęcona opiniami o tym produkcie... kupiłam i wypróbowałam. Stosowałam 4 dni z rzędu. Przez pierwsze dwa miałam wrażenie że nie widzę żadnego efektu. Jednak teraz wiem, że efekt jaki uzyskałam musiał być stopniowy. Aktualnie, dzięki kosmetykowi moje ciało się idealnie brązowe. Skóra wygląda naturalnie, nie jest pomarańczowa. Zapach jest dokuczliwy tylko przez pierwsze godziny. Produkt fajnie się aplikuje. Jest wydajny i łatwo dostępny i przede wszystkim mega tani. Efekt utrzymuje się kilka dni. Produkt nie zostawia plam i nie brudzi ubrania. Czas schnięcia jest bardzo krótki. Stosunek jakości do ceny REWELACJA!!

Ulubiony od lat

Jest tylko jedno, ale...Precyzja. Bez tego ten samoopalacz robi plamy. Gdy już nauczyłam się go rozpryskiwać, stał się ulubieńcem. Jest tani, łatwo dostępny, daje ładną opaleniznę, którą można stopniować, nie śmierdzi, nie brudzi, długo się utrzymuje, równomiernie schodzi. Dobrze przed aplikacją zrobić peeling, ale to chyba każdy już wie, kto kiedyś stosował samoopalacze. Produkt w moim przypadku jest stosowany na nogi, bo te mi się najwolniej opalają. Warto go wypróbować i nie zrażać się, gdy za pierwszym razem nam nie wyjdzie z aplikacją. Nie jest ona aż tak trudna, jakby się mogło wydawać.

niemiłe zaskoczenie

Początkowo nie wiedziałam jak się ustosunkować do tego produktu, dlatego poczekałam, aż zużyję go całego.
Spray przed użyciem wymaga depilacji i pilingu, gdy ja to zrobiła na nogach pojawiło się mnóstwo czerwonych kropeczek, które znikly po pewnym czasie.
Po pierwszym czy drugim użyciu nie zauważyłam różnicy. Kolejne były tylko gorsze. Chociaż na opakowaniu jest napisane, że spray wysycha w kilka minut ja czekalam dobre 30 minut, po czym założyłam sandałki. Niestety spray zrobił mi obrzydliwe plamy na stopach w miejscach gdzie były paski, że skóra wymaga zdarcia kilka warst naskórka by wszystko wrocilo do normy. Dodam, że bardzo uważałam by nie przesadzić z produktem oraz by go równomiernie rozpryskać.
Wydajność także nie jest powalająca, starczył mi na 3-4 razy spryskania na całe ciało.

Najlepszy samoopalacz

Najlepszy samoopalacz na rynku polskim w dobrej cenie ( 7,99zł). Idealny na pierwsze próby z takim produktem. Nie powoduje alergii. Łatwo dostępny.
Działa szybko. Idealna alternatywa na wielkie wyjścia, białe nogi.

Oczywiście, że wymaga dokładności

Efekt wakacji i najczęściej każda z nas pragnie turbo opalania.
Kupiłam sobie na.... Uda. Tak.. To śmieszne ake te miejsce mi się nie opala i odcina od reszty.
No więc jak na lenia przystało... Coś lekkiego i bez problemu.... Sprej??? Wygląda na to, że produkt spełni moje zachcianki.
Otóż nie - pryskanie robi plamy, obrzydliwe plamy!!!
Produkt wymaga mimo wszystko dokładnego rozsmarowania. Ogólnie rzecz ujmując - trzeba wprawy, dokładności i systematyczności. Nie na moje nerwy i umiejętności. Efekt nie jest zadawalajaco dobry. Łatwo o plamy, - plusem jest tylko cena, ale czy warto. Zastanowilabym się trzy razy

Znikomy efekt

Samoopalacz w bardzo przystępnej cenie, ale efekt użycia raczej mizerny. Opalenizna jest prawie niewidoczna - skóra mniej niż muśnięta słońcem. Wprawdzie łatwo się rozprowadza, nie zostawia większych plam, ale większej opalenizny też nie. Biorąc pod uwagę, że przed nałożeniem samoopalacza zawsze robię peeling i nakładam balsam, a po wszystkim trzeba chwilę zaczekać aż produkt wyschnie, to stosowanie tego produktu nie jest warte zachodu. Za to formuła sprayu z pewnością zmotywuje każdego leniucha do umycia podłogi w łazience, bo po użyciu wszystko dookoła się lepi :)

Nareszcie samoopalanie to przyjemność

Naprawdę świetny produkt! Tylko trzeba mieć na niego sposób. Ja, po umyciu ciała i zastosowaniu peelingu, najpierw stosuję lekki balsam. Gdy balsam się wchłonie to psikam się tym sprayem. Ale uwaga - żeby nie było plam trzeba go jednak delikatnie rozsmarować. Psikam np. na rękę i szybko rozsmarowuję, potem druga ręka i znów rozsmarowuję. Jeśli tego nie zrobię to plamy gwarantowane.
Produkt wchłania się szybko, ekspresowo wręcz!
No i zapach - jeśli ktoś uważa, że on śmierdzi to chyba nie używał nigdy innych samoopalaczy ;) Zapach ma delikatny, a po kilku godzinach w ogóle znika! Polecam popróbować różne samoopalacze a zaręczam, że wrócicie do tego!
Wydajność u mnie jest dobra, całe opakowanie starczy na ok. 10 aplikacji (ręce, nogi i dekolt). Ładną opaleniznę uzyskuję po drugiej aplikacji, a jestem bladziochem. Także nie ma się czego bać jeśli chodzi o efekt (na opakowaniu jest napisane, ze jest on do ciemnej karnacji).
Naprawdę, ten samoopalacz to wygoda, szybkość i skuteczność w jednym i nie jest to przesadzona opinia :)