Soraya, Colour Care, Baza silikonowa do cery normalnej i mieszanej

Soraya, Colour Care, Baza silikonowa do cery normalnej i mieszanej

Przeznaczona jest do stosowania pod fluid, make-up i puder. Sprawia, że twarz jest lepiej przygotowana do wykonania makijażu. Na takiej bazie trzyma się on dłużej i wygląda piękniej. Dzięki zawartości najnowszej generacji elastomerów i silikonów doskonale się rozprowadza, wygładza niedoskonałości skóry oraz optycznie tuszuje zmarszczki i zapobiega gromadzeniu make-upu w ich wnętrzu. Sprawia, że skóra jest matowa i aksamitna w dotyku. Baza silikonowa oparta jest na lekkiej, delikatnej konsystencji, nie zatyka porów i powoduje, że makijaż wygląda naturalnie. Nie przesusza skóry, jest bezzapachowa, nie zawiera tłuszczów (oil free formuła).

Rezultat:

- Gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykonanie makijażu

- Ułatwia równomierne rozprowadzenie make-upu, fluidu i pudru

- Znacznie przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że jest bardziej odporny na ścieranie, spływanie pod wpływem potu

- Chroni skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych

- Błyskawicznie wygładza skórę.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Aqua, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate (15.11.2008)

Cena: ok. 30zł / 30ml

/e/

Zakochana od pierwszego użycia

W tym produkcie można zakochać się od pierwszego użycia. Ja osobiście podkradałam ją mojej mamie, a teraz gdy jestem już daleko od niej sama obowiązkowo mam ją pod ręką. Uwielbiam konsystencję, baza jest niesamowicie delikatna, przyjemna w dotyku. Idealnie przedłuża trwałość całego make up.
Uważam, że cenowo też wypada dobrze. Opakowanie nie jest bardzo wydajne, ale daje rade.

Baza nie spływa, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, nie "waży" się pod podkładem. Dla mnie idealna.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: osiem

Z zapryszczonej twarzy - ładna cera

Cudo, kiedy w ważny dzień budzę się z okropną cerą i podkrążonymi oczami. W połączeniu z dobrym podkładem zawsze mnie uratuje - nie zakryje wszystkiego, ale daje ogólny efekt ładnej cery. Nie można nakładać za dużo bo wygląda wtedy sztucznie. Niestety kiedy nałożę ją na nos - błyszczy się niemiłosiernie, nawet po użyciu pudru. Ale wystarczy ominąć nos ;).

Świetna

Nakładam tylko po troszku na każdą część twarzy i po aplikacji skóra twarzy jest naprawdę przyjemna w dotyku. Ta baza się nie roluje ani nic nieprzyjemnego się z nią nie dzieje, dzięki niej mój makijarz trzyma się dłużej.

Jestem na tak

Bardzo dobra baza.
Z początku byłam sceptycznie nastawiona z powodu tłustej konsystencji. Myślałam, że od razu zacznę się świecić. Ale nie... Fajnie wygładza skórę przed nałożeniem podładu. Z nią makijaż żyje jeszcze dłużej.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Warto sprobowac.

Baza pod makijaz pierwsza jaka zakupiłam . Nie mam porównania do innych baz. Ta według mnie sprawdza się calkiem dobrze.
Plusy:
-cena - baza nie jesy zbyt droga, warta swojej ceny
- wydajność- używam jej bardzo rzadko, właściwie tylko na większe wyjścia , więc trudno mi ocenić
-działanie- moim zdaniem dobre- po nałożeniu tworzy na twarzy warstwę wygładzającą , wypełnia niejako pory i ewentualne zmarszczki na twarzy ,podkład wygląda lepiej
-trwałość - trzyma podkład na miejscu i utrwala , makijaż jest bez zarzutu przez całą noc
Wady:
-opakowanie - czarne , nie widać ile kosmetyku jeszcze zostało
-skład - jak na tego typu kosmetyk to jest charakterystyczny ,czyli napakowany silikonami,ale jednak pomimo tego zaliczam to jako minus tego produktu.
-zapach - pachnie jak przyprawa Maggi czyli niezbyt zachęcająco jak na kometyk do twarzy
Podsumowując : trudno powiedzieć czy zakupię ten produkt ponownie ,jednak chyba zacznę poszukiwać czegoś co mnie w pełni zadowoli.Jest bardzo dużo na rynku kosmetycznym tego typu produktów,więc będę szukać ideału.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

na wyjścia tak

To była pierwsza baza z którą miałam styczność. Koleżanka pokazała mi ją przypadkowo w szkole i zakochałam się w tym uczuciu jedwabistości, na początku na ręce. ;) Jakiś czas później kupiłam ją i byłam bardzo zadowolona. Nie wyrządziła mi krzywdy, a uzyskałam efekt jedwabistej, gładkiej cery. Pewnie stosowanie jej codziennie mogłoby nieco zapchać, w końcu jest silikonowa, ale na jakieś wyjścia jest super. Polecam, szkoda, że nie można już jej tak łatwo znaleźć, np w Rossmannie jej nie ma. :(

jestem na nie

początkowo byłam zadowolona - baza ma fajną konsystencję i skóra po jej użyciu była aksamitna i gładka. Zapach jednak odstręczał.
Używałam jej sporadycznie, na większe wyjścia i sprawdzała się całkiem dobrze. Potem niestety zachciało mi się używać jej prawie codziennie pod makijaż i po kilkunastu dniach byłam przerazona wyglądem mojej cery. Jestem pewna ze to wina tej bazy - zapchała mnie niesamowicie, mimo ze nie mam takich skłonności. Pojawiły się czarne kropki i wypryski, po odstawieniu produktu wszystko wrócilo do normy.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Śmierdzi niesamowicie

Nie wiem od czego zacząć więc może wypiszę minusy i plusy...

PLUSY:
+ dobrze się rozprowadza i wygładza skórę
+ matuję na parę godzin
+ podkład się łatwiej na niej rozprowadza

MINUSY:
- ŚMIERDZI niesamowicie! Fuj nie wiem czego oni tam napchali, ale aż się boje! Jest to zapach jakiejś starej ryby wymieszanej z ropą naftową :| zapach znika po paru minutach, no ale jednak bleee
- zapychacz ;/ nie polecam osobom z problematyczną cerą
- miałam lepsze bazy silikonowe, jakoś tak nie "trzyma" podkładu jak inne bazy
- cena nieadekwatna do jakości

Łatwość nakładania podkładu nie rekompensuje wysypu pryszczy i smródu ryby także nie polecam

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

smród!!

To moja pierwsza baza, właśnie ją skończyłam, niestety nie widać kiedy się skończy bo opakowanie jest czarne. Wygładzała, nieznacznie przedłużała makijaż. generalnie nie jestem jakaś wrażliwa co do zapachów kosmetyków- ale w tym przypadku robiło mi się niedobrze. czułam smród ropy naftowej i benzyny, co sugeruje, że producent niezłych trucizn naładował do środka,pfffujjjjj

Używam tego produktu od: koniec opakowania

Fantastyczna!

Używałam kilku, różnych baz, ale za każdym razem wracam do tej. Moja cera jest po niej przyjemnie, zaskakująco gładka, a makijaż trzyma się bardzo długo.

Zalety:
+gładka cera
+lekko matuje (w wystarczającym stopniu, daje dość naturalnie matowy efekt)
+przedłuża trwałość makijarzu
+nie ma zapachu
+wystarczy bardzo niewielka ilość

Wady:
-cena
-opakowanie (jest ładne i wygodne, ale wolałabym widzieć zawartość)
-wszystko ma swoje granice. Całej nocy dzięki niej nie przetańczysz bez poprawek.

Mimo tych drobnych wad (których nie odczuwa się tak silnie w codziennym użytkowaniu), absolutnie polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy

Świetna

To mój pierwszy produkt z tej firmy. Dostałam kiedyś próbke w rossmanie i po uzyciu stwierdziłam ze chce zakupić produkt. Uważam ze ta baza jest genialna. Wystarczy jedna pompka i baza wystarcza ja jeden raz. Plusem jest oczywiscie sama pompka a nie nakretka zwykla. Przez co jestesmy oszczedniejsze i naprawde wydajna jest ta baza. Baza silikonowa jest przemila w dotyku podczas smarowania ja osobiscie czuje jakby ktos smyrał mnie jedwabiem po twarzy :) uczucie jest niesamowite :)
baza naprawde utzymuje makijaz przez caly dzien nie trzeba go poprawiac. Od tak dawna nie widziałam tak porządnego produktu do makijazu z dziedziny(fluidow, baz, pudrów) ciezko znalezc cos idealnego dla siebie ale z bazą trafiłam w 10-tke i jestem bardzo z niej zadowolona.

Używam tego produktu od: 1-miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1-sze w trakcie

Nie mam porównania

Nie mam porównania, bo to moja 1 baza:)
wcześniej używałam kremów matujących i przy nich widzę różnicę, na plus dla bazy.

+dobrze się rozprowadza
+utrzymuje makijaż dłużej, szczególnie cienie
+ na kilka godzin ok
+miła konsystencja

- po kilku godzinach wymaga użycia pudru/ bibułek, ponieważ moja cera świeci się
-nie widać ile do końca
-krem nawilżający albo nie nakładam wcale, albo dłuższy czas przed użyciem bazy, inaczej może się rolować

Używam tego produktu od: kilka miesięcy