For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

For Your Beauty, Pędzel do różu Premium (stara wersja)

Pędzel do różu z delikatnego, naturalnego włosia. Idealny, by podkreślić policzki i rysy twarzy. W komplecie z etui do przechowywania i ochrony.

Przyzwoity

Bardzo przywoity pędzel do różu. Może mógłby być trochę delikatniejszy, ale i tak go lubię. Nie ma kłopotu z myciem, włosy, aż tak bardzo nie wypadają.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jeden

ulubiony

Pędzel drapie. Pomimo to jest moim ulubionym, jeśli chodzi o róże ( a także często i pudry sypkie). Po prostu idealnie dozuje i nanosi kolor na policzki. Jest trwały, do tego tani.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

Trochę za mało precyzyjny

Mam go jakieś 1,5 roku i jest to mój pierwszy pędzelek do makijażu, więc darzę go pewnym sentymentem.

Początkowo dość dobrze się go używało, choć jak na pędzel do konturowania jest troszkę za duży. Ale ja używam róży dość jasnych i tylko delikatnie muskam nim policzki, więc efekt jest w porządku. Co nie zmienia faktu, że trzeba wprawy żeby osiągnąć nim pożądany efekt w przypadku aplikacji różu czy bronzera.

Dużo lepiej sprawdza się natomiast jako pędzel do pudru, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja nie lubi dużych pędzli do pudru.

Ponadto pędzel jest trochę szorstki i czasem zdarza mu się gubić włosie na mojej twarzy, ale to mu wybaczam, bo cena jest przystępna (kupiłam go za 15 zł).

Niestety czas nie obszedł się z nim zbyt łaskawie... Konstrukcja jest trwała - rączka jest solidna (zapomniałam wcześniej napisać, że ma odpowiednią długość i generalnie pędzel dobrze leży w dłoni), nie ściera się z niej farba ani napisy, skuwka też nie odpada ani nic takiego. Niestety przy codziennym praniu przez tyle czasu włosie się rozczapierza i stało się łamliwe, kilka włosków dziennie też z niego wypada.

Ale generalnie dla początkujących jest to dobry pędzelek za niewielkie pianiądze - może służyć do pudru i do różu jednocześnie, ale jego używanie do różu wymaga wprawy, bo jest dość duży. Konstrukcja solidna, a co do gubienia włosia (które jest niewielkie) i rozczapierzania się, to chyba wszystkie pędzle w tym przedziale cenowym tak mają niestety.

Daję 3,5, bo mam do skubańca sentyment ;) Za jakiś czas chcę kupić inny pędzelek do konturowania, ale ten będzie mi nadal służył do pudru, dopóki nie będę mieć pieniędzy na coś lepszego :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Przeciętny

Mam już ten pędzel bardzo długo(kupiłam go do pary z pędzlem do pudru z tej samej serii)więc co nieco mogę o nim powiedzieć.
Myślę że gdy bd okazja kupię inny pędzel do pudru i różu-przymierzam się do zakupu kilku pędzli Ecotools.
No więc tak pędzel nie kosztował mnie majątku-bo jakieś 16-17 zł.
Jeżeli chodzi o nakładanie różu czy bronzera to spisuje się nawet dobrze(choć szkoda że nie jest bardziej ścięty),jednak jeśli chodzi już o samą aplikację to aż tak przyjemna nie jest.
Włosie tego pędzla jest dość szorstkie ;/
w czasie mycia ma tendencje do farbowania i nielicznych odkształceń,a także dziwnego napuszenia po wyschnięciu.
Niestety gubi włosy i to w sporych ilościach jak według mnie.
CZęsto pojedyncze włoski zostają na mojej twarzy po jego użyciu.Irytującym jest ten fakt.
Jednakowoż pędzel służy mi już dość długo i jakby to powiedzieć pewne standardy-niskie ale zawsze jakieś,spełnia.

Używam tego produktu od: około 2 lat

Sam pędzel jest dobrze wykonany: porządna rączka, włosie nie wypada po praniu ani nie barwi na kolorowo.

Głównym mankamentem jest to, że nie jest odpowiednio ścięty. Czasami wolę go stosować do omiatania twarzy po skończonym makijażu.

Gdyby tylko włosie było lepiej ścięte, to dałabym piatkę. Na razie szukam bardziej precyzyjnego pędzla.

bardzo fajny

Bardzo fajny pędzel. Mam go jakieś dwa lata, trzyma się świetnie. Może zrobił się troszkę szorstki, ale akurat przy nakładaniu różu mi to odpowiada. Włosie nie wypada, rączka trzyma się świetnie, nie rozcapierza się, zachowuje początkowy kształt. Ładny jest. Pewnie są lepsze, ale ten na pewno opłaca się kupić.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :)

pasuje mi :-)

Tak samo jak pędzel do pudru tak i ten do różu spełnia moje oczekiwania:
- jest wygodny w używaniu
- ładnie rozprowadza róż
- włosie jest miękkie , rzadko wypada włosie
- po wielokrotnym myciu pędzel wygląda tak samo jak przy zakupie
- estetycznie wykonany

Jestem z niego bardzo zadowolona

Mój ulubiony!!!

Nie ma się do czego przyczepić!!!
Bardzo delikatne włosie, świetnie wyprofilowane, nie wypada, bardzo ładnie aplikuje róż. Dla mnie ideał, do tego ta cena!!!
Nie odkształca się po myciu i nie wypadają mu włoski.
Zaznaczyłam, że kupię ten produkt ponownie ale jast tak trwały że będę miała go na lata...

Od biedy

Od dłuższego czasu szukam dobrego pędzla do różu(i w sumie jeszcze nie znalazłam).Ten pędzle kupiłam w zamyśle do perełek brązujący Avonu,ale nie sprawdził się w tej roli,zaczęłam więc używać do różu.Używam róży sypkich mineralnych i tych w kamieniu,radzi sobie z ich nakładaniem całkiem nieźle(chociaż wymaga pewnego doświadczenia i późniejszego cieniowania przy pomocy innego pędzla).Niestety jakość pozostawia sporo do życzenia,włosie jest szorstkie i łatwo się łamie,wypada podczas mycia.Włoski na środku dość szybko się "skołtuniły" (czego przypadku innych moich pędzli dotąd nie zauważyłam,nawet tych które mam od kilku lat).
Generalnie można kupić awaryjnie ale lepiej dołożyć i kupić coś lepszego lub nawet poszukać czegoś fajniejszego w tej cenie.

Używam tego produktu od:kliku miesięcy

Super ;)

Super jest ten pędzel, oprócz niego posiadam także do pudru, włosie nie wypada, dobrze nanosi kosmetyk na twarz, super trzyma się w ręce, Jak znajdę inne rodzaje to na pewno skompletuję pędzle.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pędzelek nie zużywa się ;)

Świetny

Ten pędzel jak dla mnie nie ma żadnych wad, wręcz przeciwnie :)
-Ma miękkie włosie, które nie wypada.
-Mieści się w mojej kosmetyczce bez większego problemu;)
-Mam go od ponad roku, co parę dni myję go szamponem do włosów i nic się z nim nie dzieje.
-Nie odkleiła mi się jego górna część co mi się niestety zdarzało z innymi pędzlami.
-Pędzel przyjemnie się trzyma w dłoni.
Inwestycja na długi czas :) Gorąco polecam.

poprostu bdb - e tam, przeciętny

bardzo dobry pędzel. na początku trochę wypadały włoski (pojedyncze), ale później się "unormował". świetnie radzi sobie nawet z twardymi różami (np. bourjois), nie robi plam. no i jest bardzo milutki :)
niestety po umyciu rozlazł się na boki, nie jest już taki fajny delikatnie zbity, taki wachlarz się z niego zrobił.

edytuję: po dłuższym czasie używania wypadają pojedyńcze włoski (dłuższe i zupełnie krótkie-tak jakby włosie się łamało) ale w trochę większej ilości niż na początku - praktycznie przy każdej aplikacji. Mam też wrażenie, że pędzel zrobił się nieco szorstki.
Słowem: przeciętniak.

Używam tego produktu od: kliku tyg