Inglot, AMC, Pure Pigment Eyeshadow (Sypki pigment do powiek)

Inglot, AMC, Pure Pigment Eyeshadow (Sypki pigment do powiek)

Intensywne pigmenty do powiek Inglot, AMC, Pure Pigment Eye Shadow są dostępne w wielu kolorach. Posiadają stabilne barwniki i luminooptyczne pigmenty, dzięki którym dostosowują się do źródła światła. Możliwe aplikacje: na sucho i na mokro.

sypkie
pojedyncze

Błysk!

Te pigmenty to totalna rewelacja!!!
Kocham błysk, który daje. Pigmentu używam od dłuższego czasu i nigdy mnie nie zawiódł. Sprawdza się idealnie do wieczornych, mocniejszych makijaży. Daje piękny efekt podbity zarówno korektorem jak i bazą pod cienie. Cudownie nie przykleja, dobrze się nim pracuje. Jesli kochanie świecące powieki - musicie mieć ten produkt!

Petarda

INGLOT zdecydowanie zasłynął tymi pigmentami, miałam przyjemność korzystać z większości kolorów i każdy jest super. W zależności od koloru mają trochę inne wykończenia, jedne są bardziej drobinowe, inne mniej. Są idealnym dopełnieniem każdego makijażu.

Legenda ;)

Z pigmentami Inglota mam styczność od dosyć dawna, z tym, że miałam głównie odsypki od koleżanek - na własny użytek zakupiłam najpierw limitowanki z kolekcji J.Lo, a następnie dokupiłam dwa kolory z regularnej linii AMC - a trzeba przyznać, że wybór jest przeogromny.
Wybrałam dla siebie nr 22 (fiolet z dodatkiem brązu, opalizujący na ciepł)oraz 115 (łososiowy róż z dodatkiem złota) i muszę przyznać, że obydwa są niespotykane i robią ogromne wrażenie - zawsze słyszę komplementy, gdy użyję tych pigmentów w swoim makijażu ;).

Pigmenty zamknięte są w przeuroczych, maleńkich, zakręcanych słoiczkach. Przezroczystych - dzięki temu od razu widzimy, po który kolor sięgamy, co ma znaczenie w przypadku posiadania więcej, niż jednej sztuki.
Produkt jest sypki, ale za to dobrze przyczepia się do pędzla - można aplikować pigment nawet ''na sucho'', tj. bez bazy czy kleju do brokatu - choć oczywiście na tych drugich efekt jest bardziej spektakularny, a trwałość lepsza.

Najchętniej nakładam pigmenty na Gliter Primer z NYXa - wybieram do tego celu spłaszczony, dość gęsty pędzelek i wklepuję pigment w powieki - w efekcie uzyskuję nieziemski blask, intensywne nasycenie koloru i CAŁODZIENNĄ trwałość, bez osypywania się, rolowania w załamaniach powieki czy blaknięcia koloru. Ten błysk jest chyba najbardziej zachwycający w ich przypadku - jest tak idealny i wielowymiarowy, że aż zapiera dech.
Pigmenty Inglota nadają się do stosowania przez posiadaczki wrażliwych oczu - nic mnie w nich nie uczula i nie podrażnia. Demakijaż jest banalnie prosty - wystarczy płyn micelarny, by usunąć produkt ze skóry.
Wydajność i cena również są okej - słoiczek ma 2g i w cenie regularnej kosztuje aktualnie 57 zł, co uważam za dobry deal - wszak pigmenty starczają na wieki, wystarczy odrobina, by uzyskać niesamowity efekt.

Z pewnością sięgnę po inne kolory, bo jestem zachwycona efektem, jaki dają te pigmenty - i choć poznałam też słynne turboty z Glamshopu (i również bardzo je lubię!), to jednak Inglot trzyma poziom i uważam, że absolutnie nie odbiega jakością, nasyceniem kolorów oraz blaskiem od w/w GS.
Polecam serdecznie, jeśli jeszcze ich nie znacie - są fantastyczne!

Uwielbiam ten cień!

Bardzo lubię efekt błyszczących oczu, a te pigmenty zapewniają niesamowity efekt! Nakładam ją palcem na uprzednio nałożoną bazę pod cienie. Efekt utrzymuje się cały dzień, oczy pięknie się mienią. Niestety przy nakładaniu cień nieco osypuje się na policzki.

Dobre, ale...

Posiadam dwa kolory 125 i 22

Umieszczone w eleganckim, minimalistycznymi opakowaniu przezroczystego słoiczku z czarną nakrętką.

Wydaje się, że pojemność 2g to niewiele? Nic bardziej mylnego

Są bardzo wydajne!!! Nie nakłada się ich w dużej ilości, starczają na naprawdę długi okres czasu

Jak dla mnie są dość grubo zmielone, mam inne pigmenty dużo bardziej miałkie i drobniejsze.

Cena? Dość wysoka ale to idzie w parze z prestiżem firmy niestety...

Dostepnosc zarówno stacjonarna jak i w internecie

Dobry efekt, chociaż od czasu kiedy mam turbo pigmenty znacznie częściej po nie sięgam, moim zdaniem wyparły inglota...

Rrwałe, ale to raczej nie ich zasługa, a raczej odpowiedniej bazy/ kleju do brokatu ;)

Piękna błyskotka na wielkie wyjście

Sypki pigment do powiek zamknięty w małym zakrecanym pojemniczku wybrałam 86 drobne brokatowe drobinki w kolorze bordo i różu przepiękna kompozycja pięknie mieni się w słońcu czy świetle makijaż przykuwajacy uwagę pigment daję na bazę pod cienie na sucho niestety się nie trzyma na bazie wytrzyma cały dzień i nie roluje sie pigment nakładam zwilzonym pędzelkiem wtedy się nie osypuje i nie psuje reszty makijażu produkt jest bardzo wydajny mam go dobre parę miesięcy i końca nie widać kupiłam przez internet polecam szczególnie fanką blyskotek :)

Pigment jest super idealny do powiek super nadaje blask i efekt Wow. Utrzymuje się dosd długo. Opakowanie jest praktyczne i super w użyciu. warto spróbować I stosować

super produkt

Bardzo fajny cień sypki. Mimo, że jest sypki ma tak jak by kremową konsystencje. Nie osypuje się po nałożeniu. Ładne kolory, świetnie sprawdza się tez do dekoltu.

Cudne iskrzące się cacko!

Zacznę do tego, że od czasu do czasu lubię sięgnąć po produkty, których zwyczajnie nie stosuję na co dzień. I to właśnie dotyczy mazideł sypkich. Mój stosunek do nich to taka relacja obojętna, gdyż ani mnie one grzeją ani ziębią. Takie mniej więcej nastawienie miałam do chwili, gdy w me łapki wpadł pigment do powiek od Inglota. Gdy tylko bowiem pierwszy raz użyłam niniejszego gagatka to zakochałam się w nim od razu. Specyfik ów to drobniutko zmielone, skrzące się cacko, które jest niezwykle miękkie w swojej konsystencji. Wystarczy dosłownie ociupina, aby na powiece wyczarować cudowną taflę koloru. Produkt naniesiony na bazę lub na korektor, trzyma się cały dzień i to bez osypywania się czy ciastkowania. Spokojnie sprawdzi się solo, ale także jako delikatny akcent rozświetlający zewnętrzny czy wewnętrzny kącik oka. Warto dodać, że mazidło jest uniwersalne, gdyż spokojnie można je wykorzystać jako np.: brokat do ciała (na ramiona, czy dekolt) lub do manicure paznokci (jako pyłek do wcierania w warstwę dyspersyjną lakieru). W każdej w tych dodatkowych ról, pigment spisze się rewelacyjnie! Jestem nim totalnie oczarowana i zdecydowanie polecam. To cudownej jakości wydajny specjał, który z pewnością będzie Wam służył przez długi czas.

IDEALNY NA WIELKIE WYJŚCIA

Pigment jest idealny na wielkie wyjścia
- jest wydajny
-nadaje niesamowitego blasku przy makijażu oka ! Jest wyrazisty i oszałamiający
- idealnie napigmentowany
-nie uczula
- inglot posiada obszerną bazę kolorow
-nie obsypuję się
- bezaapachowy
-utrzymuje się dugo
-pięknie rozswietla oko

Dobry

Produkt mam w dwóch odcieniach.
Nasycenie kolorów jest bardzo ładne, makijaż wygląda świetnie po zrobieniu, ale niestety pigment dość szybko zaczyna nieco migrować z górnej powieki.

kolory są wspaniałe, ale trwałość mogłaby być lepsza.

Pięknie się mieni

I tu jest przykład gdzie jakość idzie w parze z wyglądem. Super produkt. Uniwersalny dla każdego typu urody. Ja akurat zakupiłam ten sypki cień do powiek o numerze 12. Pięknie się mieni i super się rozprowadza. Po odpowiednio przygotowanej powiece trzyma się cały wieczór. Trzeba uważać z ilością żeby się nie osypywalo ????