Vipera, Creation Nail Care, Silk Coat (Odżywka wzmacnająca i odbudowująca paznokcie z jedwabiem)

Zastosowane w odżywce dwa białka wchodzące w skład jedwabiu, serycyna i fibrolina, nadają płytce paznokcia sprężystość i elastyczność.
Produkt idealnie nadaje się do samodzielnego stosowania lub jako podkład pod inny lakier dla paznokci cienkich, kruchych i łamliwych.
Płytki zyskują tarczę ochronną i zdrowy wygląd.
Częste stosowanie odzywki całkowicie zabezpiecza płytkę paznokcia przed przebarwieniami.
Jest to szczególnie istotne w przypadku stosowania lakierów o intensywnych barwach typu czerwony czy bordowy.

Doskonale się sprawdza

Odżywkę kupiłam na stoisku Vipery. Pani bardzo ją zachwalała. Podeszłam do tej opinii z dystansem, jednak że odżywka ta miała piękny mleczny kolor, postanowiłam ja kupić. Dziewczyny, jestem zachwycona. Odzywka nadaje paznokciom mleczny kolorek, przy dwóch warstwach uzyskamy efekt naturalnego French\'a. Jako baza pod lakier spokojnie wystarczy jedna warstwa. Odzywka szybko schnie, przedłuża trwałość lakieru. Mam wrażenie też, że podbija kolor Lakieru, i barwy są intensywniejsze. Ponadto płytka paznokcia jest wygładzona i równa. Największym plusem dla mnie jest to, że moje pazurki zrobiły się twarde i elastyczne, nie łamią się w ogóle. Cena to około 11zł. Wydajność umiarkowana: przy bardzo częstym użytku ok 2 miesięcy.

Polecam:)

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy

Jestem na tak

Jestem zachwycona:) Mam strrasznie łamliwe paznokcie, na których poległ już nie jeden preparat.
Do plusów tego cacka zaliczam trwałość (nie odpryskuje nawet po basenie, co wcześniej mi się zdarzało), wzmocnione działanie (pazurki nie kruszą się już tak bardzo), piękny mleczny kolor i łatwość rozprowadzania.

Używam go zbyt krótko żeby zauważyć czy odbudowuje i dać maksymalną punktację, ale wzmacnia na pewno i dlatego zdecydowanie POLECAM !

Dodam, ze w punkcie firmowym Vipery zapłaciłam za niego nie 8 a prawie 13zl.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Może być:)

Nie zauważyłam jakichś super efektów odżywczych, a lakieru używam albo samego albo jako bazę. Ma śliczny mleczny kolorek, nie odpryskuje się. Fajny pędzelek, dobrze się rozprowadza.