Pantene, Pro-V Proste i Gładkie, Szampon

Pantene, Pro-V Proste i Gładkie, Szampon

Szampon Pantene Pro-V Proste i Gładkie został wzbogacony kompleksem Pro-V i:
- pomaga wzmocnić włosy (chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi szczotkowaniem lub stylizacją), głęboko wnika w ich strukturę pomagając szybko odżywić je od wewnątrz
- został stworzony specjalnie, aby kontrolować puszenie się włosów
- kolekcja Pantene Pro-V Proste i Gładkie pozostawia włosy jedwabiście miękkie, lśniące oraz widocznie gładsze już po 10 dniach.

Skład: Aqua, Ammonium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Dimethicone, Glycol Distearate, Citric Acid, Cetyl Alcohol, Sodium Citrate, Ammonium Xylenesulfonate, Cocamide MEA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Hexyl Cinnamal, Tetrasodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Paraffinum Liquidum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hydrogenated Polydecene, Trimethylopropane Tricaprylate/Tricaprate, Tocopherol.

Cena: 8zł / 200ml
/e/

nie za bardzo

Nazwa szamponu brzmi proste i gładkie.A mimo sumiennego uzywania butelki w dużym wymiarze niestety moje włosy nie były ani proste ani gładkie.Było po prostu umyte i oczyszczone z reszty kosmetyków stylizacyjnych.A miał prostować.Jestem zawiedziona.Na plus mogę dać jeszcze to,że nie wywołał łupieżu

taki sobie, więcej do niego nie wrócę.

+ ładny zapach
+ poręczne opakowanie
+ kremowa, dość gęsta konsystencja

+/- jak dla mnie za mocno się pieni
+/- wydajność: szampon ten nie jest zbyt wydajny, kończy się o wiele szybciej niż inne znane mi szampony. Dla mnie osobiście to plus, bo lubię testować nowości i dzięki słabej wydajności nie będę się męczyć w nieskończoność z wykończeniem opakowania

- przez otwór łatwo jest wylać za dużo produktu
- dostępność (wycofany)
- dość wysoka cena jak za taką jakość i wydajność

Jeżeli chodzi o wygląd włosów po użyciu, to sama nie wiem co napisać. Według mnie ten szampon ani nie wygładza, ani tym bardziej nie prostuje. Włosy nie są jakoś wybitnie miękkie czy błyszczące, ot, wszystko jest przeciętne. Zdarza mi się używać go bez odżywki, jeżeli nie myję włosów agresywnie, to nie mam problemów z rozczesywaniem, bo szampon sam w sobie nie plącze włosów jakoś wybitnie.

Są dwie rzeczy, których nie lubię w tym szamponie:

1. przede wszystkim obciąża włosy. Nawet przy sporadycznym stosowaniu włosy są przyklapnięte, nie mają objętości. Myję włosy rano, a już pod wieczór wyglądają nieświeżo - normalnie mogę myć włosy co dwa dni, ale z tym szamponem codzienne mycie to standard. To chyba przez silikony w składzie, gdy myłam tym szamponem włosy codziennie, to po 4-5 dniach wyglądały koszmarnie (tzn. czas, podczas którego wyglądały świeżo z każdym dniem stosowania się skracał, włosy z dnia na dzień były coraz bardziej obciążone).

2. Mam wrażenie, że ma negatywny wpływ na włosy jeżeli chodzi o podatność na układanie. Włosy są bardziej niesforne, gorzej się układają (tzn. ciężej mi je wyprostować gdy używam prostownicy, a jak nie prostuję, to nie skręcają się w ładne fale i loki, tylko wyglądają jak niesforna szopa).

W mojej opinii jest to całkiem przeciętny szampon, nie zagości więcej na mojej półce. Może u kogoś, kto walczy z puszeniem się włosów się sprawdzi, dla mnie się nie nadaje i na pewno nie kupię ponownie.

Średniak.

PLUSY
- włosy się nie puszą
- włosy są gładkie, lśniące i bardzo miękkie
- nie plączą się
- szampon nie jest drogi

MINUSY
- włosy nie są proste
- włosy są lekko obciążone

Używam tego produktu od: niedawna

ma swoje plusy i minusy

Mam puszące się włosy, więc lubię testować kosmetyki typu "Proste i gładkie". Dlatego też wybrałam ten szampon. Na początku byłam zachwycona. Niewielka ilość szamponu wystarczyła, aby porządnie umyć włosy ( bardzo dobrze się pieni). Włosy po umyciu były mięciutkie, bardziej zdyscyplinowane i wygładzone - o puszeniu się nie było mowy. Jednak po dłuższym stosowaniu tego produktu włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać, były obciążone i matowe, zupełnie bez energii (nawet od razu po umyciu). A muszę dodać, że nie stosuję raczej kosmetyków stylizujących, a odżywki nakładam tylko na końcówki. Po zmianie szamponu na inny (Garnier Naturals) sytuacja się poprawiła.Tak więc polecam ten szampon, ale osobom z przesuszonymi włosami, ponieważ bardzo obciąża. Ja wolę jednak szampony o mniej chemicznym składzie.

mój typek:)

Mimo, że nie przepadam zbytnio za tą marką ten szampon przypodobał mi się

+ wydajny, mała ilość starcza aby porządnie umyć włosy
+ bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy
+ włosy nie są tępe, a miękkie i się dobrze rozczesują
+ ładnie pachnie

super

efekt widocznie gładszych włosów widoczny już po pierwszym myciu, po kilku myciach efekt jest bardziej wyrazisty. Moje włosy nie są pierzaste po nim, dużo łatwiej się prostują przy użyciu prostownicy a efekt prostych włosów jest trwalszy. Ładnie pachnie, dobrze oczyszcza wlosy i skórę głowy

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: okolo 20

Włosy są mięciutkie, odżywione i prostsze. Piękny zapach. Butelka wystarcza na długo. Szampon nadał blask moim włosom. Szczególnie polecam użycie tego szamponu z taką samą odżywką.

Dobry....

Plusy:
* ładny zapach, który długo się utrzymuję (jak u wszystkich produktów pantene)
* przystępna cena
* wydajny
* włosy są po nim przyjemne w dotyku, mięciutkie :D
* nie wysusza skóry głowy
* włosy są wygładzone ale co najważniejsze nie ma efektu przetłuszczania co zwykle w szamponach prostujących ma miejsce

Minusy:
*mógłby lepiej prostować włosy

bez SLS i SLES

Szampon nie spełnił moich oczekiwań. Po użytkowaniu włosy są matowe, obciążone. Cena dosyć przyzwoita, często można spotkać promocje. Wydajny.

Dobry.

To najniżej oceniony przeze mnie szampon Pantene. Działanie ma podobne jak inne, ale nie spełnia największego oczekiwania - nie prostuje i dlatego trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: kupiłam jedno jakiś czas temu

nie najgorszy

Zacznijmy od plusów:

*włosy są po nim gładsze
*estetyczne opakowanie

*nie prostuje
*zawiera alkohol

Używalam tego produktu 1 miesiąc

mój i już nie mój...

broniłam się jak mogłam przed daniem 5gwiazdek, chcąc najpierw przetestować go na wszystkie strony i (nie)stety muszę się poddać - szampon jest dla mnie wprost genialny! ślicznie pachnie, dobrze się pieni (a więc jest też wydajny), a uzyskany nim efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. zawsze chciałam mieć dłuugie, piękne włosy, ale wkurzona swoimi, niby ładnymi, ale jednak nie tak bardzo jak bym chciała, ścinałam i ścinałam pozwalając im urosnąć najwyżej do łopatek. po odkryciu tego cuda, stojąc przed lustrem stwierdziłam zachwycona "no, takie włosy to ja mogę zapuszczać!". bo są gładkie, mięciutkie, błyszczące, zadziwiająco długo świeże i co ciekawe, znacznie mniej się niszczą - jak nigdy przedtem nie mam ani jednej rozdwojonej końcówki! :O tak więc włosy zapuszczam, ale tylko pod okiem tego oto pantene :)

[edit] Niestety muszę odjąć 2 gwiazdki - strasznie, wprost przerażająco wysusza skórę głowy, która sypie się płatami! byłam pewna, że znalazłam wreszcie MÓJ szampon a tu takie rozczarowanie... rozzłościłam się okrutnie i mimo, że wszelkie cechy które opisałam wcześniej nadal mnie zachwycają, ta jest niedopuszczalna i za jednym zamachem odejmuję aż dwie gwiazki.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (przy myciu włosów co drugi/trzeci dzień)