Manhattan, Perfect Cover Make Up

Manhattan, Perfect Cover Make Up

Kategoria

Zapewnia długotrwałe krycie niewielkich niedoskonałości, plamek, zaczerwienień czy krostek - dla uzyskania gładkiej, matowej cery, która pozostaje piękna na długi czas. Krycie: średnie do mocnego. Odpowiedni dla wszystkich typów cer.

o przedłużonej trwałości, kryjące, matujące
w buteleczce
Krycie
średnie
fluidy
mieszana, normalna, tłusta

bez szału

Kiedyś mój ulubiony podkład i uważam, że całkiem dobrze mi się spisywał, ale w miarę upływu lat moja cera się zmieniła, więc i wymagania się zmieniły.
Mam problem z nadmiernym wydzielaniem sebum i przy takiej "dolegliwości" ten podkład po prostu się nie sprawdza. W dodatku mam delikatne przebarwienia. Kryje może i dobrze, ale już po paru godzinach ścierał się u mnie w szczególności na brodzie i policzkach. Po paru godzinach, gdy cera zaczynała mi się mocniej świecić podkład na skórze wyglądał bardzo nieestetycznie.
Tak jak pisałam wcześniej - lata temu sprawdzał się super, teraz - przy cerze mieszanej z świeceniem się w strefie T to kompletny niewypał.

Nie da się go zużyć do końca, bo pakowanie jest twarde. Chcąc go zużyć w 100% zawsze musiałam rozcinać nożyczkami opakowanie. Wiadomo taki zabieg powodował, że szybko się wysuszał, więc jeśli chodzi o wydajność to słabo.

kiedyś mój ulubiony podkład

Używałam go przez dobre 2 lata. Ma dużo odcieni, spokojnie każda kobieta znajdzie swój kolor. Całkiem dobrze kryje, ma nawet delikatny, przyjemny zapach. Minusy to twarde opakowanie, po dłuższym czasie ciężko wybrać resztkę. Podkład także ściera się po jakimś czasie na twarzy. Cena także mogłaby być ciut niższa, bo nie jest on wcale taki wspaniały.

Najlepszy na świecie

Mam cerę bardzo suchą więc przed nałożeniem podkładu zawsze obowiązkowo krem nawilżajacy. Przebrnęłam już przez Stay Matte, Revlona, po wszystkich podkładach miałam suche skórki, wyglądało to tragicznie.
Idealnie komponuje się z moją cerą, może nie kryje rewelacyjnie, ale od tego jest korektor, dobrze się rozprowadza, trwały, jednym słowem IDEAŁ

Prawie idealny

Tak jak w tytule prawie idealny i podkreślam słowo "prawie", bo mam do niego dwa zarzuty. A są to:

- mała kolorystyka - dziewczyny o jaśniejszej cerze mogą mieć problem z doborem koloru

- może zapychać

Ale za to posiada wiele zalet, które zachęcają do jego kupna:

+ trwały - malujemy twarz o 7 rano, a o godz 21 przy demakijażu widzimy, że on cały czas jest na twarzy. Dodam, że nie ma mowy o poprawkach w ciągu dnia

+ kryje powyżej średniej, a nawet lepiej. Może wielkich wykwitów nie zakryje, ale od tego jest korektor.

+ matuje, naprawdę matuje

+ NIE CIEMNIEJE - bardzo ważne, bo ostatnio to jest jakaś wielka wada podkładów do twarzy tych tańszych i droższych.

Mimo w/w wad polecam, warto spróbować :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

uwielbiam

To zdecydowanie najlepszy podkład jaki używałam od czasu wycofanego już Rimmela 25h w starej wersji.

Używam koloru 20, średni beż. Kolor ten niestety zimą jest ciut zbyt ciemny więc mieszam go ze zwykłym kremem nawilżającym i jest ok.

Podkład ten kryje bardzo dobrze, ale nie na tyle, by tworzyć nienaturalny efekt. Niestety, po silnym trądziku na mojej twarzy została masa blizn, a dzięki temu fluidowi są one ładnie przykryte.

Kolor jest idealny. Bardzo rzadko trafiam na podkłady z różowymi tonami. Moja twarz jest bardzo blada, bez krzty żółci i niemal każdy podkład robi mi efekt chińczyka przyrównując twarz z szyją. Tutaj tego nie ma.

Trwałość jest dobra. Wytrzymuje cały dzień, bez żadnych poprawek. Matuje też twarz, więc nie używam do niego pudru, z tym, że moja cera jest z natury sucha.

Wielkim plusem jest cena. Jak na taką jakość niziutka. Niestety, ale ostatnimi czasy mam trudność z dostaniem go gdziekolwiek dlatego często go zdradzam, ale i tak pozostaje on moim numerem 1. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad 6 lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 15 na pewno

Szału nie ma

Oceniam odcień: 20 SOFT BEIGE.

Podkład dobrze się rozprowadza, nie zapycha, nie czuje się efektu maski.

Odcień jest dobry dla bladej cery, wpada w różowawy, twarz nie robi się pomarańczowa jak w większości przypadków po podkładzie. Jednak słabo kryje i szybko się ściera.

Podkład jest dobry dla cery, która nie lubi być obciążana, nadaje się na codzień do lekkiego makijażu.

Dla mnie jednak szału nie ma.

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

pomyłka

- ciężko się rozprowadza
- szybko skóra sie błyszczy
- schodzi nierównomiernie i staje się pomarańczowy
- podkreśla suche skórki i włoski
- wysypał mnie!!
- ciężki
- nie kryje, wręcz uwydatnia wszystkie mankamenty

+ dostępność

Używam tego produktu od: kupiony rok temu

może być

Kupiłam go ponieważ chciałam miec jakiś lepszy podkład na 100 dniówkę. Nie byłam ani super zadowolona z niego ale też nie załamana. Dobrze krył, matował kilka godzin i ładnie pachniał.
Minusem było dla mnie opakowanie oraz odcienie, najjaśniejszy był dla mnie za ciemny troszke chociaż na zdjęciach nie widać tego.

Od tamtej pory kupuje droższe podkłady nie te najtańsze i porównując go do innych jest tak jak pisałam średni.

Nie kryje

Niestety, ale podkład ne spełnia swojej podstawowej roli, tzn nie kryje. Nie jest to jego jedyny mankament: szybko ściera się z twarzy, skóra szybko się po nim błyszczy. W zasadzie cięzko znaleźć jakąś pozytywną stronę tego podkładu. Użyłam go może 3 razy i więcej nie zamierzam, bo bez niego moja skóra wygląda lepiej. Z całą pewnością nie kupię go już nigdy więcej

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 3 razy

tragiczny, nigdy więcej

nigdy więcej
pani w rossmanie poleciła mi go jako podkład do skóry mieszanej ze skłonnością do naczynek i wyprysków.
masakra..
-skóra po godzinie zaczynała mi się świecić jak latarnia i być tłusta obok nosa i na czole
-nadawał jej ohydny pomarańczowy kolor
-nie trzymał się twarzy
-niczego nie krył, miałam wrażenie że wręcz uwydatnia mankamenty
-straszna maska
- no i jeszcze raz ten \'kolorek\' coś strasznego
-mam wrażenie że powyskakiwały mi po nim kolejne wypryski

Używam tego produktu od: już nie używam i nigdy nie użyję

super

Przypadł mi do gustu bardzo :P
Wydajny, ladny zapach, kryjący, trwały. Wystarczył mi przy BARDZO częstym używaniu na rok :)
dodam, że ładnie przystosowuje sie do kolorytu cery, nie jest czerwony, ani brudny, tyko taki jaki ma być.

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

mat na wyjścia

Nie jest to podkład na codzień, teraz w zimę bo trochę za suchy. Ale widzę że obietnice producenta spełnione.

Skóra jest pięknie pokryta niewidoczną powłoką i zmatowiona. Efekt dość długi.

Używam na wyjścia.