Avon, True Colour, SuperShock Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, True Colour, SuperShock Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Marka

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Dobry

Tusz do rzęs posiada wygodną szczoteczkę z którą ułatwia malowanie rzęs. Nie skleja ze sobą ani nie pozostawia grudek. Szczoteczka bardzo dobrze rozdziela rzęsy, dzięki czemu widać pogrubiające efekt oraz wydłużający. Tusz nie kruszy się , jest trwały a po całym dniu bardzo łatwo się zmywa. Nie podrażnia oczu.

Fajny

Jeden z moich pierwszych tuszy do rzęs od którego zaczęła się moja makijażowa przygoda. Duża szczoteczka, bardzo precyzyjna. Idealnie rozdziela rzęsy i mocno je pogrubia. Efektownie zwiększa objętość i nadaje spojrzeniu charakter. Nie kruszy się, nie rozmazuje, jest trwały i utrzymuje się nawet cały dzień.

Mój ideał

Znam ten tusz od lat, bodaj od czasów, gdy pojawił się w ofercie Avon.
Kupuję i testuję różne tusze, ale do tego wracam zawsze chętnie i za każdym razem upewniam się w przekonaniu, że to jest po prostu mój tusz idealny.

Opakowanie nie jest wyszukane - taki sobie może niezbyt zgrabny walec. Szczoteczka jest dość duża - nie każdemu będzie odpowiadać.
A jednak jest to tusz, który jest po prostu idealny. W przeciwieństwie do zdecydowanej większości wszystkich tuszy, których używałam - jest perfekcyjny od pierwszego użycia. Szczoteczka nabiera idealną porcję tuszu. Nie ma efektu sklejenia, pajęczych nóżek, są przecudownie rozdzielone rzęsy!
Nie tworzą się grudki.

Czy rzęsy są do 12x grubsze za jednym pociągnięciem? No nie przesadzajmy. Ale też taki efekt mógłby być karykaturalny.
Efekt jest w moim odczuciu mega, do tego tusz nie odbija się na powiekach, nie osypuje się, nie rozmazuje.
Jako osoba nosząca szkła kontaktowe mogę potwierdzić, że tusz jest jak najbardziej odpowiedni dla osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.
Dla mnie ideał, zawsze do niego wracam.

Kupiony w: U konsultantki

nie należy do moich ulubieńców

Maskara ładnie rozczesuje rzęsy, ale efekt, jaki daje jest bardzo delikatny, dla mnie za bardzo. W tej kwestii nie pomaga nawet dokładanie kolejnej warstwy. Nie zauważyłam też ani wydłużenia, ani pogrubienia. Marka Avon ma w ofercie inne, znacznie lepsze tusze niż ten.

Niezły, ale nie najlepszy

Tusz jest niezły: ma zgrabną szczoteczkę, nie skleja rzęs, jest wydajny.
Jednak jak dla mnie zbyt szybko wysycha. Wysycha także niestety na rzęsach i kruszy się podczas noszenia. Właściwie w ciągu dnia wypadałoby go zmyć i nałożyć ponownie, by wygląd był świeży także popołudniami.

Najlepszy tusz z Avonu

Jeśli chodzi o markę Avon to zawsze miałam mieszane odczucia odnośnie tych kosmetyków. Jedne produkty są faktycznie warte uwagi inne zaś kompletnie nietrafione. Jeśli chodzi o ten tusz uważam, że jest jednym z lepszych na rynku. Przede wszystkim pogrubia i znacznie powiększa objętość rzęs. Ponadto nie skleja rzęs, prawidłowo je rozdzielając. Spojrzenie jest zdecydowanie podkreślone i wyraziste. Jedyny minus to po dłuższym stosowaniu tusz ten mnie uczulił ale mam uczulenie na większość tuszy do rzęs.

Kupiony w: U konsultantki

Mój ulubieniec wśród tuszy do rzęs

Używałam tego tuszu już dawno temu, ale zgubił się i jakoś tak wyszło, że miałam od niego przerwę. Kupiłam go niedawno żeby sprawdzić czy dobrze zapamiętał ten genialny efekt. I tak to jest ten efekt. Rozdziela, wydłuża i pogrubia. Bardzo ładnie wygląda nawet po 10 godzinach noszenia. Rzęsy na dolnej powiece bardzo łatwo malować. Jedyny minus jest chyba taki, że szczoteczka jest dość duża, ale da się przyzwyczaić.

Średni tusz do rzęs

Tusz posiada wygodną szczoteczkę, która dobrze rozczesuje rzęsy oraz wydłuża. Tusz nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs. Kolor jest średnio na pigmentowany. Tusz niestety kruszy się i sypie. Nie odbija od górnej powieki a co najważniejsze nie podrażnia oczu. Średnio wydajny.

Tusz nie sklejający rzęs

Zdecydowanie mój ulubiony tusz. Rewelacyjna i precyzyjna szczoteczka. Tusz nie skleja rzęs, nie powstają też grudki, nie uczula. Fantastycznie zwiększa objętość. Jedyny mankament to że z czasem sie delikatnie obsypuje

Tusz awaryjny

Tusz kupiłam w wersji granatowej z myślą o stworzeniu elfickiej charakteryzacji.... No ale niestety koloru granatowego nie widać :/ Niemniej na codzień, jako tusz zamienny nadaje się, jest dośc lekki, przyciemnia rzęsy. Do tego można polecić go.

Dobry tusz

Tusz ma fajną silikonową szczoteczkę. Dobrze rozczesuje rzęsy. Wydłuża je i trochę pogrubia. Dosyć szybko wysycha. Trochę się osypuje. Ale jak za taką niską cenę daję radę. Kolor czarny daje duży efekt. Po 3 miesiącach nie nadaje się już do nakładania na rzęsy. Nie szczypie w oczy. Nie uczula. Nie zostawia grudek. Rzęsy się nie sklejają. Jak na tusz nie wodoodporny jest dosyć trwały.

Delikatny efekt

Tusz dostałam w prezencie ale od razu wydał mi się ciekawy, ze względu na specyficzne, duże opakowanie. Stosuję go już chwilę, miałam okazję testować go przy codziennym jak i wieczorowym wydaniu. Szczoteczka jest długa, odpowiedniej grubości i co najciekawsze - nawet na początku stosowania nie wyciąga nadmiaru produktu. Po nałożeniu go na rzęsy dużym plusem jest ładne rozdzielenie włosków i brak sklejenia. Niestety, efekt jak dla mnie jest zbyt słaby. Praktycznie nie widać że rzęsy są pomalowane. Kolor jest według mnie mało nasycony, oko jest słabo podkreślone przez to że nie widać ani pogrubienia ani wydłużenia. Na większe wyjścia to nie jest dobry wybór bo makijaż wygląda na niedokończony. Na plus jest brak podrażnień i trwałość- nawet przez cały dzień pozostaje na miejscu, nie osypuje się. Szkoda tylko że nie daje oczekiwanych efektów.