AA, Men Sensitive, Bezzapachowy kojący kremo - żel

AA, Men Sensitive, Bezzapachowy kojący kremo - żel

Kojący kremo - żel do codziennej pielęgnacji twarzy. Zapobiega podrażnieniom i nawilża.

Usuwa suchość skóry dzięki składnikowi nawilżającemu. Cucurbityna działa łagodząco poprzez zmniejszenie syntezy histaminy, najważniejszego mediatora zapalenia.

Alantoina i d-pantenol wspomagają to działanie.

Kompleks witamin A+E+H regeneruje i rewitalizuje.

Sebaryl, który zawiera wyciąg z drożdży, witaminy z grupy B, kofeinę oraz sól cynku, działa matująco i oczyszczająco.

Poprawia kondycję skóry i pozostawia długotrwały efekt nawilżenia.

Zawiera surowce najwyższej jakości, dobrane specjalnie pod względem dermatologicznym. Bezzapachowy. Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry

idealny po depilacji

Dobry, porządny produkt:używam, mimo, że jest przeznaczony dla mężczyzn, to kiedyś spróbowałam, gdy mąż kupił i spodobał mi się.

+ działa kojąco; łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia po goleniu; używam go tylko wtedy, by załagodzić uczulenie ;-)

+ przyjemnie nawilża skórę; eliminuje blizny po wypryskach; wygładza skórę;

+ skóra jest wzmocniona, elastyczna; poprawia koloryt;

+ ma świetną, lekką konsystencję; szybko się wchłania i w ciągu dnia zapominam już, że smarowałem się kremem; nie obciąża skóry; nie zostawia tłustej warstwy - duży PLUS!

+ przystępna cena; współgra z jakością ;-)

+ krem ogólnodostępny; nie problem, by dostać go w większych sklepach;

+ wydajny; po 5 miesiącach kupiłam 2 opakowanie! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Szału nie ma

Krem nawilża bardzo średnio, konsystencje też ma nieciekawą - zdaje się wolno wchłaniać mimo, że jest niby taki lekki (trochę wodnisty). Dodatkowo mnie podrażnił i obawiam się, że trochę zatyka pory. Może komuś innemu bardziej będzie pasował.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie:)

Genialny.

W zasdzie miema co się rozpisywać. Na konsystencji sie nie znam, ale jest dobra. Zresztą to nieważne. Mam cere tłustą i kapryśną ze skłonnościmai do wyprysków, i alergii. Do tej pory nic nie było w stanie zapewnić mi spokoju. Natomiast ten kremo żel... poprostu rewelacja. Poschodziły mi wszsytkie wypryski i ślady po nich. Skóra nabrała zdrowego koloru. Jestem zachwycony.

Używam tego produktu od: 2 miesiace