Clinique, Glow Crazy Loose Powder Blooming Pink

Clinique, Glow Crazy Loose Powder Blooming Pink

Limitowana edycja pudru rozświetlającego w różowym, pięknie mieniącym się na złoty kolorze. Zapewnia piękny, naturalny i świeży wygląd z odrobiną kuszącego blasku. Opakowanie to wariacja na temat klasycznych opakowań pudrów Clinique. Do kosmetyku dołączony śliczny, puchaty puszek ozdobiony kokardką.

Niedostępny w Polsce.

Skład: Talc, Zinc Stearate, Kaolin, Magnesium Carbonate, Squalane, Isopropyl Myristate, Tetrasodium Edta, Potassium Sorbate, Chlorphenesin.

Może zawierać: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Carmine (CI 75470), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Red 7 (CI 15850), Bismuth Oxychloride (CI 77163), Blue 1 Lake (CI 42090), Ferric Ferrocyanide (CI 77510), Ultramarines (CI 77007), Red 7 Lake (CI 15850), Manganese Violet (CI 77742), Yellow 5 Lake (CI 19140). (06.08.2009)

Cena: ok. 26USD / 27g

/mg/

efekt mokrej tafli

Jestem młodą kobietą i chyba jak każda lubię jako tako "dziecinne poliki" lecz ten jest chyba ,aż za bardzo.Wydaje mi się jakby mi uciekał spod kontroli ,nie wiem czy to efekt tego ,że po prostu mam zimną urodę (chyba dla jasnej blondynki byłby idealny) czy tego ,że nieumiejętnie go nakładam .Jak dla mnie odcień ten faktycznie jest ze zlotem ,ale dodałabym ,także że zamiast jako różowy odcień jest bardziej morelowy ,być może to przez te drobinki i te delikatne przeplatane złoto między nimi .Mam odcień 01 blooming pink.
Nie trzyma się dosyć długo -góra 4 godz ,a potem trzeba poprawić,jeżeli chce się utrzymać efekt.

PLUSY-
-Ładnie rozświetla ,
-opakowanie w miarę znośne ,takie dla dziewczynki małej ,ale słodkie
-duża ilość (27 gram ) starczy spokojnie na 2 lata
-cena ok jak za taką ilość
-nie wysypało mnie po nim ,ani żadna nowa niespodzianka mi się nie pojawiła,więc spokojnie może być używane przez dziewczyny z trądzikiem

MINUSY-
-zapach przypomina opony do aut
-niezbyt dobra wytrzymałość

Reasumując produkt dobry lecz są lepsze .Nie wrócę do niego,ponieważ taka ilość starczy mi na wystarczająco długo ,aby chcieć nowy róż.

zachwycilo mnie opakowanie

Kupilam go bo...zachwycilo mnie opakowanie i potrzebowalam jakiegos rozswietlacza.
Puder ma fajna konsystencje,jednak mam wrazenie,ze na mojej twarzy robil efekt bombki-poprostu za duzo tych drobinek,a jak juz cera mi sie zaczynala swiecic i wymagala poprawek-to masakra.
Puder sam w sobie moge okreslic jako dobry jakosciowo

Używam tego produktu od: mialam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno,ktorego nie zuzylam

lubię go

Uwielbiam róże to i tego nie mogłam nie mieć.Opakowanie cieszy oko,słodki puszek sprawia przyjemność.A sam róż zawiera dużo złotych drobinek.Efekt na mojej twarzy daje ładny.Nie wyglądam w nim jak Ruska laleczka.Jest ok.
Jest tak wydajny,że do końca życia będę nim się ciapać.

Używam tego produktu od: grudnia

dziwny

Po pozytywnych opiniach na wizażu kupiłam próbkę na allegro. Mogę powiedzieć że dla mnie zdecydowanie nie jest to róż tylko właśnie rozświetlacz. Efekt po nałożeniu jest jak dla mnie mało różowy za to ze złotym połyskiem. Generalnie taki sobie.

Używam tego produktu od: kilku dni

cukiereczek!

Długo się opierałam przed kupnem tego różu ale nie wytrzymałam, kupiłam go i NIE żałuję. To najlepszy róż jaki mam w swojej kolekcjii( inglot,estee,TBS itd..)
Daje efekt zaróżowionych jakby lekko mokrych policzków. Na mojej suchej na policzkach skórze utrzymuje się cały dzień bez poprawek.Jest go b.dużo w opakowaniu 27gram! i starczy mi na wieki.Polecam go,bo jest fenomenalny.

Używam tego produktu od:2 msce
Ilość zużytych opakowań:1/200??

Bardzo fajny róż. Pięknie opalizuje policzki, efekt nabłyszczenia widać nawet na zdjęciach. Koleżanki ciągle wypytują - co to za cudo. Wygląda się po nim słodko i bardzo młodzieńczo. Cena jak na jakość mała, opakowanie śliczne. Byłyby same ochy, gdyby nie jeden minus - trwałość. Efekt widać przez góra 3 godziny.

Używam tego produktu od:pół roku

Jeden z najlepszych.

Żaden to puder nabłyszczający, toż to najprawdziwszy róż ;) Ma piękny kolor, po nałożeniu na policzki opalizuje na złoto, uroczy efekt. Odświeża i rozwesela buzię. Jest go mnóstwo w opakowaniu, prędzej się przeterminuje nim zużyję choć 1/3 słoiczka, tym bardziej że używam go stosunkowo rzadko bo generalnie nie lubię bawić się z sypkimi produktami. Biorąc pod uwagę ilość produktu cena jest bardzo ok. Opakowanie po prostu urocze a do tego ten słodki puszek, cudowny!

Wahałam się czy dać cztery czy pięć gwiazdek, jednak zaważył fakt, że efekt na policzkach nie utrzymuje się długo, w ciągu dnia przydałyby się 2 poprawki co jest bardzo niepraktyczne.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego.

Polecam młodym kobietom (:.

Niestety dodaje lat. Moim zdaniem zawiera zdecydowanie za dużo świecących drobinek i wymaga bardzo dokładnej aplikacji. Raczej dla młodych kobiet i dziewcząt.
W moim przypadku kolor 01 kompletnie się nie sprawdził, ale Córka jest zadowolona (:.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:kilka muśnięć

całkowity KWC

Najpiękniejszy, najcudowniejszy różyk. Shimmer Diora się do niego nie umywa! Tutaj mamy 2w1 :) Widać i róż i złoto. Pięknie połyskuje. Nie wyobrażam sobie makijażu bez niego. Mogłabym się rozpływać w zachwytach bez przerwy. Najchętniej zrobiłabym sobie zapasy na całe życie ;) Ale myślę, że to niepotrzebne, bo wielkość tego różu jest ogromna i ten jeden starczy na bardzo długi czas ;)! Wystarcza odrobinka, żeby wyczarować prześliczne dziewczęco zaróżowione poliki. Kto nie ma niech żałuje :DUżywam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 dożywotnie :)

sliczny roz:)

Kupiłam go bo chodził za mną już jakiś czas a że trafiła się okazja (kurs dolara 2zł:D) to zapłaciłam za niego 44zł! kto by się nie skusił:>? Wiele jest tego cuda w opakowaniu więc starczy na lata:) do tego piękny kolor! nie jakiś wściekły czy rażący, ale bardzo delikatny i jakby przybrudzony;) zauważyłam, że może być używany na 2 rózne sposoby:) 1 jako róz, kiedy delikatnie "klepiemy" puszkiem policzki:) wtedy widać różówy odcień z pięknymi złotymi drobinkami:) a 2 sposób to taki, że róż nadładamy pędzelkiem i rozcieramy na twarzy:) efekt-złoty połysk, cudne rozświetlenie i jakby pod spodem delikatna poświata różu!:) ale zupełnie inny wygląd na policzkach! :)

Używam tego produktu od: maja

Cudny

Zdecydowanie na tak. Zasluzone gwiazki, dlaczego? Nie znalazlam zadnych minusow, wrecz przeciwnie, same plusy. Przede wszystkim kolor, ktory jest przeuroczy, delikatny roz slicznie mieniacy sie dzieki zlotym drobinkom. Opakowanie jak przystalo na firme Clinique ujmuje wygladem :) Do tego dolaczona jest puszkowa gabeczka, ktora ku mojemu zaskoczeniu spelnia swoja role podczas nakladania rozu. Krotko mowiac, roz godny polecenia jak najbardziej, delikatny, przeznaczony do lekkiego podkreslenia policzkow :)

Używam tego produktu od: miesiac

Śliczności :)

Świetny róż,tak to zdecydowanie róż a nie puder nabłyszczający.Kupiłam okazyjnie na Strawberry za 56zł.Skusiło mnie opakowanie,które jest po prostu prześliczne.Solidna,wieeelka pudernica,ozdobiona kwiatowym motywem zakrętka i wreszcie śliczny,puchaty puszek z kokardką-żadna gadżeciara nie mogła się temu oprzeć :).Stosuję ten puder jako róż-pięknie podkreśla kości policzkowe.Przy dwóch warstwach daje wyraźny efekt.Kolor bardzo ładny,nieco zgaszony róż mieniący sie na złoto i srebrno.Odświeża cerę i daje efekt rumianej i wypoczętej buzi.Bardzo dobrze sprawdza sie też jako cień do powiek.Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupiłabym ponownie,gdyby nie fakt,że jest ogromny (27g to chyba dla mnie porcja dożywotnia ;) ).Polecam!