Inglot, Cream Foundation (Podkład równoważący)

Inglot, Cream Foundation (Podkład równoważący)

Kategoria
Marka

Podkład równoważący doskonale absorbuje nadmiar sebum, nadając skórze jedwabiście gładki wygląd. Optycznie wygładza małe zmarszczki oraz niweluje drobne niedoskonałości skóry. Idealnie wtapia się w skórę, nie zatyka porów. Jest trwały i odporny na ścieranie. Ten unikalny system funkcjonuje dzięki podwójnemu układowi sferoidalnych polisilikonów i krzemionki w matrycy pielęgnujących estrów i przyjaznych dla skóry polimerów. Zawiera naturalne filtry UV.

fluidy
liftingujące, o przedłużonej trwałości
w tubce

Niby tak, ale nie do końca

Podkład jest niby ok. Niby robi co ma robić, nie podkreśla suchych skórek, nawilża, wygląda naturalnie...ale teraz będą minusy. Podkład niestety kiepsko się trzyma, 6 h to jest max przy użyciu dobrej bazy i fixera z kryolanu. Śmiem twierdzić, że bez wspomagaczy utrzyma się może połowę tego czasu. Dosłownie znika z twarzy z miarę noszenia. Kolejny minus to mały wybór kolorów. W sumie to bardziej krem bb niż podkład. Nie ma opcji, żebym kupiła ponownie

Jak go określić? Dla mnie jest lekko-ciężkim podkładem.

Podkładów z Ingolot za dużo nie miałam. Ten miała moja siostra i tak jej więc podkradałam. Był dość drogi biorąc pod uwagę cenę innych podkładów.
Fluid jest zamknięty w tubce. Konsystencję ma dość lejącą, a na skórze jest bardzo ciężki. Dla mnie to dość dziwne, bo większość podkładów jakich mam w konsystencji lekkiej, nie obciążały skóry. Podkład Cream z Inglot pozostawia smugi i ciężko rozprowadzić go tak, by wyglądał ładnie.
Odcień jaki miałam był najjaśniejszy, a mimo to wpadał w ciemne odcienie. Zauważyłam również, że miał tendencje do oksydowania. Zdecydowanie nie jest to podkład do cery suchej, bo mocno również ją wysusza i podkreśla wszystkie suche skórki i skóry załamania. Szybko się wyświecał i ścierał.

Może wpływać na powstawanie niedoskonałości

Pierwszy raz zakupiłam produkt wiele lat temu i byłam z niego na tyle zadowolona, że pozostał w mojej kosmetyczce do dzisiaj. Podkład jest dostępny w wielu kolorach, dlatego myślę, że bez problemu każda kobieta może znaleźć odpowiedni dla siebie. Jest to produkt średnio kryjący, dlatego też na pewno nie sprawdzi się osobom, które mają widoczne niedoskonałości. Bardziej jest to podkład dla osób z przebarwieniami, czy innymi mankamentami na cerze, które po wyrównaniu kolorytu nie będą już przeszkadzać. Nakładany rano trzyma się do wieczora, sprawdza się również na całonocnych imprezach (również tanecznych). Na tą chwilę nie zdarzyło mi się spotkać z lepszym tego typu produktem.
Dlaczego więc ostrzegam przed tym podkładem? Od wielu lat stosowałam go codziennie lub prawie codziennie , więc w żaden sposób nie łączyłam z jego użytkowaniem powstawania pewnych niedoskonałości. Czas pandemii pokazał mi jednak, że jak przestałam go używać (nie wychodziłam z domu więc nie miałam takiej potrzeby), na mojej twarzy zdecydowanie rzadziej pojawiały się niemiłe niespodzianki. Patrząc na skład produktu jestem w stanie uwierzyć, że to on był jednym z czynników, które negatywnie wpływały na to jak wyglądała moja twarz.
Mimo wszystko, ze względu na odpowiedni dobór koloru oraz trwałość produktu, dopóki nie znajdę mojego ideału, będę stosować ten podkład.

Nareszcie znalazlam! ❤️

Po na prawde miesiącach jak nie latach szukania dobrego odcienia do mojej blado trupiej karnacji trafilam na ten podkład.
Biorąc próbki różnych jasnych odcieni z wielu miejsc trafilam do punktu inglot. Najpierw testowałam próbkę nr 26 ktory byl za ciemny w domowym świetle. Wróciłam więc i poprosiłam o próbkę koloru 20
Strzal w 10. Sama buteleczka szalu nie robi ale produkt dla mnie sprawdza sie na 100%. Świetnie wtapia sie w moj kolor. Nie kryje jakos super mocno ale nie o mocne krycie mi chodziło a o dobry kolor i nie zatykanie. Mam cerę mieszana, porowata, latwo sie zatyka i jest tragedia. Ten podklad nie zrobił mi krzywdy. Latwo sie naklada, szybko zastyga i nie pozostawia smug. Stosuje z baza od inglota przezroczysta i jest cud miod i orzeszczki. Nie wazy sie nie robi sie ciasteczko. Po kilku godzinach nie zmienia koloru i sie nie brudzi. Przez nie do konca moce krycie mozna zrobić poprawke i nie psuje całości. Jestem bardzo zadowolona, chyba w końcu znalazlam to cos! Fotki na twarzy bez konturowania, jedna cienka warstwa w celu wyrownania w roznym świetle bez filtrow. Polecam! ❤️

Niestety nie moja bajka

Kupiłam go z czystej ciekawości i z polecenia wizażystki. Niestety podkład u mnie się średnio sprawdził. Faktycznie ,kolor się dopasowuje do cery i daje średnie krycie. Niestety zdarzyło się, że mi się zważył i ogólnie jego trwałość jesr dość kiepska.

Fajny, naturalny podklad

Bardzo dobry, naturalny podklad. Wydajny, dosc trwaly. Nie daje efektu zmatowienia, ale w polaczeniu z pudrem dobrze sie trzyma nawet na mieszanej cerze. Przez lata byl to moj ulubiony podklad, ktory nie powodowal pojawiania sie wypryskow - a wrecz przeciwnie. Dobre krycie. Daje efekt nawilzonej i wypoczetej skorzy. Ma male, poreczne opakowanie, swietnie tez sprawdza sie w kosmetyczce w podrozy.

Do tej pory mój numer 1

Pierwszy podkład który idealnie pasuje do mojej cery kolorystycznie, i tak wiem że to dlatego iż w wyborze pomagała mi wizażystka. Mimo to nie znalazłam jeszcze tego odcienia w żadnym innym pokładzie. Konsystencja jak dla mnie w sam raz długo trzyma się na skórze ładnie pachnie i mam wrażenie że jest to podkład z wyższej półki jednak na ten mnie stać teraz kosztuje około 45 zł. Jedyne co mogę mu zarzucić to nie matuje mnie tak dobrze jakbym chciała ale może to też wina tego iż nie umiem się dobrze malować lub kładę za.mala warstwę.

Ukochany

Mam cerę mieszaną, do tego rumień na polikach.
Podkład doskonale sobie z tym radzi!
Wyrównuje koloryt, nawilża, ale nie przetłuszcza....mój numer jeden!
Na pewno sięgnę po kolejne opakowanie:)

OK.

Kiedyś byłam zachwycona tym produktem, ale ostatnio albo zmieniły mi się preferencje albo moja cera uległa jakiejś metamorfozie.
Podkład mało kryjący, delikatny, przyjemny na codzień. Nie zapycha, śliczne jasne odcienie.
Nie jest jednak trwałym produktem, po ok. 5 godzin noszenia nie wygląda już tak pięknie na twarzy.

podkład na letni dzień

Podkład do twarzy, który szczególnie polecam na letnie dni. Jego konsystencja jest lekka i przyjemna, Nie obciąża skóry, nie zatyka porów. Cera wygląda naturalnie, jest ładnie wygładzona, nawilżona. Krycie nie jest zupełne. Do zalet należy również ujednolicenie kolorytu i bogata paleta odcieni.

Dobry

Używałam tego podkładu bardzo długo i byłam zadowolona ma bardzo delikatną konsystencje, dobrze dopasowuje się do koloru skóry. Duży wybór kolorów. Niestety słabo kryje i dość szybko zaczyna się świecić ( mam cerę mieszaną) Gdy nakłada się go trochę więcej aby ukryć niedoskonałości zaczyna się ważyć i nie wygląda ładnie. Myślę, że dla posiadaczek gładkiej buzi bez problemów będzie idealny. :)

Dobry

Lekki, delikatny podkład wyrównujący kolor skóry. Konsystencja jest bardzo przyjemna, zostawia wrażenie nawilżenia. Duży wybór odcieni, da się bardzo dobrze dopasować. Cena mogłaby być trochę niższa.